صفحه 101 از 391 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

دوستان یک سوال و من تو فروم تهیه دلار کانادایی پرسیده بودم و یکی از دوستان هم لطف کردن و پاسخ دادن اما خواستم اینجا هم بپرسم شاید اطلاعات بیشتری به دستم بیارم.
    سوالم اینه که چون دلار کانادا در ایران کمیابه و جابجا کردن ارز هم از فرودگاه دردسرهای خودشو داره، اگه یک نفر که خارج از کشور زندگی می کنه، مبلغی به حساب یکی از دوستانم تو کانادا بریزه، آیا بعد از رسیدنم و باز کردن حساب، می تونه پول و به حساب من منتقل کنه یا باید در مورد دلایل و منابع این جابجایی ارز توضیح بده و یا مثلا من توضیحی به بانک بدم. هزینه جابجایی هم هست؟
    آیا من در هنگام ورود به کانادا باید این مبلغی و که قبلا برام فرستاده شده و تو حساب دوستمه، به آفیسر اطلاع بدم؟
    ممنون می شم اگه دوستان اطلاعاتی دارن، منو راهنمایی کنن
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال و من تو فروم تهیه دلار کانادایی پرسیده بودم و یکی از دوستان هم لطف کردن و پاسخ دادن اما خواستم اینجا هم بپرسم شاید اطلاعات بیشتری به دستم بیارم.
    سوالم اینه که چون دلار کانادا در ایران کمیابه و جابجا کردن ارز هم از فرودگاه دردسرهای خودشو داره، اگه یک نفر که خارج از کشور زندگی می کنه، مبلغی به حساب یکی از دوستانم تو کانادا بریزه، آیا بعد از رسیدنم و باز کردن حساب، می تونه پول و به حساب من منتقل کنه یا باید در مورد دلایل و منابع این جابجایی ارز توضیح بده و یا مثلا من توضیحی به بانک بدم. هزینه جابجایی هم هست؟
    آیا من در هنگام ورود به کانادا باید این مبلغی و که قبلا برام فرستاده شده و تو حساب دوستمه، به آفیسر اطلاع بدم؟
    به افسر گمرک که احتیاجی نیست اطلاع بدهید. انتقال داخل کانادا هم مشکلی نیست. اگر مبلغی که به حساب دوستتون فرستاده میشه زیاد باشه (مثلا ده هزار دلار یا بالاتر) بانک ممکنه از ایشون توضیح بخواد. هزینه جابجایی به بانک بستگی داره ولی زیاد نیست.

علاوه بر توضیحات خوب دوستمون، اگر انتقال پول بین دو تا بانک مختلف باشه، هزینه Wire رو باید بدید که بسته به بانک بین 20 تا 30 دلاره... یه روز هم طول می‌کشه تا پول بره به حسابتون
    اما اگر حساب شما و دوستون توی یه بانک باشه، جابجایی در عرض سه سوت و بصورت مجانی براتون انجام می‌شه

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    به افسر گمرک که احتیاجی نیست اطلاع بدهید. انتقال داخل کانادا هم مشکلی نیست. اگر مبلغی که به حساب دوستتون فرستاده میشه زیاد باشه (مثلا ده هزار دلار یا بالاتر) بانک ممکنه از ایشون توضیح بخواد. هزینه جابجایی به بانک بستگی داره ولی زیاد نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    علاوه بر توضیحات خوب دوستمون، اگر انتقال پول بین دو تا بانک مختلف باشه، هزینه Wire رو باید بدید که بسته به بانک بین 20 تا 30 دلاره... یه روز هم طول می‌کشه تا پول بره به حسابتون
    اما اگر حساب شما و دوستون توی یه بانک باشه، جابجایی در عرض سه سوت و بصورت مجانی براتون انجام می‌شه
    با سپاس از لطفتون.
    اگه مبلغ در همین حدود 10 هزار دلار باشه (کمی از 10 هزار دلار کمتر)، به این معنی هست که انتقالش توسط دوستم به حساب من، به مشکل برمی خوره یا حالا با کمی توضیحات ایشون حل می شه؟
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Hero

