صفحه 18 از 391 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط basiri نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من دیروز برای باز کردن حساب در بانک TD رفتم . تنها با پاسپورت و برگه اقامت تونستم حساب باز کنم ولی برای دریافت ویزا کارت گفت به SIN نیاز هست . یعنی بهتر بود اول SIN بگیرم بعد برم بانک که الان لازم نباشه دوباره برم بانک.
    دوستان راستی از کجا می تونم بفهمم خدماتی که به تازه وازدین می دن شامل چه چیزایی هست ؟
    ممنونم
    سلام

برای ویزا کارت سین نامبر لازم نیست. من اصلا به بانک سین نامبرم رو نگفتم.

موفق باشی

من يك سوالي دارم
    با توجه به مشكلاتي كه TD بانك براي ايراني ها به وجود آورده براي چي دوستان باز هم سعي مي كنند توي اين بانك حساب باز كنند؟
    مگر بانك ديگه اي وجود ندارد؟
    يا اين بانك امتياز خاصي دارد؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من يك سوالي دارم
    با توجه به مشكلاتي كه TD بانك براي ايراني ها به وجود آورده براي چي دوستان باز هم سعي مي كنند توي اين بانك حساب باز كنند؟
    دوست عزیز من در مورد td پرسیدم مثل اینکه حساب یه سری از ایرانیها که قوانین تحریم رو نقض کرده بودن و تراکنشهای مشکوک داشتن رو بستن. وگرنه اینجا براشون فرقی نمیکنه که مال کدوم ملیت هستی. بانک دیگه ای وجود داره و تنها با پیشنهاد برخی ایرانیهای با سابقه یه عده میرند td. وگرنه rbc, اسکوشیا و... هست که البته من rbc رو پیشنهاد می کنم با شعبه خاصی که در کلگری داره!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز من در مورد td پرسیدم مثل اینکه حساب یه سری از ایرانیها که قوانین تحریم رو نقض کرده بودن و تراکنشهای مشکوک داشتن رو بستن. وگرنه اینجا براشون فرقی نمیکنه که مال کدوم ملیت هستی. بانک دیگه ای وجود داره و تنها با پیشنهاد برخی ایرانیهای با سابقه یه عده میرند td. وگرنه rbc, اسکوشیا و... هست که البته من rbc رو پیشنهاد می کنم با شعبه خاصی که در کلگری داره!!
    البته بانک RBC دوست ما رو خواسته بود و رسمن بهش گفته بود اگر می‌]خواد مدام از ایران برات پول بیاد لطفن برید یه بانک دیگه حساب باز کنید، ما خوشمون نمیاد!

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    توی صفحه‌ی آنلاین 2-3 روز کاری طول می‌کشه تا اطلاعات کردیت کارت آپدیت بشه... مثل دبیت نیست که درجا نشون بده
    ولی در مورد خرید اینترنتی نمی‌دونم مشکل چیه
    راستی در مورد خرید اینترنتی یه چیزی یادم اومد
    دقت کنید ادرستون رو درست و همونی که به بانک دادید با کد پستی بزنید
    چون این آدرس برای خرید آنلاین با کردیت کارت مهمه و یه جوری حکم یه سکیوریتی چک رو داره
    اگر دقیقن عین آدرسی که تو حسابتون ثبت شده نباشه، کارت رو اپروو نمی‌:کنه

اگر هم آدرستون رو می‌]خواید عوض کنید تو همون صفحه‌ی بانکداری آنلاینتون می‌تونید اینکار رو انجام بدید، یا برای اکانت منیجرتون یه ایمیل بزنید یا باهاش تماس بگیرید، اون براتون درستش کنه

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    گویا این کارشون گریبان خیلی از افراد عادی رو هم گرفته بوده و گیرشون هم فقط رو ایرانی ها بوده.

به خودم به شخصه با دوستانی که به تحریم TD معتقدند، کاملا موافقم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها
    گویا این کارشون گریبان خیلی از افراد عادی رو هم گرفته بوده و گیرشون هم فقط رو ایرانی ها بوده.

