صفحه 105 از 391 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    من تازه لند کردم و هنوز PR نگرفتم. و در عین حال از چند روز دیگه دانشجو هم می شم.
    آیا همه بانکها برای تراکنش هاشون ، شارژ می کنن؟
    منظور کارت فیزیکی PR نیست، منظور Status شما توی کاناداست... اینکه با ویزای مهاجرت اومدین یا ویزای تحصیلی
    اگر ویزاتون مهاجرت بوده، اقلن درمورد RBC می‌دونم که خیلی راحت بهتون 1000 تا کردیت می‌ده و یه حساب با تراکنش‌های نامحدود، چک نامحدود و یه سری مزایای دیگه رو 6 ماه بهتون مجانی می‌ده
    ولی همه‌ی بانک‌ها پکیج‌های مختلف دارن که بسته به نیاز شما و نوع استفاده‌تون از حساب بانکی داره و بهترین فردی که می‌تونه اینو براتون توضیح بده اکانت منیجره

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    منظور کارت فیزیکی PR نیست، منظور Status شما توی کاناداست... اینکه با ویزای مهاجرت اومدین یا ویزای تحصیلی
    اگر ویزاتون مهاجرت بوده، اقلن درمورد RBC می‌دونم که خیلی راحت بهتون 1000 تا کردیت می‌ده و یه حساب با تراکنش‌های نامحدود، چک نامحدود و یه سری مزایای دیگه رو 6 ماه بهتون مجانی می‌ده
    ولی همه‌ی بانک‌ها پکیج‌های مختلف دارن که بسته به نیاز شما و نوع استفاده‌تون از حساب بانکی داره و بهترین فردی که می‌تونه اینو براتون توضیح بده اکانت منیجره
    اون پکیج RBC که 6 ماه رایگان هست انگاری کارت اعتباری که همراهش میده بعد از 6 ماه، ماهیانه چیزی حدود 20-30 دلار هزینه اش هستش. خالا نمیدونم تو این پکیج امکان اینکه مثلا نوع کارت اعتباری رو تغییر بدی و کارتی با هزینه ماهیانه کمتر (یا بدون هزینه) انتخاب کنی هست یا خیر!
    راستی با توجه به اینکه این بانکها انواعی از کارتهای اعتباری رو ارائه میکنند، به نظرتون چه مدلی هاش بهتره؟ مثلا اونهایی که پوینت برای هزینه سوخت میدند، بلیط سینما، یا cash back یا ... البته میدونم به نوعی ترجیح شخصی هست اما اگر احیانا با توجه به تجربه تون، نوع خاصی اش رو توصیه میکنید، لطفا بفرمایید.

من ویزام مهاجرتی هستش
    با این حساب فکر کنم CIBC بهتر باشه. چون تا 10 تراکنش مجانی
    عیبش اینه که تا 9 ماه کارت اعتباری نمی ده

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    اون پکیج RBC که 6 ماه رایگان هست انگاری کارت اعتباری که همراهش میده بعد از 6 ماه، ماهیانه چیزی حدود 20-30 دلار هزینه اش هستش. خالا نمیدونم تو این پکیج امکان اینکه مثلا نوع کارت اعتباری رو تغییر بدی و کارتی با هزینه ماهیانه کمتر (یا بدون هزینه) انتخاب کنی هست یا خیر!
    راستی با توجه به اینکه این بانکها انواعی از کارتهای اعتباری رو ارائه میکنند، به نظرتون چه مدلی هاش بهتره؟ مثلا اونهایی که پوینت برای هزینه سوخت میدند، بلیط سینما، یا cash back یا ... البته میدونم به نوعی ترجیح شخصی هست اما اگر احیانا با توجه به تجربه تون، نوع خاصی اش رو توصیه میکنید، لطفا بفرمایید.
    تو رو خدا شایعه‌پراکنی نکنید بابا! 20-30 دلار در ماه؟!!!!!!
    30 دلار در ماه هزینه‌ی پکیج VIPـه که 4-5 تا حساب نامحدود مجانی بعلاوه یه کارت 120 دلار در سال رو مجانی بهتون می‌ده!!

کارت اعتباری که با پیکج نیوکامرها میاد مجانیه
    کلن هم هیچ کارت اعتباری‌ای ماهیانه نیست هزینه‌ش و گرون‌ترین و بهترین کارت RBC سالی 120 دلاره (Avion)

من کلن CIBC رو برای نیوکامرها توصیه نمی‌کنم، اسکوشیا و RBC تنها بانک‌هایی هستن که پکیج مجانی برای نیوکامرها دارن (تو پست قبلی گفتم TD اشتباهی!!) و از همون اول هم بهتون کارت اعتباری می‌دن که کارت‌های هر دو هم مجانیه! دیگه بستگی به خودتون داره کدوم رو ترجیح بدید
    بعد از 6 ماه حساب مجانی توی RBC هم می‌تونید سوئیچ کنید روی حساب بیسیکش (Day to Day Banking) که 4 دلار در ماهه فقط و 10 تا دبیت مجانی بهتون می‌ده

30 دلار در ماه هزینه‌ی پکیج VIPـه که 4-5 تا حساب نامحدود مجانی بعلاوه یه کارت 120 دلار در سال رو مجانی بهتون می‌ده!!

