صفحه 345 از 391 نخستنخست ... 245295335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1. شما برای گرفتن بلیط هواپیما و book کردن هتل از ویزا کاردتون استفاده میکنین یا دبیت؟
    2. اعتبار ویزاکارد من زیاد نیست و بلاخره مجبور خواهم شد از دبیتم استفاده کنم. اینجا متوجه شدم که سیستمش اینجوریه که برای بوک کردن هتل اطلاعات ویزا کاردتو میدی به همون وب سایت هتله. شما هم همیشه همینکارو میکنین؟ راه دیگه ای هم هست؟ کلا این روش مطمئن هست؟ من بار اولم هست که اینکارو میکنم و یه ذره خوف دارم.
    3. برای اینکه از دبیتم استفاده نکنم، و از ویزا استفاده کنم برای گرفتن بلیط هواپیما و بوک کردن هتل، چه راهی پیشنهاد میکنین؟ این خوبه که مثلا وقتی بلیط هواپیمامو گرفتم، از دبیتم به ویزام پول انتقال بدم و بعدش باز با ویزا هتل بوک کنم؟

ممنونم.
    اون موقع که من سقف کردیت کارتم پائینتر بود باز هم از کردیت کارت استفاده می کردم به اینصورت که سقف رو با منتقل کردن پول نقد به کردیت کارت زیاد میکردم. البته این روش با rbc میشه اما با کردیت کارت mbna نمیشه.
    من هیچ وقت از دبیت استفاده نمیکنم مگر اینکه مجبور بشم مثل فروشگاههای دلاراما.
    به نظر من تا زمانی که همیشه بالانس کردیت کارت رو صفر نگه می دارید بهتره که از کردیت کارت استفاده کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

امروز بالاخره وسوسه سود زیادتر اسکوشیا باعث شد که ما بریم در اسکوشیا حساب باز کنیم و پول سیوینگ رو از rbc به اسکوشیا منتقل کنیم زمانی که میخواستیم بانک درست بگیریم کارمند آر بی سی از مون پرسید چرا؟ ما هم رک و راست گفتیم. طرف گفت که ما میتونیم براتون چنین سودی رو مچ کنیم. من هم گفتم باشه برای tfsa اینکارو کنید اما سیوینگ رو تصمیم گرفتیم. خلاصه آخرش هم برای tfsa میخواستند روشهایی مثل سهام و ... اینا پیشنهاد بدند و ما نپذیرفتیم چون فعلا اقامت دائم نداریم.

نکته جالب اینکه وقتی پول رو به اسکوشیا منتقل کردیم من ازشون پرسیدم که آیا راهی وجود داره که به من کردیت کارت visa infinity بدند؟ (ما همه شرایط رو داشتیم به جز کانادایی بودن) گفتند بله همیشه یه سری استثناء وجود داره. خلاصه فعلا مدارک رو گرفتند و امروز اقدام کردند!

نتیجه اخلاقی، همیشه در قانون های نوشته شده استثناء وجود داره و همیشه تا می تونید چونه زدن یادتون نره

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    امروز بالاخره وسوسه سود زیادتر اسکوشیا باعث شد که ما بریم در اسکوشیا حساب باز کنیم و پول سیوینگ رو از rbc به اسکوشیا منتقل کنیم زمانی که میخواستیم بانک درست بگیریم کارمند آر بی سی از مون پرسید چرا؟ ما هم رک و راست گفتیم. طرف گفت که ما میتونیم براتون چنین سودی رو مچ کنیم. من هم گفتم باشه برای tfsa اینکارو کنید اما سیوینگ رو تصمیم گرفتیم. خلاصه آخرش هم برای tfsa میخواستند روشهایی مثل سهام و ... اینا پیشنهاد بدند و ما نپذیرفتیم چون فعلا اقامت دائم نداریم.

نکته جالب اینکه وقتی پول رو به اسکوشیا منتقل کردیم من ازشون پرسیدم که آیا راهی وجود داره که به من کردیت کارت visa infinity بدند؟ (ما همه شرایط رو داشتیم به جز کانادایی بودن) گفتند بله همیشه یه سری استثناء وجود داره. خلاصه فعلا مدارک رو گرفتند و امروز اقدام کردند!

