صفحه 190 از 391 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alimomen نمایش پست ها
    من کردیت کارت ویزای اسکوشیا مومنتم گرفتم با سقف 2000دلار .امروز ازش استفاده کردم واز فروشگاه خرید کردم وقتی انلاین وارد حسابم شدم این مقدار خرید از سقف کردیتم کم شده بود ولی در قسمت minimum paymentوdue dateهیچ چیزی ننوشته بالانس رو هم صفر زده چرا ؟واینکه من چجوری این مقدار خرجکرد رو بایدpay offکنم؟
    اساس کردیت کارت این هست که به شما اعتباری را میده که الان خرید کنید و بعدا پرداخت کنید.در قسمت مینیمم وقتی عدد میاد که استیتمنت شما اومده باشه و اعلام میکنه حداقل این مقدار را تا تاریخ فلان پرداخت کنید .اگر نمیخواهید تا زمان رسیدن استیتمنتتون صبر کنید , هر دو هفته یکبار پرداخت کنید.

Junior Member

معمولا استیتمنت چقدر بعد از خرید میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ببینید طبق قانون بسیاری از بانکهای کانادا- دانشجوهای اینترنشنال برای گرفتن کردیت بدون دیپوزیت eligible نیستند اما این بدان معنا نیست که غیر ممکن باشه!! برخی اوقات قانون عدم قطعیت در کانادا حاکم هست و ممکنه که به یه دانشجو اینترنشنال بدند. همانطور که من ۲ سال پیش بدون اینکه دانشجو باشم یا کار داشته باشم فقط و فقط با ویزای ویزیتوری کردیت کارت بدون دیپوزیت گرفتن با لیمیت ۱۰۰۰ دلار. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!!!
    یه نکته در انتها بگم و ختم جلسه!!!!
    اگر جنسی خریدید از یک شرکتی یا نمایندگی در آمریکا یا کانادا و اون جنس قراره برای شما فرستاده بشه اما تاخیر داشته مطمین باشید که با زنگ زدم و شاکی بازی در آوردن یه گیفت کارت یا چیزی می تونید ازشون بگیرید ( از موقع ای که ما کانادا اومدیم از بس از اینجور کارها کردیم اقتصاد کانادا رو نابود کردیم و ارزش دلار کانادا هی هر روز داره افت می کنه. ببین کی ما رو بیرون کنند )
    با سلام
    ميتونم بپرسم از کدوم بانک قبلا تونستيد با ويزاي ويزيتوري کرديت کارت بگيريد ؟
    آيا حساب چکينگ هم باز کرده بوديد؟
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    با سلام
    ميتونم بپرسم از کدوم بانک قبلا تونستيد با ويزاي ويزيتوري کرديت کارت بگيريد ؟
    آيا حساب چکينگ هم باز کرده بوديد؟
    با تشکر فراوان
    با سلام
    بانک آر بی سی
    بله هم حساب چکینگ و هم سیوینگ. البته این موردی که خدمتتون در مورد کردیت کارت با ویزای ویزیتوری گفتم مورد استثنا هست و تقریبا یه طورایی پارتی بازی بود
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

معمولا استیتمنت چقدر بعد از خرید میاد؟
    ماهی یکبار و کل پرداخت های یک ماه را براتون لیست میکنه ومیگه چقدر و تا چه زمانی باید پرداخت کنید. یک حداقل را هم براتون تعین میکنه و میگه اگر کل پول را نمیتوانی بدی فعلا تا این تاریخ این حداقل را بده و روی بقیه پول تا زمانی که شما پرداختش کنید سودی حدود 20 درصد میکشه )البته سود کارتهای مختلف متفاوته ولی همه حول و حوش 20 هستن(.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

