صفحه 188 از 391 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Banned

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

سلام

من دو روز پیش رفتم و یک حساب در CIBC که برای تازه واردین بود باز کردم که تا یک سال هم مجانی است که ظاهرا خوب هم بود چون RBC خدماتش برای شش ماه مجانی بود و این بانک یک سال. یک کردیت کارت ویزا بدون وثیقه تقاضا دادم که گفت چند روز دیگر جوابش به صورت منفی و یا مثبت در میل باکس می آید. بک کردیت مستر بدون وثیقه هم بدون داشتن حساب از BMO گرفتم.
    من تقریبا بیخیال RBC شدم فعلا و بعد از شش ماه مجانی هم حسابهایم را تصمیم دارم ببندم (از آنها کردیت کارد نگرفتم). حالا چون همه تقریبا در این بخش پیشنهاد می کنند که در RBC حساب باز کنیم دلیل خاص و یا مزیت خاصی دارد که من توجه نمی کنم و یا سلیقه ای است؟
    من شنیدم که مثلا بهره های وام و شرایط دیگر در بانک RBC از بقیه بهتر است. اصلا این درست است؟ اگر با CIBC کارم را ادامه بدهم بعدا بخواهم مثلا وام بگیرم مشکلی پیش می آید که من در RBC حساب نداشتم؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

شما بعدا و وقتی کردیت اسکورتون بهتر شد می تونین از هر جا که دوست داشتید، بانک یا موسسات دیگه وام بگیرید. از خداشون هم هست که وام بدن. بسته به اسکور و شرایط تون باهاشون برای گرفتن نرخ بهتر چانه زنی می کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

با سلام خدمت دوستان
    من (به اشتباه) پيشنهاد کريدت کارت (مسترکارت) رو براي وال مارت که توسط کشير به من داده شده بود قبول کردم ولي در مدت يک سال پيش که دريافت کردم هنوز اکتيو نکردم و ميخوام از يک بانک، مسترکارت بگيرم.
    به نظر شما چطور و چه زماني ميتونم اين کار رو انجام بدم (اين کرديت کارت رو باطل کنم) که کمترين ضرر رو داشته باشه ؟ (در صورت فعال کردن 25دلار گيفت داره ولي من علاقه اي به دريافتش ندارم)

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من (به اشتباه) پيشنهاد کريدت کارت (مسترکارت) رو براي وال مارت که توسط کشير به من داده شده بود قبول کردم ولي در مدت يک سال پيش که دريافت کردم هنوز اکتيو نکردم و ميخوام از يک بانک، مسترکارت بگيرم.
    به نظر شما چطور و چه زماني ميتونم اين کار رو انجام بدم (اين کرديت کارت رو باطل کنم) که کمترين ضرر رو داشته باشه ؟ (در صورت فعال کردن 25دلار گيفت داره ولي من علاقه اي به دريافتش ندارم)

با تشکر
    شما میتوانید چندین مسترکارت داشته باشید. لازم نیست حتما یکی را باطل کنید تا یکی دیگر بگیرید. اگر لازمش ندارید حالا همینطور بدون استفاده بگذارید بماند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام

من دو روز پیش رفتم و یک حساب در CIBC که برای تازه واردین بود باز کردم که تا یک سال هم مجانی است که ظاهرا خوب هم بود چون RBC خدماتش برای شش ماه مجانی بود و این بانک یک سال. یک کردیت کارت ویزا بدون وثیقه تقاضا دادم که گفت چند روز دیگر جوابش به صورت منفی و یا مثبت در میل باکس می آید. بک کردیت مستر بدون وثیقه هم بدون داشتن حساب از BMO گرفتم.
    من تقریبا بیخیال RBC شدم فعلا و بعد از شش ماه مجانی هم حسابهایم را تصمیم دارم ببندم (از آنها کردیت کارد نگرفتم). حالا چون همه تقریبا در این بخش پیشنهاد می کنند که در RBC حساب باز کنیم دلیل خاص و یا مزیت خاصی دارد که من توجه نمی کنم و یا سلیقه ای است؟
    من شنیدم که مثلا بهره های وام و شرایط دیگر در بانک RBC از بقیه بهتر است. اصلا این درست است؟ اگر با CIBC کارم را ادامه بدهم بعدا بخواهم مثلا وام بگیرم مشکلی پیش می آید که من در RBC حساب نداشتم؟

ممنون
    موقعی که شما میخواین وام بگیرید میزان پولی که در بانک دارید و کردیت تون رو چک میکنن بدون اینکه مهم باشه توی کدوم بانک حساب دارید و یا از کدوم بانک میخواین وام بگیرید . همه ی بانکها به اطلاعات حساب شما میتونن دسترسی داشته باشند.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    سلام
    من هم CIBC حساب باز کردم. کردیتش اولش 500 دلار بیشتر نمیده ولی خیلی زود عوضش میکنه. مال من رو بعد از 40-50 روز خودشون نامه فرستادن کردن 3000 دلار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام دوستان،من چند ماه دیگه میرسم تورنتو
    لطف کنید بفرمایید،از کردیت برای چه پرداختهایی استفاده کنم،و از دبیت چه استفاده ای بکنم؟اینطور که خوندم پستهارو،اسکوشیا و RBC,گویا برای تازه واردها بهترن،/
    در ضمن اگر شعبه ای که تجربه خوب ازش دارید (تورنتو)،لطفن آدرس و تلفنشو در صورت امکان برام بزارید،اگر اینجا نمیشه،تو پیام خصوصی،
    من پیشاپیش سپاسگزارم
    به امید دیدار

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

با تشکر
    اگر شما در ظرف ۴۸ ساعت به اوون شماره که روی فیش هستش زنگ نزده باشید، خود بخود کارت (درخواست) والمارت باطل شده. پس نگران اوون نباشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad59 نمایش پست ها
    سلام
    من هم CIBC حساب باز کردم. کردیتش اولش 500 دلار بیشتر نمیده ولی خیلی زود عوضش میکنه. مال من رو بعد از 40-50 روز خودشون نامه فرستادن کردن 3000 دلار.
    حتما از نوع secured هستش.
    مگر اینکه شغل داشته باشید یا citizen باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    حتما از نوع secured هستش.
    مگر اینکه شغل داشته باشید یا citizen باشید.
    سلام
    نه اتفاقا نه شغل داشتم نه سیتیزن هستم و نه سکیور هست! خودم هم تعجب کردم گفتم شاید اشتباه شده ولی چند هفته بعد واسه همسرم هم نامش اومد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)