صفحه 11 از 391 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

کسی می دونه کارمزد Money Order چقدره؟
    ما یک دفعه 1975 دلار گرفتیم که کارمزدش شد 7.5 دلار، یه دفعه دیگه 150 دلار گرفتیم بدون کارمزد.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    امروز من رفته بودم RBC، یه پکیج جدید برای new comer ها داره که می تونه فرد credit card بگیره بدون دپوزیت. جالب بود یه کردیت کارت داره که شما هر چی خرید میکنید تا 2% پول رو بهتون برمی گردنه (برای خواربار 2% و برای بقیه 1%). یه حساب پس انداز هم داره (البته برای اونایی که SIN دارن) می تونن با اینترست 1.25 پول بزارن و رو اینترستشون مالیات نمیاد!!!
    لطفا نتیجه نهایی رو همین جا اعلام کنید. چون من چند نفر رو سراغ دارم که برای کردیت کارت بانک CIBC با همین مشخصاتی که ذکر کردید (تازه با دیپوزیت) اقدام کردند و ریجکت شدند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    لطفا نتیجه نهایی رو همین جا اعلام کنید. چون من چند نفر رو سراغ دارم که برای کردیت کارت بانک CIBC با همین مشخصاتی که ذکر کردید (تازه با دیپوزیت) اقدام کردند و ریجکت شدند.
    دوست عزیز، برای دانشجو که ما یکی گرفتیم (3 روز پیش به دستمون رسید) اما برای همراه، تازه امروز اقدام کردیم ببینیم چی میشه...
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز، برای دانشجو که ما یکی گرفتیم (3 روز پیش به دستمون رسید) اما برای همراه، تازه امروز اقدام کردیم ببینیم چی میشه...
    تبریک می گم. چقدر کردیت دادند؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    تبریک می گم. چقدر کردیت دادند؟
    ممنون دوست عزیز، قبلا هم گفتم کردیتش 1000 تا هست. از نوع RBC rewards gold هست. من تو این مدت خیلی از RBC راضی هستم کلا اذیت نمیکنه. اوه یادم رفته بود. امروز یه دسته چک 100 تایی هم که قبلا اپلای کرده بودم هم اومد. الان نگاه میکنم تو ایران من همچین دسته چکی نداشتم.برای اینکه زیاد حجیم نشه به 4 تا دسته 25 تایی تبدیل کردن و به همراهش یه کیف هم دادن. همش free of charge.!!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام
    من واسه student line of credit بانک rbc اقدام کردم گفتن به شما تعلق نمیگیره و باید حتما کو ساینر داشته باشی . دو تا شعبه رفتم اینو گفتن . دانشجو هستم و درآمدی هم ندارم .به نظرتون راهی هست که بشه بدون کو ساینر گرفت ؟ به نظرتون سایر بانک ها چطور هستن تو این قضیه ؟ میخوام برم اسکوشیا یه حساب باز کنم و درخواست واسه کردیت لاین بدم . شنیدم اسکوشیا توی وام دادن راحت تره
    متشکرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    دوستام من اطلاعات نسبتا کاملای در مورد Credit ، Credit Card, Mortgage و حل مشکلات مالی به روش قانونی پیدا کردم!

خوشحال میشم به سوالاتون جواب بدم!

میشه دقیق تر بگید چطوری میشه از طریق پست کردیت ریپورت رو دریافت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    .
    .
    .
    6) شما می تونید Credit report تون رو بصورت رایگان از طریق روش پستی دریافت کنید! خوبه اینکار رو بعد چند ماه انجام بدید که ببنید مشخصاتتون درست ثبت شده و چیا توش هست ! البته واسه گرفتن Credit score باید آنلاین اقدام کنید و یه چیزی حدود 12 دلار بدید! دوستان خوبمون در Equifax Canada و TransUnion Canada زحمت می کشند و توی کانادا کردیت ها رو بررسی می کنند!

فعلا اینها به ذهنم رسید! باز سوالی بود در خدمتم!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    سلام
    من واسه student line of credit بانک rbc اقدام کردم گفتن به شما تعلق نمیگیره و باید حتما کو ساینر داشته باشی . دو تا شعبه رفتم اینو گفتن . دانشجو هستم و درآمدی هم ندارم .به نظرتون راهی هست که بشه بدون کو ساینر گرفت ؟ به نظرتون سایر بانک ها چطور هستن تو این قضیه ؟ میخوام برم اسکوشیا یه حساب باز کنم و درخواست واسه کردیت لاین بدم . شنیدم اسکوشیا توی وام دادن راحت تره
    متشکرم
    سلام

بیشنهاد می کنم بانکهای دیگه رو هم امتحان کن شاید بتونی از بانک دیگه بگیری (البته اگه مقداری بول داری که جای دیگه حساب باز کنی). من از سی آی بی سی راحت کردیت کارت گرفتم.

موفق باشی

مرسی دوست عزیز ولی من گفتم line of credit نه کردیت کارت. این دو موضوع کاملا جداگانه هست .
    متشکرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

بیشنهاد می کنم بانکهای دیگه رو هم امتحان کن شاید بتونی از بانک دیگه بگیری (البته اگه مقداری بول داری که جای دیگه حساب باز کنی). من از سی آی بی سی راحت کردیت کارت گرفتم.

موفق باشی

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

دوستان کسی به مشکل من تو Scotia Bank برخورد کرده؟

دیروز رفتم بانک ، اکانت منیجر فرمودن که چون ایرانی هستی بیشتر از 2-3 هزار دلار پول رو اگه بخوای از طریق بانک بفرستی تو حسابت باید مدرکی بدی که پول از کجاست ؟ گفتم پدر جان من 2 ساله این پول تو حسابمه ، یه وقتی ماشین فروختم دیگه کو سند فروش ، حالا اینم پاشو کرد تو یه کفش که الا بلا باید منبع پول رو مشخص کنی...

((توضیح این که ، من تو ترکیه یه حساب دارم و مقداری پول اونجا دارم و میخوام یه حساب تو Scotia باز کنم و این پول رو بفرستم تو حساب کانادام))

کسی تا حالا بیشتر از 2-3 هزار تا ترنسفر کرده ؟
    راهی به ذهنتون میرسه ؟

ممنون
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)