من کردیت کارت ویزای اسکوشیا مومنتم گرفتم با سقف 2000دلار .امروز ازش استفاده کردم واز فروشگاه خرید کردم وقتی انلاین وارد حسابم شدم این مقدار خرید از سقف کردیتم کم شده بود ولی در قسمت minimum paymentوdue dateهیچ چیزی ننوشته بالانس رو هم صفر زده چرا ؟واینکه من چجوری این مقدار خرجکرد رو بایدpay offکنم؟
    ببینید شما وقتی با کردیت کارت خرید میکنید دو سه روز طول میکشه تا وارد حساب کارتتون بشه و توی سایت بتونید آنلاین اون مقدار خرید رو ببینید. پس هنوز بالانستون صفر باقی میمونه. ولی بلافاصله از میزان سقف خریدتون کم میشه. یعنی شما ممکنه توی یک روز ۱۵۰۰ دلار خرید کنید. هنوز بالانستون صفره چون وارد حساب نشده ولی ۵۰۰ دلار بیشتر از سقف کارتتون نمونده. خوشبختانه این رو نشون میده که شما بتونید برنامه ریزی کنید.
    هنوز due date و minimum payment رو چیزی ننوشته چون هنوز براتون صورت حساب صادر نشده.
    شما بهتره صبر کنید بالانستون از صفر که رفت بالاتر همون مقدار رو پرداخت کنید که بالانس منفی نشه.
    اگه حساب چکینگ دارید همون آنلاین میتونید از حساب چکینگ به حساب کردیت کارت واریز کنید. یا به قول خودتون pay off کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    ببینید شما وقتی با کردیت کارت خرید میکنید دو سه روز طول میکشه تا وارد حساب کارتتون بشه و توی سایت بتونید آنلاین اون مقدار خرید رو ببینید. پس هنوز بالانستون صفر باقی میمونه. ولی بلافاصله از میزان سقف خریدتون کم میشه. یعنی شما ممکنه توی یک روز ۱۵۰۰ دلار خرید کنید. هنوز بالانستون صفره چون وارد حساب نشده ولی ۵۰۰ دلار بیشتر از سقف کارتتون نمونده. خوشبختانه این رو نشون میده که شما بتونید برنامه ریزی کنید.
    هنوز due date و minimum payment رو چیزی ننوشته چون هنوز براتون صورت حساب صادر نشده.
    شما بهتره صبر کنید بالانستون از صفر که رفت بالاتر همون مقدار رو پرداخت کنید که بالانس منفی نشه.
    اگه حساب چکینگ دارید همون آنلاین میتونید از حساب چکینگ به حساب کردیت کارت واریز کنید. یا به قول خودتون pay off کنید.
    بعضی کردیت کارتها خریدها رو در همون زمان به صورت تراکنش موقت نشان میدهند و شما لازم نیست چند روز صبر کنید تا این تراکنشها رو ببینید
    داشتن بالانس منفی هنگام صدور صورت حساب هیچ مشکلی نداره تقریبا هر ماه بالانس من منفی هست و منفی بودن یا صفر بودن بالانس هنگام صدور صورت حساب باعث بهبود کردیت هیستوری میشه اما مثبت بودنش نه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

یک سوال داشتم
    شما وقتی مینیمم پرداخت رو قبل از سررسید پرداخت کنید و بعد از سررسید بالانس رو صفر کنید اونوقت مشمول اینترست میشید؟

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان لطفاً کسانی که دوتا کردیت کارت از دو بانک مختلف دارند راهنمایی کنند:
    چه جوری این دوتا کارت رو مدیریت کنم که هم کردیت هیستوری درستی بسازم و هم اینکه هر دو رو فعال نگه دارم.
    کاری که من الان کردم اینه که هزینه هام رو تقسیم کردم و یه سری از پرداخت ها ( مثل grocery shopping) رو با یکی و Bill payments رو با یکی دیگه انجام میدم.
    ممنون پیشاپیش.
    پ.ن : اساساً داشتن دوتا کردیت کارت درسته؟! اگه نه ، چه جوری یکی اش رو دی اکتیو کنم؟ و آیا پوینت هایی که جمع کردم جایی منتقل یا ثبت میشه یا از بین میره؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    یک سوال داشتم
    شما وقتی مینیمم پرداخت رو قبل از سررسید پرداخت کنید و بعد از سررسید بالانس رو صفر کنید اونوقت مشمول اینترست میشید؟
    بله روی بالانس در زمان سررسید مشمول بهره میشوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)