بانک td یه سری مشخصات منحصر به فرد داره که بقیه بانکها ندارن مثلاً td e-series mutual funds که کم هزینه ترین index fund در کانادا رو داره. ولی برای کسی که فقط کارهای عادی بانکی داره لزومی نداره td باز کنه.
    البته من هنوز کانادا نیستم ولی با بانکهای کانادا و سرویسهاشون کاملاً آشنا هستم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasser نمایش پست ها

دوست عزیز، اینکه فقط گیرشون به ایرانیها بوده که معلومه، مثلا نمیان که یه چینی رو که با چین پول رد و بدل میکنه به دلیل تحریم ایران گیر بدن که.
    در ضمن فعلا این td نیست که محتاج ما هست و ما اونو بخوایم تحریم کنیم. به هر حال هر بانکی که باشه اگر شما تراکنش مشکوک داشته باشید حسابتون رو بلوکه میکنه حالا میخواد اسکوشیا باشه،td, باشه یا حتی rbc هیچ فرقی نمیکنه.
    من میخواستم یه نامه ثبت نام دانشگاه به ایران بفرستم هزار جور tnt از من تعهد گرفت که شامل تحریم نباشه.
    در ضمن اگر ما خیلی راست میگیم همون ایران کشورمون رو می ساختیم تا محتاج این .... نباشیم ( به کسی بر نخوره خودمو عرض کردم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member

به دوستانى كه از ايران برايشان پول مى ايد توصيه ميكنم حتى الامكان در دو بانك حساب باز كنيد و با تناوب با انها كاركنيد تا هم گردش مالى بين بانك ها داشته باشيد وهم حسابتان وگردش كارتان منطقى بنظر بيايد همه اين ها بخاطر حساسيت ارسال پول از ايران است. اينطورى گردش كار حسابتان از نظر بانك معقول تر خواهد بود. چون بانك ها كه از پول بدشان نمى ايد حتى مقادير اندك ، ولى از ترس جريمه ها بسيار احتياط ميكنند.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط moneyfx نمایش پست ها
    بانک td یه سری مشخصات منحصر به فرد داره که بقیه بانکها ندارن...
    البته من هنوز کانادا نیستم ولی با بانکهای کانادا و سرویسهاشون کاملاً آشنا هستم.
    اینجا بانک ها رقابتی هستند.(مثل پمپ بنزین ها که بنزین هر کدومشون یه قیمتیه) یعنی هر بانک برای مشتریانش امکانات خاصی می ذاره تا توی رقابت با بانکهای دیگه برنده باشه و مشتری های بیشتری بدست بیاره. در ضمن بر حسب نفعشون، سرویسهای مختلفی به مشتری می دن که خودشون هم ضرر نکنند(این موضوع مارو اذیت می کنه)

TD یک بانک با شعبه های زیاد توی کاناداست،
    یک مزیت: تنها بانک (تا امروز) که دبیت کارتش حکم ویزا کارت را داره، ساده ترین نوع کارت TD از لحاظ خرید کردن معادل ویزا هست.
    یک نامزیت!!: جناب TD جدیدن امکانات نیوکامرها را دارند کم می کنند. یعنی گویا براشون به صرفه نیست که به نیوکامرها سرویسهای زیادی بدن. این موضوع را طی تماسی که از TD با ما گرفتند فهمیدیم. این موضوع را برای ما گفتند و گفتند نظر شما به عنوان یک مشتری نیوکامر چیه؟ که خب ما هم با نظرمون از خجالتشون در اومدیم!
    یک نامزیت دیگه: من و همسرم ، دو نفری نتونستیم در طی یک روز بیشتر از 2500 دلار آمریکا از TD از حساب خودمون برداشت کنیم! کارمندش می گفت بیشتر از 2500 دلار آمریکا در شعبه نداریم!!! دو حالت داره. یا راست می گفته که اگر واقعن یک شعبه در آمریکای شمالی فقط 2500 دلار آمریکا داشته باشه افتضاحه. یا دروغ می گفته و نمی خاسته بیشتر به ما پول بده که خب با این اوصاف باید فکر اینو کرد که شاید آدم نیاز به پول زیادی داشته باشه و جناب TD پولشو بر نگردونه (یاد بانک صادرات افتادم که دلارهای حساب ارزی را نمی داد، می گفت نداریم بجاش ریال ببر)

ما که فعلن دو بانکه شدیم و سه تا حساب توی TD داریم، 6 تا حساب توی RBC و در حال حاضر (امروز) فعلن خدمات RBC را ترجیح می دیم. البته به قول نیما ، اون شعبه خاص!! در کلگری!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)