صفحه 17 از 391 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای 14 اسفند داریم میریم تورنتو و تصمیم داریم که یه 2 ماهی بمونیم و برگردیم الیته بعد از گرفتن پی آر
    سوالم اینه که با توجه به اینکه من شاید یکی دوسال دیگه بخوام بطور کامل برم کانادا به نظر شما تو این سفر دوماهه حساب بانکی باز کنم (دبیت و کردیت) و مبلغی هم حدود 6-7 هزار دلار بزارم توش؟؟؟
    با توجه به مطالب دوستان، اسکوشیا بانک رو مناسب دیدم ... ولی بازم بیشتر در این مورد منو راهنمایی کنید
    حساب باز کنم یا نه؟
    چه بانکی و چه حسابی با توجه به شرایط من؟
    سپاس فراوان
    مي تونيد تو ار بي سي باز كنيد و يه حساب تكس فري هم باز كنيد حسابتون بيسيك باشه با حداقل transaction، به نام day to day banking account
    http://www.rbcroyalbank.com/products...y-banking.html
    اينطوري شارژ ماهانه نداريد.

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام خدمت دوستان
    من دیروز برای باز کردن حساب در بانک TD رفتم . تنها با پاسپورت و برگه اقامت تونستم حساب باز کنم ولی برای دریافت ویزا کارت گفت به SIN نیاز هست . یعنی بهتر بود اول SIN بگیرم بعد برم بانک که الان لازم نباشه دوباره برم بانک.
    دوستان راستی از کجا می تونم بفهمم خدماتی که به تازه وازدین می دن شامل چه چیزایی هست ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط basiri نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من دیروز برای باز کردن حساب در بانک TD رفتم . تنها با پاسپورت و برگه اقامت تونستم حساب باز کنم ولی برای دریافت ویزا کارت گفت به SIN نیاز هست . یعنی بهتر بود اول SIN بگیرم بعد برم بانک که الان لازم نباشه دوباره برم بانک.
    دوستان راستی از کجا می تونم بفهمم خدماتی که به تازه وازدین می دن شامل چه چیزایی هست ؟
    ممنونم
    شما وقتی می‌رسید کانادا اولین کاری که باید بکنید اپلای بریا SIN Cardـه که عملن هویت رسمی شما در کانادا رو می‌سازه... شماره‌ش رو درجا بهتون می‌ده
    در مورد خدمات هم از همون اکانت منیجری که براتون حساب باز کرد بپرسید، راهنمائیتون می‌کنه
    و خب برای بانک TD اینجا رو هم می‌تونید ببینید که کامل در مورد همه‌چیز توضیح داده: http://www.tdcanadatrust.com/newtocanada/

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

سلام خدمت دوستان
    ممنونم
    طبق دستورالعمل service canada ذریافت کردیت کارت اصلا نیازی به SIN نداره و شما باید در صورتی که ازتون خواستن این رو بهشون متذکر بشید. (با کلیک روی عناوین میتونید اصل مطلب رو ببینید)
    When don’t I have to provide my SIN?

Some private-sector organizations may ask for your SIN. This practice is strongly discouraged, but it is not illegal.
    Here are examples of when you don’t have to give your Social Insurance Number or show your card:

1. proving your identity (except for specific government programs)
    2. completing a job application before you get the job
    3. completing an application to rent a property
    4. negotiating a lease with a landlord
    5. completing credit card application
    6. cashing a cheque
    7. applying for a video club membership
    8. completing some banking transactions (mortgage, line of credit, loan)
    9. completing a medical questionnaire
    10. renting a car
    11. subscribing to long-distance or cellular telephone services
    12. writing a will
    13. applying to a university or college.

What should I do if an organization asks for my SIN and it is not legally required?

If you believe your Social Insurance Number (SIN) isn't required, ask why it is being requested, how it will be used, and with whom it will be shared.
    If your SIN is not required by law, explain that you prefer not to provide it. Offer different proof of identity.If the organization refuses to provide the product or service unless you provide your SIN, ask to speak to the person in charge. Many organizations don't know about the appropriate uses of the SIN. Once they understand, they may willingly change their practices.
    If you are not satisfied with the organization's response, you may formally complain to the Privacy Commissioner of Canada at www.priv.gc.ca or 1-800-282-1376. There is no fee for making a complaint to the Privacy Commissioner.
    You can also contact the organization's industry association, ombudsman or complaint office. For example, the Canadian Marketing Association and the Canadian Banking Ombudsman handle customer complaints about their member companies.
    ویرایش توسط yasser : February 22nd, 2013 در ساعت 02:00 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    خب حالا که ما برای دریافت موبایل Koodo مون سین نامبرمونو دادیم، چی میشه؟ مشکلی پیش میاد؟
    فکر نمی‌:کنم مشکلی پیش بیاد، ولی کلن اون برگه‌ای که همراه سین کارت بهتون دادن رو قشنگ مطالعه کنید، تمام موارد لازم رو نوشته توش