با سپاس از لطفتون.
    اگه مبلغ در همین حدود 10 هزار دلار باشه (کمی از 10 هزار دلار کمتر)، به این معنی هست که انتقالش توسط دوستم به حساب من، به مشکل برمی خوره یا حالا با کمی توضیحات ایشون حل می شه؟
    چرا به دو قسمت تقسیمش نمیکنید که بی دردسر انجام بشه؟ مثلاً دو تا 5000 تا با یه فاصله 20 روزه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    چرا به دو قسمت تقسیمش نمیکنید که بی دردسر انجام بشه؟ مثلاً دو تا 5000 تا با یه فاصله 20 روزه.
    سپاس از لطفتون.
    به دو دلیل. اول اینکه می خوام برای فردی که پول و به حساب می ریزه و دوستم که پول و تحویل می گیره دردسر دوبار واریز و کمتر کنم.
    دوم اینکه اگه ولریز و برداشت هزینه ای داره فکر کردم شاید یکباره فرستادن هزینه ها رو کمتر کنه.

انتقال به حساب سوال و جواب نداره
    اون عدد 10 هزار به بالای برای پول نقده که باید گزارش پر کنن

Senior Member

با سپاس از لطفتون.
    من برای انتقال به حسابم سوال کردم و گفتن اگه مبلغ بالا باشه و بانک ممکنه ازتون سوال کنه یا نکنه، اما اگه سوال کنه و دلیل موجه بیارید مشکلی نیست. پرسیدم بالا یعنی چقدر گفت به بانک بستگی داره ولی حدودا 15000 به بالا.
    Culture lives in everything we do

Junior Member

دوستان سوالی داشتم
    من دانشجو هستم و حالا 500 تا کردیت دارم اما زنگ میزنم کردیتم رو نمی برن بالا و حالا یه هتلی یا پروازی می خوام رزرو کنم گیر میکنم می خواستم ببینم کسی میدونه کردیت رو چطور میشه برد بالا مثلا 1500 بشه؟! ایا میشه پول واریز کرد به کردیت کارت مثلا 1000 تا نقدی(Cash) واریز کرد به ویزا کارت و این 1000 تا Cahsh ــه + 500 تا کردیت بشه 1500 تا کردیت و خرید 1500 تایی کرد؟!
    فکر میکنم برم یه کارت دیگه از یه شرکت دیگه هم بگیرم باز 500 دلاز کردیت میدن چون درامد انچنانی ندارم!پیچیده ست

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_loyali نمایش پست ها
    دوستان سوالی داشتم
    من دانشجو هستم و حالا 500 تا کردیت دارم اما زنگ میزنم کردیتم رو نمی برن بالا و حالا یه هتلی یا پروازی می خوام رزرو کنم گیر میکنم می خواستم ببینم کسی میدونه کردیت رو چطور میشه برد بالا مثلا 1500 بشه؟! ایا میشه پول واریز کرد به کردیت کارت مثلا 1000 تا نقدی(Cash) واریز کرد به ویزا کارت و این 1000 تا Cahsh ــه + 500 تا کردیت بشه 1500 تا کردیت و خرید 1500 تایی کرد؟!
    فکر میکنم برم یه کارت دیگه از یه شرکت دیگه هم بگیرم باز 500 دلاز کردیت میدن چون درامد انچنانی ندارم!پیچیده ست
    بله شما میتونید به کردیت کارتتون 1000 دلار واریز کنید در این حالت ظرفیت کردیت کارتتون به 1500 میرسه و میتونید خرید کنید فکر کنم قبلا در همین تاپیک گفته بودم.
    لیمیت کردیت کارت رو هم بعد از یه مدتی بالا میبرند البته به شرطی که کردیت هیستوری مناسبی داشته باشید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)