صفحه 16 از 391 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    در مورد اسکوشیا نمیدونم اما RBC یه سری کردیت کارتهایی داره که به طور رایگان شامل برخی از این خدمات میشه. بد نیست یه سری به RBC هم بزنید
    کردیت کارت RBC Rewards Visa Gold

annual fee نداره در ضمن بیمه هم هست و به newcomer ها و دانشجوها هم میدن. ما هم یدونه از همینا گرفتیم و یه دونه هم از نوع
    Cash Back MasterCard

کلا دارم میشم مبلغه RBC بدون هیچ پورسانتی
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    موقع اپلای کردن کردیت کارت، کارمند بانک یه پیشنهادی به ما داد که به نظر خوب میومد و قوبلش کردیم.... اینکه کردیت کارتمون رو بیمه کنیم (Scotia Credit Card Protection)
    هزینه‌ش هم به ازای هر 100 دلار استفاده از کارت، 95 سنت هست... یعنی اگر 1000 دلار خرید کنی، 10 دلار هزینه‌ی بیمه‌ش می‌شه
    اما در موارد فوت، بیماری شدید، ازکار افتادگی، از دست دادن شغل، اعتصاب‌های صنفی و Lockout (آین آخری رو معنیش رو نمی‌دونم ) بانک خودش حساب کردیت شما رو صاف می‌کنه که بدهکار نشید و مجبور به پرداخت اون سود 20٪ـیش هم نشید... سابقه‌ی اعتبارتون هم خراب نمی‌شه

حالا ممکنه یکی فکر کنه این هزینه زیاده، دلش نخواد بده، ولی این از معدود بیمه‌هایی بود که من که تازه‌وارد هم هستم و فعلن شغلی ندارم، به نظرم مفید اومد. هر وقت هم بخوای می‌تونی کنسلش کنی!
    توجه کرده اید چقدر براتون درمیاد؟ اگر فرض کنید سالی 20 هزار دلار روی کردیت کارت خرج کنید (بفرض اینکه همه مخارج را با کارت پرداخت کنید که من خودم اینکار را میکنم) سالی 190 دلار میفته!! حالا برای ابتدا که نگرانیهای مالی بیشتر است و شغل ثابت ندارید ممکنست بد نباشد ولی وقتی جا افتادید و از نظر مالی خیالتان راحت شد بنظر من صرف نمیکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کردیت کارت RBC Rewards Visa Gold

annual fee نداره در ضمن بیمه هم هست و به newcomer ها و دانشجوها هم میدن. ما هم یدونه از همینا گرفتیم و یه دونه هم از نوع
    Cash Back MasterCard

کلا دارم میشم مبلغه RBC بدون هیچ پورسانتی
    این بیمه کارت شما با اون بیمه ای که دوستمون گفتند فرق داره. بیمه کارت شما مربوط به خدمات مسافرتی و وارانتی است و بیمه ای که دوستمان گفتند مربوط به خدمات بانکی (یعنی اگر در شرایط اضطراری پول نداشته باشند حساب کردیت کارت شان را صاف کنند بانک minimum payment رو براشون میده).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    توجه کرده اید چقدر براتون درمیاد؟ اگر فرض کنید سالی 20 هزار دلار روی کردیت کارت خرج کنید (بفرض اینکه همه مخارج را با کارت پرداخت کنید که من خودم اینکار را میکنم) سالی 190 دلار میفته!! حالا برای ابتدا که نگرانیهای مالی بیشتر است و شغل ثابت ندارید ممکنست بد نباشد ولی وقتی جا افتادید و از نظر مالی خیالتان راحت شد بنظر من صرف نمیکنه.
    منم دقیقن واسه همین اوابلش می‌]خوام! بعدن که کار پیدا کردیم و یه کم پس‌انداز جمع کردیم کنسلش می‌:نم... فوق 4-5 ماه بذارم باشه

اینو که همه‌ی حساب‌های نیوکامرها دارن... چیزی در مورد پروتکشن نگفته
    تازه اسکوشیا حسابش به جای 6 ماه، واسه یه سال مجانیه

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    موقع اپلای کردن کردیت کارت، کارمند بانک یه پیشنهادی به ما داد که به نظر خوب میومد و قوبلش کردیم.... اینکه کردیت کارتمون رو بیمه کنیم (Scotia Credit Card Protection)
    هزینه‌ش هم به ازای هر 100 دلار استفاده از کارت، 95 سنت هست... یعنی اگر 1000 دلار خرید کنی، 10 دلار هزینه‌ی بیمه‌ش می‌شه
    اما در موارد فوت، بیماری شدید، ازکار افتادگی، از دست دادن شغل، اعتصاب‌های صنفی و Lockout (آین آخری رو معنیش رو نمی‌دونم ) بانک خودش حساب کردیت شما رو صاف می‌کنه که بدهکار نشید و مجبور به پرداخت اون سود 20٪ـیش هم نشید... سابقه‌ی اعتبارتون هم خراب نمی‌شه

حالا ممکنه یکی فکر کنه این هزینه زیاده، دلش نخواد بده، ولی این از معدود بیمه‌هایی بود که من که تازه‌وارد هم هستم و فعلن شغلی ندارم، به نظرم مفید اومد. هر وقت هم بخوای می‌تونی کنسلش کنی!
    يعني همه بدهي را صاف مي كنه؟ مطمئن هستيد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    يعني همه بدهي را صاف مي كنه؟ مطمئن هستيد؟
    تحت شرایطی بله. مثلا برای رویال بانک شرایطش اینجاست (و هزینه اش هم همون 99سنت برای 100 دلار است): http://www.rbcroyalbank.com/credit-c...protector.html