کلن هم هیچ کارت اعتباری‌ای ماهیانه نیست هزینه‌ش و گرون‌ترین و بهترین کارت RBC سالی 120 دلاره (Avion)

من کلن CIBC رو برای نیوکامرها توصیه نمی‌کنم، اسکوشیا و RBC تنها بانک‌هایی هستن که پکیج مجانی برای نیوکامرها دارن (تو پست قبلی گفتم TD اشتباهی!!) و از همون اول هم بهتون کارت اعتباری می‌دن که کارت‌های هر دو هم مجانیه! دیگه بستگی به خودتون داره کدوم رو ترجیح بدید
    بعد از 6 ماه حساب مجانی توی RBC هم می‌تونید سوئیچ کنید روی حساب بیسیکش (Day to Day Banking) که 4 دلار در ماهه فقط و 10 تا دبیت مجانی بهتون می‌ده
    خب چه خوب!! من اون هزینه ماهیانه رو از Disclaimers شون دیدم. آخه اینحوری نوشته اینجا (و اینجا):

4) Monthly fee will be waived for the first six months upon account opening. Monthly fee is $14.95. Other account transaction fees may apply

ApplyAbroad Superstar

من اول اون حساب VIP RBC رو باز کردم و کارت Avion گرفتم (کارت 120 دلاری ولی سال اول مجانی). حساب تا سه ماه هزینه ای نداشت. سر سه ماه حساب رو تغییر دادیم به Day to day banking که طبق فرمایش دوستمون ماهی 4 دلار هزینه داره و تا 10 دبیت مجانی. کارت avoin سرجاش موند. البته یک حساب سرمایه گذاری پنجاه دلاری هم باز کردم که بخاطر multiproduct rebate اون 4 دلار رو هم نمی دم. کارت Avion از همون اول 12000 پوینت باهاش دادن که یک گیفت کارت 100 دلاری ازش دراومد. هر ماه هم پوینت بابت استفاده از کارت می گیرم که باهاش میشه گیفت کارت های مختلف گرفت. اکانت منجرم گفت سر سال دوباره بیا تغییر و تحولی بدیم تا برای سال دوم avoin هم پولی ندی.

ApplyAbroad Veteran

ما قصد داريم در بانك RBC حساب باز كنيم براي يك زوج بهتر است با يك اندازه موجودي حساب باز كنند ؟ (مزيتي هست كه يكي موجودي بيشتر و يكي كمتر داشته باشند يا اصلا ميزان موجودي مهم نيست ؟ )
    تعريف دبيت چيه ؟ وبا ١٠ تا دبيت مجاني چكار مي توان انجام داد ؟
    ممنون از توضيحات خوب شما

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    ما قصد داريم در بانك RBC حساب باز كنيم براي يك زوج بهتر است با يك اندازه موجودي حساب باز كنند ؟ (مزيتي هست كه يكي موجودي بيشتر و يكي كمتر داشته باشند يا اصلا ميزان موجودي مهم نيست ؟ )
    تعريف دبيت چيه ؟ وبا ١٠ تا دبيت مجاني چكار مي توان انجام داد ؟
    ممنون از توضيحات خوب شما
    میزان موجودی مهم نیست اصلن
    هر بار که به هر دلیلی پول از حساب شما خارج بشه بهش می‌گن دبیت
    هربار هم که پول وارد حسابتون بشه، می‌گن کردیت
    توی حساب‌های بانکی تعداد کردیت یا همون Deposit همیشه نامحدوده، اما حساب بیسیک معمولن 10 تا دبیت مجانی داره که برای کسی که کردیت کارت داره مشکلی نیست، چون خریدها رو با کردیت کارتتون می‌کنید و ماهی یه بار از حساب بانکیتون صورتحسابش‌و می‌دین
    بعد از اون 10 تا هم هر دبیت اضافه، 1 دلار شما رو شارژ می‌کنه

من قصد دارم توی بانک اسکوشیا حساب باز کنم. قبلا یکی گفته بود اگه کسی شما رو معرفی کنه، 50 دلار گیرش میاد. دقیقا یادم نیست قانونش چی بود. اگه کسی می دونه لطفا توضیح بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    من نشنیدم همچین موردی رو در مورد rbc فقط همون مالی 6 دلار شارژ رو داره .البته من 6 ماهم این ماه تموم میشد دوستم که خودش کارمند rbc هست برام یک حساب saving ضمیمه باز کرد که باید توش 100 دلار نگهدارم اینوطری دیگه همون 6 دلار هم کم نمیشه .
    تاریخ تشکیل پرونده 4 ژانویه 2006
    دریافت ایمیل آپدیت9اگوست2010 از ورشو
    ارسال مدارک25 اکتبر 2010،دریافت مدیکال 25 اکتبر2012،دریافت پاس رکوئست 30 ژانویه 2013 -دریافت ویزا 12 فوریه 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)