صفحه 106 از 391 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    من قصد دارم توی بانک اسکوشیا حساب باز کنم. قبلا یکی گفته بود اگه کسی شما رو معرفی کنه، 50 دلار گیرش میاد. دقیقا یادم نیست قانونش چی بود. اگه کسی می دونه لطفا توضیح بده؟
    یادم نیست ولی فکر کنم maraljoon جدیدن این پورسانت رو دارن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    یادم نیست ولی فکر کنم maraljoon جدیدن این پورسانت رو دارن
    بله من بودم ، بله آفر هنوز برقراره ، برای دوستمون پیغام خصوصی میذارم ، ظاهرا تمام شغل یه عده دوستان در این سایت اینه که دوره بیفتن پست هارو به صلاحدید خودشون پاک کنن، چراشم خدا میدونه فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    ما حساب جدا برای هر کدوممون باز کردیم. بعدش درخواست دادیم که همسرم بتونه به حساب من دسترسی داشته باشه. یعنی در مجموع دوتا حساب باز کردیم و نه سه تا. همسرم کارهای مالی رو انجام می ده. اون الان به حساب من دسترسی داره و توی آنلاين بانکینگ هم اطلاعات حساب من بهش نشون داده می شه. این طوری اینترنتی و یا در بانک به راحتی می توانیم به حساب همدیگر پول جابجا کنیم.
    شما هم به حساب همسرتون دسترسی دارید؟ یا فقط این امکان رو برای همسرتون فراهم کردید؟ اگر فقط برای همسرتون هست آیا علت غیر شخصی مشخصی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    شما هم به حساب همسرتون دسترسی دارید؟ یا فقط این امکان رو برای همسرتون فراهم کردید؟ اگر فقط برای همسرتون هست آیا علت غیر شخصی مشخصی داره؟
    ما فقط خواستیم که همسرم به حساب من دسترسی داشته باشه. توی ایران همین تجربه را با بانک پارسیان داشتیم. اطلاعات حساب من توی آنلاين بانکینگ زیر مجموعه حساب همسرم دیده می شه و خیلی راحت می تونیم به حساب همدیگر پول جابجا کنیم. از اونجایی که اکثر کارهامون اینترنتی هست، نیازی نیست که که حساب دوتامون رو مشترک کنیم.
    Landed in Toronto: Nov 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

دوستان سلام. من سعی کردم یه سرچی توی فروم بکنم در مورد گزینه های سرمایه گذاری توی بانک TD. ظاهرا که سرچم به سرانجامی نرسید جز معرفی گزینه ها که خوب بود اتفاقا.

من رفتم با یه نفر توی بانک هم صحبت کردم، خوب گزینه ها خیلی زیاد بود و تا جاییکه متوجه شدم میشه ترکیبی از تعدادی از گزینه ها رو هم داشت حتی. منتها فعلا به نتیجه قطعی نرسیدم و به عبارت بهتر گیج میزنم. میخوام ببینم گزینه ای رو سراغ دارید که لازم نباشه پول توش قفل شه، و سود معقول و فراز و فرود معقولی (ریسک متوسط) داشته باشه؟

اگه تجربه ای و توصیه ای داشته باشین که بهتر از این سیوینگ های کم سود و بی خاصیت هستن، ممنون میشم مختصری در اختیار من و بقیه حضار قرار بدید دوستان
    ویرایش توسط zhila594 : January 14th, 2014 در ساعت 05:56 AM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من سعی کردم یه سرچی توی فروم بکنم در مورد گزینه های سرمایه گذاری توی بانک TD. ظاهرا که سرچم به سرانجامی نرسید جز معرفی گزینه ها که خوب بود اتفاقا.

من رفتم با یه نفر توی بانک هم صحبت کردم، خوب گزینه ها خیلی زیاد بود و تا جاییکه متوجه شدم میشه ترکیبی از تعدادی از گزینه ها رو هم داشت حتی. منتها فعلا به نتیجه قطعی نرسیدم و به عبارت بهتر گیج میزنم. میخوام ببینم گزینه ای رو سراغ دارید که لازم نباشه پول توش قفل شه، و سود معقول و فراز و فرود معقولی (ریسک متوسط) داشته باشه؟

اگه تجربه ای و توصیه ای داشته باشین که بهتر از این سیوینگ های کم سود و بی خاصیت هستن، ممنون میشم مختصری در اختیار من و بقیه حضار قرار بدید دوستان
    براى كسانيكه ميخواهند سرمايه خود را نزد بانك ها بسپارند انتخاب هاى زياد وپر سود وجود ندارد وشايد در درازمدت سبب اسايش خيال ويا اندكى درامد باشد. بازار سهام و خريد بيمه راه هاى پرسودترى هستند.درسيستم هاى اقتصادى بازار آزاد مثل كانادا هدف مصرف بيشتر و اجتناب از نگهدارى سرمايه است.اگر تخصص خاصى هم داريد ميتوانيد وارد بيزنس شويد.