دوستان لطفاً یک نفر نحوهء انتقال پول را به کردیت توضیح بدهد. من تو صفحهء بانکی ام این کار را انجام دادم. حالا مگه نباید بدهی من صفر بشه، پس چرا نمی شه. دق مرگ شدم. من یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینکه نمی توانم با کردیتم خرید اینترنتی بکنم. بانک هم رفتم پرسیدم، نمی فهمم مشکل چیه. ذله شدم از بس باهاش ور رفتم و نشد
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    دوستان لطفاً یک نفر نحوهء انتقال پول را به کردیت توضیح بدهد. من تو صفحهء بانکی ام این کار را انجام دادم. حالا مگه نباید بدهی من صفر بشه، پس چرا نمی شه. دق مرگ شدم. من یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینکه نمی توانم با کردیتم خرید اینترنتی بکنم. بانک هم رفتم پرسیدم، نمی فهمم مشکل چیه. ذله شدم از بس باهاش ور رفتم و نشد
    توی صفحه‌ی آنلاین 2-3 روز کاری طول می‌کشه تا اطلاعات کردیت کارت آپدیت بشه... مثل دبیت نیست که درجا نشون بده
    ولی در مورد خرید اینترنتی نمی‌دونم مشکل چیه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    یعنی چی نمیتونید خرید اینترنتی بکنید؟ چه پیغامی میده بیشتر توضیح بدید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

سلام خدمت دوستان
    ممنونم
    با عرض معذرت از همه. این کارمند نامحترم TD چرت گفتند.
    ببخشید که اینقدر عصبانی نوشتم
    من چهار تا شعبه TD رفتم ، و سه تا شعبه RBC
    آقا این کارمنداشون انگار اصلن هیچی بلد نیستند. هر کدوم برای خودشون یه قانون در میارند
    اولن برای باز کردن حساب و گرفتن کردیت کارت نیازی به سین نامبر نیست. من بدون سین نامبر حساب باز کردم بدون سین نامبر هم کردیت کارتم اپروو شد.
    دومن برای گرفتن ویزاکارت هم پدر منو در آوردند. (برای همین اینقدر عصبانی ام ازشون) بعد از دو ماه بالاخره یک شعبه RBC پیدا کردم (به کمک نیمای عزیز) که بالاخره یه کارمند کاربلد توش بود که تمام موارد را برامون توضیح داد و کامل امکاناتی که به تازه واردین تعلق می گیره را برامون توضیح داد.
    اگر کلگری هستید پ.خ بدید که بگم کدوم شعبه و پیش چه کسی برید. اگرم کلگری نیستید بدانید و آگاه باشید که هر در این بلاد قانونمداری، یا قوانین شعبه های مختلف بانک ها با هم فرق دارند. یا کارمندانشون از قوانین بی اطلاع هستند.
    اگر کارتون توی یک شعبه انجام نشد به شعبه دیگه مراجعه کنید. مطمئنن حرفها و قوانین جدیدی را می شنوید!!
    در کل، بدون سین نامبر حسابتون باز که می شه هچ! کارت اعتباری هم می تونید بگیرید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سعید جان اینقدر خودتو عصبانی نکن خدای نکرده ساعت بیولوژیکیت دچار مشکل میشه ها.
    بله دوستان، در تایید حرفای سعید عزیز لازمه بگم که دقیقا همینطوره اینجا حتی افراد از قوانین محل کارشون اطلاع کافی ندارن. دقیقا برعکس این اتفاق هنگام گرفتن پلن موبایل برای من افتاد. که در نهایت ما مجبور شدیم بریم ویند.
    حتی من شنیدم که قوانین کار رو هم رعایت نمیکنند.
    نکته جالب اینجاست که اگر با مدرک صحبت کنید حرفشون پس میگیرن و حتی میترسن از سو شدن.
    مثلا ما که خونه اجاره کردیم برای برق یه نامه اومد که شما باید 150 دلار دیپوزیت بدید بعد ما زنگ زدیم گفتیم چه آشی چه کشکی؟ یکی از دوستان ما بدون دیپوزیت رجیستر کرد. بعد گفت که خوب، اون فیش قبلی رو بیخیال شید و دیگه احتیاج به دیپوزیت نیست.
    کلا دوستانی که تازه تشریف میارید اینا رو الان ما اینجا میگیم که فردا که اومدید تو ذوقتون نخوره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    با عرض معذرت از همه. این کارمند نامحترم TD چرت گفتند.
    ببخشید که اینقدر عصبانی نوشتم
    من چهار تا شعبه TD رفتم ، و سه تا شعبه RBC
    آقا این کارمنداشون انگار اصلن هیچی بلد نیستند. هر کدوم برای خودشون یه قانون در میارند
    اولن برای باز کردن حساب و گرفتن کردیت کارت نیازی به سین نامبر نیست. من بدون سین نامبر حساب باز کردم بدون سین نامبر هم کردیت کارتم اپروو شد.
    دومن برای گرفتن ویزاکارت هم پدر منو در آوردند. (برای همین اینقدر عصبانی ام ازشون) بعد از دو ماه بالاخره یک شعبه RBC پیدا کردم (به کمک نیمای عزیز) که بالاخره یه کارمند کاربلد توش بود که تمام موارد را برامون توضیح داد و کامل امکاناتی که به تازه واردین تعلق می گیره را برامون توضیح داد.
    اگر کلگری هستید پ.خ بدید که بگم کدوم شعبه و پیش چه کسی برید. اگرم کلگری نیستید بدانید و آگاه باشید که هر در این بلاد قانونمداری، یا قوانین شعبه های مختلف بانک ها با هم فرق دارند. یا کارمندانشون از قوانین بی اطلاع هستند.
    اگر کارتون توی یک شعبه انجام نشد به شعبه دیگه مراجعه کنید. مطمئنن حرفها و قوانین جدیدی را می شنوید!!
    در کل، بدون سین نامبر حسابتون باز که می شه هچ! کارت اعتباری هم می تونید بگیرید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)