نتیجه اخلاقی، همیشه در قانون های نوشته شده استثناء وجود داره و همیشه تا می تونید چونه زدن یادتون نره
    ما از اول هجرتمون تا الان با این اسکوشیا هستیم. نامردا سال گذشته سود رو %0.45 می دادن. البته زمانی که باز کردم، 1% بود. الان چند درصد به شما قول دادن که بدن؟ اگر درصد سودشون رو با حساب های جدید بالا آوردن، ما هم یک خونه تکونی روی حسابهامون بکنیم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    ما از اول هجرتمون تا الان با این اسکوشیا هستیم. نامردا سال گذشته سود رو %0.45 می دادن. البته زمانی که باز کردم، 1% بود. الان چند درصد به شما قول دادن که بدن؟ اگر درصد سودشون رو با حساب های جدید بالا آوردن، ما هم یک خونه تکونی روی حسابهامون بکنیم.
    mutual fund ها یا etfهای الکی را هم حتی بخرید دیگه از این بیشتر به شما سود می ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

اگر حساب TFSA يا RRSP با سان لايف يا منيو لايف باز كنيد سود خيلي بيشتري ميدن.
    فكر كنم حدود سالي ده درصد بشه سودشون.

حساب momentom saving plus حتی تا ۱.۸ درصد هم سود میده

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    سالی ۱۰ درصد؟ مطمین هستید؟ اینکه کمی غیر طبیعی بنظر میرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    حساب TFSA یا RRSP به خودی خود سودی نداره... همه‌ش بستگی به این داره که چه نوع سرمایه‌ای رو درش نگه دارید.
    تصور کنید این حساب یه جعبه‌ی خالیه و شما می‌تونید توش هر نوع Savings یا سهامی نگه‌دارید... سود ۱۰ درصد اینجا جزو سودهای بالا و Growth protfolio حساب می‌شه و امکان نداره بدون assume کردن ریسک بالا بتونید بهش برسید.

ApplyAbroad Superstar

دوستان سایت lendingloop.ca را سر بزنید. این یک سایت وام دهی p2p هست. یعنی شما سرمایه گذاری میکنید و به بیزنس ها وام میدید. بیزنس های خواهان وام معرفی میشن و رده بندی/ریسک اعتباری شون مشخصه و میتونید درباره وام دادن بهشون تصمیم بگیرید یا اینکه بگذارید سیستم خودش براتون سرمایه گذاری کنه و پورتفولیوی تضمین شده کم ریسک را انتخاب کنید حداقل سالی 6 درصد سود میده اما فقط توجه کنید که ترم وام ها بین 3 تا 60 ماهه یعنی شما وام میدید و در طول ترم اصل و سود پول خودتون را ماه به ماه دریافت میکنید (شبیه مورگج اما شما دریافت کننده اقساط هستید).
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    دوستان سایت lendingloop.ca را سر بزنید. این یک سایت وام دهی p2p هست. یعنی شما سرمایه گذاری میکنید و به بیزنس ها وام میدید. بیزنس های خواهان وام معرفی میشن و رده بندی/ریسک اعتباری شون مشخصه و میتونید درباره وام دادن بهشون تصمیم بگیرید یا اینکه بگذارید سیستم خودش براتون سرمایه گذاری کنه و پورتفولیوی تضمین شده کم ریسک را انتخاب کنید حداقل سالی 6 درصد سود میده اما فقط توجه کنید که ترم وام ها بین 3 تا 60 ماهه یعنی شما وام میدید و در طول ترم اصل و سود پول خودتون را ماه به ماه دریافت میکنید (شبیه مورگج اما شما دریافت کننده اقساط هستید).
    به نظر میرسه که مثل سهام دارای ریسک است. چون پلن ها رو به ریسک زیاد هم دسته بندی کرده. اگر قراره اینطوری باشه بهتره همون سهام رو انتخاب کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)