صفحه 12 از 391 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    امروز من رفته بودم RBC، یه پکیج جدید برای new comer ها داره که می تونه فرد credit card بگیره بدون دپوزیت. جالب بود یه کردیت کارت داره که شما هر چی خرید میکنید تا 2% پول رو بهتون برمی گردنه (برای خواربار 2% و برای بقیه 1%). یه حساب پس انداز هم داره (البته برای اونایی که SIN دارن) می تونن با اینترست 1.25 پول بزارن و رو اینترستشون مالیات نمیاد!!!
    گویا این امکان برای تمامی شعب فراهم نیست. من امروز مراجعه کردم گفتش ما چنین کاری رو نمی کنیم (بدون دیپوزیت). چون دانشجویان خارجی بعد از اینکه دوره تحصیلیشون تموم شد به کشورشون بر می گردند و دیگه دست ما بهشون نمی رسه که بیاریمشون اینجا بدهیشونو صاف کنن. می گفتش که خدایی ناکرده مشکل از شما نیستا، بخاطر سوء سابقه ایه که برخی از دانشجویان داشتند.
    البته من سعی دارم شعبه های دیگه رو هم امتحان کنم ببینم چی می شه.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

سلام دوستان
    در بانکهای کانادا چه مقدار پول رو میشه به صورت یکجا وارد حساب بانکی کرد؟؟منظورم اینه که سقف خاصی داره یا خیر؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنیید
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در بانکهای کانادا چه مقدار پول رو میشه به صورت یکجا وارد حساب بانکی کرد؟؟منظورم اینه که سقف خاصی داره یا خیر؟؟؟
    مبلغش اگر بالا باشه ممکنه موقتا قفلش کنند و از شما در مورد منبع پول توضیح بخواهند. برای مبارزه با پولشویی انجام میشه.
    در ضمن اگر منبع پول ایران باشه برای انتقال بالاتر از 40 هزار دلار باید از وزارت خارجه کانادا تقاضای مجوز کنید.

ما دیروز که برای باز کردن حساب رفتیم دقیقن بهمون همینو گفت... در ضمن گفت پولی که از خود کانادا هم فرستاده بشه به حساب برای اینکه بشه برش داشت 4 روز وقت لازمه، مگر اینکه نقد باشه

تو بانک اسکوشا دو تا حساب نیوکامر باز کردیم... برای scene program هم اپلای کردیم و دبیت کارتشو گرفتیم، برای کردیت کارت.ولی گفت وقتی prتون اومد باید درخواست بدید، من هم دیدم ترنزشکنای حسابمون نامحدود و مجانیه، زیاد اصرار نکردم
    4 تا برگه چک هم بهمون داد که اگه بخوایم میتونیم واسه دسته چک 50 یا 100 برگیش هم درخواست بدیم

Senior Member

شاید بشه از طریق paypal فرستاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    دوستان کسی به مشکل من تو Scotia Bank برخورد کرده؟

دیروز رفتم بانک ، اکانت منیجر فرمودن که چون ایرانی هستی بیشتر از 2-3 هزار دلار پول رو اگه بخوای از طریق بانک بفرستی تو حسابت باید مدرکی بدی که پول از کجاست ؟ گفتم پدر جان من 2 ساله این پول تو حسابمه ، یه وقتی ماشین فروختم دیگه کو سند فروش ، حالا اینم پاشو کرد تو یه کفش که الا بلا باید منبع پول رو مشخص کنی...

((توضیح این که ، من تو ترکیه یه حساب دارم و مقداری پول اونجا دارم و میخوام یه حساب تو Scotia باز کنم و این پول رو بفرستم تو حساب کانادام))

کسی تا حالا بیشتر از 2-3 هزار تا ترنسفر کرده ؟
    راهی به ذهنتون میرسه ؟

ممنون

Senior Member

نقدی اگه باشه بهتره زیر 10 هزار تا باشه. برای ترانسفر قبلا ها مشکلی نبود و مبلغش مهم نبود. بهتره با خود یانک تماس بگیری و بگی من یه مقدار saving دارم میخوام بریزم به حسابم. خودشون برات راهشو میگن. اگه saving باشه معمولا گیری نیست ولی اگه درآمد باشه باید مالیاتشو تقدیم کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام دوستان

