صفحه 102 از 391 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

ممنون بعد مشکلی یه وجود نمیاد که ؟؟ ، قراره یکی دیگه بریزه تو کارتم ، این کردیت هیستوری مثلا اینکه به درامد هستش جون من 2 ساله کارت رو دارم و خوش حساب بودم اما ...!

یه سوال دیگه :

خیلی وقته می خوام بدونم اونایی که میان اینحا بعد پول رو از صرافی میارن و واریز میکنند تو حساب ایا نباید مالیات بدن؟! چون درامد حساب میشه نمیشه؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h_loyali نمایش پست ها

یه سوال دیگه :

خیلی وقته می خوام بدونم اونایی که میان اینحا بعد پول رو از صرافی میارن و واریز میکنند تو حساب ایا نباید مالیات بدن؟! چون درامد حساب میشه نمیشه؟!
    خیر انتقال سرمایه درآمد حساب نمیشه.

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

سلام به دوستان محترم

میخواستم ببینم برای یک تازه وارد شما کدام نوع حساب و بانک را پیشنهاد میدهید؟ ترجیحا بدنبال سرویسی هستم که کردیت بدون فریز کردن پول بده.
    ممنونم
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    سلام به دوستان محترم

میخواستم ببینم برای یک تازه وارد شما کدام نوع حساب و بانک را پیشنهاد میدهید؟ ترجیحا بدنبال سرویسی هستم که کردیت بدون فریز کردن پول بده.
    ممنونم
    معمولا بیشتر بانکهای برای تازه مهاجرین کردیت کارت بدون دریافت دیپوزیت میدند. scotia حساب بدون هزینه برای یک سال داره و RBC حساب بدون هزینه برای 6 ماه داره. البته همه اینا برای new comerهاست.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر انتقال سرمایه درآمد حساب نمیشه.
    1-اگر این سرمایه به صورت جزء جزء و کم کم و به طور پیوسته مثلا 2 سال هر ماه یا هز دوماه بیاد چی مثلا هر دو ماه 10 یا 20 هزار دلار؟!

2- ایا من میتونم برای فرد دیگه ، از بانکی که حساب ندارم Cash و یا پول نقد به اکانت طرف واریز کنم؟!(چون یه بار به یه بانکی رفتم . عجله داشتم اما اونا گفتند باید به بانک خودت بری و واریز کنی فکر میکنم RBC بود)

ApplyAbroad Guru

1-اگر این سرمایه به صورت جزء جزء و کم کم و به طور پیوسته مثلا 2 سال هر ماه یا هز دوماه بیاد چی مثلا هر دو ماه 10 یا 20 هزار دلار؟!

2- ایا من میتونم برای فرد دیگه ، از بانکی که حساب ندارم Cash و یا پول نقد به اکانت طرف واریز کنم؟!(چون یه بار به یه بانکی رفتم . عجله داشتم اما اونا گفتند باید به بانک خودت بری و واریز کنی فکر میکنم RBC بود)
    1. تفاوتی نمیکنه. تعریف درآمد پول جدیدی است که شما برای خودتان تولید میکنید (مثلا حقوق و سود پس انداز و غیره). انتقال پول از یک حساب به یک حساب دیگر درآمد نیست. اگر پرسیدند کافی است اسناد رسمی بانکی تان را نشانشان بدهید.

2. معمولا یک بانک به کسی که آنجا حساب ندارد سرویس نمیدهد.

سلام ، من خیلی از صفحات تاپیک روخوندم ، اما هیچ حسی از روز اول که میزم بانک رو ندارم،
    سوالم اینه :
    اول که میریم وقت میگیریم
    دوم میریم سر وقت اونجا، میگیم new comer هستیم و دانشجو؟ لازم نیست بگیم چه حسابی باز کنیم؟ اونا آفر میدن یا ما باید نوع حساب رو بگیم؟ چجوری بگیم ما یه حسابی میخوایم که خرجزیادی نداشته باشه؟
    سوم اینکه مثه بانکای ایران همون موقع debit card رو میدن؟
    چهارم فرم هایی ک به ما میدن خاصه؟ قبلش لازمه یه مطالعه ای روی فرما داشته باشیم؟
    جان هيچ و جسد هيچ و نفس هيچ و بقا هيچ--- اي هستي تو ننگ عدم تا بکجا هيچ
    منزل عدم و جاده نفس ما همه رهرو ---- رنج عبثي ميکشد اين قافله با هيچ -بیدل

بانک‌های برای 3rd Party Deposit قانون‌های سفت و سختی دارن... حتی اگر مثلن زن بخواد یه چک تو حساب شوهرش بذاره
    برای همینه که من همیشه توصیه می‌کنم خانواده‌ها یه حساب مشترک داشته باشن
    اما برای پول نقد (کلن Guaranteed Funds) معمولن مشکلی نیست و شما با داشتن شماره حساب طرف می‌تونید بری تو بانکش و پول رو به حسابش بذارید... ولی خب البته که برای مبالغ بالا سوال و جواب داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Hich نمایش پست ها
    سلام ، من خیلی از صفحات تاپیک روخوندم ، اما هیچ حسی از روز اول که میزم بانک رو ندارم،
    سوالم اینه :
    اول که میریم وقت میگیریم
    دوم میریم سر وقت اونجا، میگیم new comer هستیم و دانشجو؟ لازم نیست بگیم چه حسابی باز کنیم؟ اونا آفر میدن یا ما باید نوع حساب رو بگیم؟ چجوری بگیم ما یه حسابی میخوایم که خرجزیادی نداشته باشه؟
    سوم اینکه مثه بانکای ایران همون موقع debit card رو میدن؟
    چهارم فرم هایی ک به ما میدن خاصه؟ قبلش لازمه یه مطالعه ای روی فرما داشته باشیم؟
    شما وقتي تشريف ميبريد بانك اونا كاملاً بهتون توضيح ميدن مزاياي هر نوع حساب رو و معمولا براي مهاجرها اپشن هاي خوبي دارند مثلاً بانك ار بي سي يك صندوق امانات رايگان يكساله بهتون ميده و غيره بانك اسكوشيا همون روز دبيت كارت ما رو داد و بانك ار بي سي هم يك دبيت كارت موقت بهتون ميده و جند روز بعد كارت اصلي براتون پست ميشه و كرديت كارت هم بيشتر طول ميكشه به دستتون برسه هر دو بانك بدون فريز كردن تا سقف هزار دلار كرديت به ما داد و معمولا پلن نيو كامر كه داره مناسب هستش و هزينه زيادي نداره و شما ميتونيد در اينده پلن رو عوض كنين و كم كم كرديت ميره بالا در صورت خوش حسابي
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

Junior Member

دوستان من به عنوان دانشجوي تازه وارد( البته ٣ هفته ديگه ) مي تونم بدون فريز پول كرديت كارد رويال و اسكوشيا بگيرم و تو جفتشون حساب باز كنم؟
    اصلا تو جفتش مي تونم همزمان حساب باز كنم و كرديت بگيرم ؟
    سقف رويال ١٠٠٠ و اسكوشيا ٥٠٠ هست ديگه؟
    يه چيز ديگه تو هر چند صفحه يكي گفته تو رويال بدون فريز پول كرديت نميده يه مدت بعد يكي گفته ميده، در حال حاضر به چه شكله ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)