ApplyAbroad Superstar

اگه اهل معاملات طلا و فلزات گرانبها هستید سایت Kitco رو یک سری بزنید، می تونید pool account باز کنید و به خرید و فروش فلزات باارزش بپردازید (خود فلز فیزیکی رو براتون نگه می دارن نیازی نیست دست خودتون باشه). توضیحات کامل در سایت شون هست. ریسک داره فراوان البته، بازار طلاست دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    تو رو خدا شایعه‌پراکنی نکنید بابا! 20-30 دلار در ماه؟!!!!!!
    30 دلار در ماه هزینه‌ی پکیج VIPـه که 4-5 تا حساب نامحدود مجانی بعلاوه یه کارت 120 دلار در سال رو مجانی بهتون می‌ده!!

کارت اعتباری که با پیکج نیوکامرها میاد مجانیه
    کلن هم هیچ کارت اعتباری‌ای ماهیانه نیست هزینه‌ش و گرون‌ترین و بهترین کارت RBC سالی 120 دلاره (Avion)

من کلن CIBC رو برای نیوکامرها توصیه نمی‌کنم، اسکوشیا و RBC تنها بانک‌هایی هستن که پکیج مجانی برای نیوکامرها دارن (تو پست قبلی گفتم TD اشتباهی!!) و از همون اول هم بهتون کارت اعتباری می‌دن که کارت‌های هر دو هم مجانیه! دیگه بستگی به خودتون داره کدوم رو ترجیح بدید
    بعد از 6 ماه حساب مجانی توی RBC هم می‌تونید سوئیچ کنید روی حساب بیسیکش (Day to Day Banking) که 4 دلار در ماهه فقط و 10 تا دبیت مجانی بهتون می‌ده

سلام دوست عزیز

من الان حساب بیسیک TD رو دارم و الان ماهی 3.95 دلار با 10 تا transaction free دارم و بیش تر از 6 ماهم از اقامتم تو کانادا با ویزای مهاجرتی گذشته، میخواستم بدونم اگه یه حساب day to day banking و یه حساب Saving توی RBC و یه چیزی توی حساب Saving بذارم، امکانش هست از اون 3.95 یا 4 دلار معاف شم؟ شما چه توصیه ای دارین تو این شرایط که از اون هزینه ماهانه بشه waive شد؟ آیا option خاصی تو scotia bank هم میدونین برا بعد از شش ماهه کسانی که مقیم هستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mod90 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من الان حساب بیسیک TD رو دارم و الان ماهی 3.95 دلار با 10 تا transaction free دارم و بیش تر از 6 ماهم از اقامتم تو کانادا با ویزای مهاجرتی گذشته، میخواستم بدونم اگه یه حساب day to day banking و یه حساب Saving توی RBC و یه چیزی توی حساب Saving بذارم، امکانش هست از اون 3.95 یا 4 دلار معاف شم؟ شما چه توصیه ای دارین تو این شرایط که از اون هزینه ماهانه بشه waive شد؟ آیا option خاصی تو scotia bank هم میدونین برا بعد از شش ماهه کسانی که مقیم هستن؟
    توی RBC برای ویو شدن هزینه‌ی 4 دلار ماهانه حساب بیسیک، فقط کافیه یه کردیت کارت و یه حساب Investment مجانی مثل TFSA باز کنید، اونوقت دیگه کلن ماهیانه هیچی نمی‌دین!
    از بانکتون درباره Multi Product Rebate سوال کنید... همینه که توضیحش رو دادم

سلام،

از افرادیکه در بانک TD حساب دارند، کسی میدونه "Access Card" چه تفاوتی با کارتهای دیگه مثل Debit Card داره؟

و ایا بانکهای دیگه هم این نوع کارت رو ارائه میکنند؟

متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)