دسته چک ها رو همین الان درخواست بدهید. اگر از حالت نیوکامر خارج بشه، باید حدود 40 دلار بدهید برای صدور دسته چک اما الان رایگانه. ویزا کارت رو هم که ما روز اول تونستیم از اسکوشیا سفارش بدهیم.
    در ضمن، اون جریان معرفی یک نفر جدید به بانک و دریافت 50 دلار جایزه رو هفته بعدی که من حساب باز کردم به کارمند بانک گفتم. من توی این فروم مطرح کردم که اگه کسی اسکوشیا بانک حساب داره به من بگه که به عنوان معرف توی اسکوشیا اسمش رو بدهم. (واقعا هم معرف من همین فروم بود و من با پیشنهاد بچه های فروم توی اسکوشیا حساب باز کردم.) اما کسی به من جواب نداد. هفته بعدش رفتم بانک گفتم منو و همسرم با هم حساب باز کردیم، می شه یکی مون معرف اون یکی باشه. کارمنده (که یک خانم خیلی خوش اخلاق ایرانیه.) گفت که برای معرف باید یک کد مخصوص داشته باشه و همه نمی تونند معرف بشوند، اما با این حساب من برای شما درخواست می دهم، شاید بانک قبول کنه. خلاصه اینکه دو هفته بعد بانک 50 دلار رو به حساب همسرم واریز کرد.
    در ضمن سایت اسکوشیا بانک برای یکسال رایگان مک آفی رو به مشتریانش می ده. از سال دوم با 45% تخفیف.

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    ما دیروز که برای باز کردن حساب رفتیم دقیقن بهمون همینو گفت... در ضمن گفت پولی که از خود کانادا هم فرستاده بشه به حساب برای اینکه بشه برش داشت 4 روز وقت لازمه، مگر اینکه نقد باشه

تو بانک اسکوشا دو تا حساب نیوکامر باز کردیم... برای scene program هم اپلای کردیم و دبیت کارتشو گرفتیم، برای کردیت کارت.ولی گفت وقتی prتون اومد باید درخواست بدید، من هم دیدم ترنزشکنای حسابمون نامحدود و مجانیه، زیاد اصرار نکردم
    4 تا برگه چک هم بهمون داد که اگه بخوایم میتونیم واسه دسته چک 50 یا 100 برگیش هم درخواست بدیم
    Landed in Toronto: Nov 2012

ما تا به حال پول تلفن را با ویزا کارت می دادیم و نمی دونستم پرداخت قبض تلفن هم یک نوع Cash in advance حساب می شه و از روز اول باید بهره پول رو بدهی. هر چند مقدار بهره ای که به شرکت ویزا دادیم کم بود، اما خوب بود که از روز اول می دونستم.
    Landed in Toronto: Nov 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    دسته چک ها رو همین الان درخواست بدهید. اگر از حالت نیوکامر خارج بشه، باید حدود 40 دلار بدهید برای صدور دسته چک اما الان رایگانه. ویزا کارت رو هم که ما روز اول تونستیم از اسکوشیا سفارش بدهیم.
    در ضمن، اون جریان معرفی یک نفر جدید به بانک و دریافت 50 دلار جایزه رو هفته بعدی که من حساب باز کردم به کارمند بانک گفتم. من توی این فروم مطرح کردم که اگه کسی اسکوشیا بانک حساب داره به من بگه که به عنوان معرف توی اسکوشیا اسمش رو بدهم. (واقعا هم معرف من همین فروم بود و من با پیشنهاد بچه های فروم توی اسکوشیا حساب باز کردم.) اما کسی به من جواب نداد. هفته بعدش رفتم بانک گفتم منو و همسرم با هم حساب باز کردیم، می شه یکی مون معرف اون یکی باشه. کارمنده (که یک خانم خیلی خوش اخلاق ایرانیه.) گفت که برای معرف باید یک کد مخصوص داشته باشه و همه نمی تونند معرف بشوند، اما با این حساب من برای شما درخواست می دهم، شاید بانک قبول کنه. خلاصه اینکه دو هفته بعد بانک 50 دلار رو به حساب همسرم واریز کرد.
    در ضمن سایت اسکوشیا بانک برای یکسال رایگان مک آفی رو به مشتریانش می ده. از سال دوم با 45% تخفیف.
    خیلی ممنون حالا فرصت کنیم می‌ریم بانک و هم دسته چک رو می‌گیریم، هم برای کردیت کارت درخواست می‌دیم
    اتفاقن آنتی‌ویروس من اکسپایر شده، خوب شد گفتین... برم بگیرمش پس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda811 نمایش پست ها
    ما تا به حال پول تلفن را با ویزا کارت می دادیم و نمی دونستم پرداخت قبض تلفن هم یک نوع Cash in advance حساب می شه و از روز اول باید بهره پول رو بدهی. هر چند مقدار بهره ای که به شرکت ویزا دادیم کم بود، اما خوب بود که از روز اول می دونستم.
    قاعدتا نباید باشه. با کمپانی کردیت کارتتون چک کرده اید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)