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم برای 14 اسفند داریم میریم تورنتو و تصمیم داریم که یه 2 ماهی بمونیم و برگردیم الیته بعد از گرفتن پی آر
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من شاید یکی دوسال دیگه بخوام بطور کامل برم کانادا به نظر شما تو این سفر دوماهه حساب بانکی باز کنم (دبیت و کردیت) و مبلغی هم حدود 6-7 هزار دلار بزارم توش؟؟؟
    با توجه به مطالب دوستان، اسکوشیا بانک رو مناسب دیدم ... ولی بازم بیشتر در این مورد منو راهنمایی کنید
    حساب باز کنم یا نه؟
    چه بانکی و چه حسابی با توجه به شرایط من؟
    سپاس فراوان
    NOC:2151 , Ielts 5 , Re sent Documents to CIO : 26/9/2011 , Delivered to CIO : 29/9/2011 , File number : 22/12/2011
    Delivered to warsaw 2012/01/09 , inprocess : 2012/01/19 , Medical 2012/05/01 , Medical receive show in ecas
    2012/05/28 , pass request 2012/10/03
    جدول 29 رشته اي ظرفيت 500

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط basiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز در تورنتو لند کردم طبق توصیه دوستان مبلغ پول نقد وارده رو بیشتر از 10000 دلار زدم ولی وقتی درخواست نامه معرفی به بانک رو کردم آفیسر فقط از روی مدارک من یک فرم پر کرد و ازم مبلغ پول به دلار کانادا و امریکا رو پرسید بعد هم فرم رو مهر کرد و روی میزش گذاشت ولی به من نامه یا فرمی نداد وقتی ازش خواستم نامه بهم بده گفت لازم نیست و این موارد در سیستم ثبت می شه و من بدون نگرانی به بانک مراجعه کنم . به نظر شما آلان چه کار باید کرد من هیچ سندی ندارم که این پول ها رو از ایران آوردم تا بعداً بهش مالیات نخوره و اصلاً بانک این مبلغ پول نقد رو قبول کنه.
    سوال دیگه اینکه آیا بدون سین کارت می شه حساب باز کرد یا ربطی نداره؟
    ممنونم از توجهتون
    دوست عزیز سلام و به کانادا خوش آمدید.
    شما بر اساس جمله کار از محکم کاری عیب نمیکنه میتونید در هر بار مبلغ حداکثر 9900 دلار به حسابتون واریز کنید. تا کل مبلغ واریز شه. کارمند ایرانی بانک RBC به ما گفت که سیستمشون برای مبلغ بالای 10000 دلار اتوماتیک فرمی را پرینت میکنه و باید پرش کنید.
    Landed in Toronto on 22.07.2012 and moved to Calgary on 06.03.2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای 14 اسفند داریم میریم تورنتو و تصمیم داریم که یه 2 ماهی بمونیم و برگردیم الیته بعد از گرفتن پی آر
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من شاید یکی دوسال دیگه بخوام بطور کامل برم کانادا به نظر شما تو این سفر دوماهه حساب بانکی باز کنم (دبیت و کردیت) و مبلغی هم حدود 6-7 هزار دلار بزارم توش؟؟؟
    با توجه به مطالب دوستان، اسکوشیا بانک رو مناسب دیدم ... ولی بازم بیشتر در این مورد منو راهنمایی کنید
    حساب باز کنم یا نه؟
    سپاس فراوان
    اگر تا یه سال دیگه برگردین، حساب اسکوشیا خیلی خوبه
    اما اگر بیشتر بمونید، از اونجائیکه این حساب فقط یه سال مجانیه و یکی از حساب‌های اصلی نسبتن گرون بانک هم هست (ماهی 12 دلار)، بعد از یه سال برای داشتن امکاناتی که هیچ استفاده‌ای ازش نکردید، خیلی ضرر می‌:کنید.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حساب باز کنم یا نه؟
    سپاس فراوان
    به نظر من بهتره که حساب را باز کنید.
    اگر هم می تونید پول واریز کنید که حتمن انجامش بدید. دبیت و کردیت هم فکر نکنم به دردتون بخوره. البته به محض باز کردن حساب ، دبیت به شما میدن . (که خب اگه بر می گردید ایران لازمش هم ندارید) اگر هم در ایران نیاز به خرید اینترنتی دارید می تونید همونجا برای کردیت کارت هم اپلای کنید.
    پولهاتون هم بهتره توی یک بانکی باز کنید که سود بهتری نسبت به بقیه روی سیوینگ شما می ده. مثلن فکر کنم rbc یک حساب سیوینگ داره که مالیات هم به سودش تعلق نمی گیره. البته این سود همیشه در کانادا اینقدر کم هست که مردم رقبت نکنند پولهاشون را توی بانک بخابونند. و پولشونو توی اقتصاد بچرخونند. ولی بالاخره برای شما که چند سال پولتون را می خاید توی بانک بذارید ، همین حسابها بهتره. اگر هم نیاز داشتید می تونید آنلاین از سیوینگتون به چکینگ پول واریز کنید (برای دبیت) و یا کردیتتون را بالانس کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)