صفحه 192 از 391 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام. کردیت کارت CIBC من هم امروز رسید که ۱۵۰۰ تا کردیت دادند (بدون وثیقه). حالا یک سوال:

من فعلا برگشتم ایران. حالا اگر از کردیت کارتم با IP ایران برای خرید آنلاین استفاده کنم اصولا مشکلی پیش می آید یا مشکل فقط برای چک کردن حساب بانکی به صورت آنلاین است که دوستان پیشنهاد می دادند باید با فیل رفت؟ من حسابهام با CIBC است و از BMO و CIBC کردیت کارت گرفتم. ممنون.
    من یک ماه پیش ایران بودم از کردیت کارتم برای ثبت نام تافل دوستم استفاده کردم مشکلی پیش نیومد. البته آنلاین بنکینگ رو توصیه میکنن انجام ندین.

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم.من از سیستم بانکی ایران هیچی نمیدونم.
    یه بنده خدایی اینجا دلار کانادا لازم داره منم باید ایران به کسی ریال بدم.قراره که ما تبادل رو اینجا انجام بدم و ایشون گفتن "کارت به کارت" میکنن.
    کارت به کارت اصلا یعنی چی؟
    کار مطمئنی هست با توجه به اینکه من باید شماره حساب یه شخصی رو تو ایران بدم.)
    ( اینجا که دادن شماره حساب کار درستی نیست) و آخر اینکه واسه اون شخصی که من شماره حسابش رو بدم مشکلی ایجاد نمیشه؟
    کارت به کارت خیلی ساده‌ست و توی ایران توی ATM یا آنلاین می‌شه انجامش داد.. شماره حساب هم لازم نیست، شماره کارتتون رو می‌دین بهشون

یه چیزی هم من بگم... اینقدر که ایرانیا اینجا حساسن اطلاعاتشون رو به کسی ندن،‌ هیچ‌کس نیست! کسی با شماره حساب شما کاری نمی‌تونه بکنه... نمی‌گم راه بیفتید شماره حسابتون رو به همه بدید، اما اگر موقعیتی هست که لازمه براتون پول بریزن، نگران نباشید،‌ مشکلی پیش نمیاد!

Senior Member

سلام
    کسی می دونه که آیا میشه از حساب بانکی کانادایی در آمریکا پول برداشت کرد؟
    Culture lives in everything we do

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه که آیا میشه از حساب بانکی کانادایی در آمریکا پول برداشت کرد؟
    بله
    اگر روی ATM همون مارک‌های روی کردیت کارتتون باشه (مثلن PLUS Sysytem)
    منتها یادتون باشه باید excgange rate بدین که معمولن برای ترنزشکن‌های اینجوری زیاد خوب نیست
    اگر هم با کردیت کارت کانادایی‌تون توی امریکا خرید کنید ۲.۵٪ هم روی exchange rate باید تقدیم ویزا کنید (یا هر شرکتی که ازش کردیت کارت دارید)
    واسه همین توصیه می‌شه اگر زیاد به آمریکا رفت و آمد دارید،‌ مخصوصن برای خرید، حتمن یه کردیت کارت US Dollar بگیرید که الان فک کنم اکثر بانک‌های کانادایی دارن
    اینجوری می‌تونید هر وقت نرخ دلار بهتر بود، تبدیل کنید و توی حساب سیوینگ US نگهش دارید و وقتی از کردیت کارتتون استفاده کردی از اون حساب Pay Offـش کنید

ApplyAbroad Guardian

سلام.
    دوستان درسته که برای ایرانی ها تو کانادا فعلا دیگه حساب US Dollar باز نمی کنن به خاطر تحریم ها؟!
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان درسته که برای ایرانی ها تو کانادا فعلا دیگه حساب US Dollar باز نمی کنن به خاطر تحریم ها؟!
    ایرانی های مقیم کانادا مشمول تحریم نیستند. تحریم ایران و افراد مقیم ایران رو شامل میشه.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام.
    من یک سال و نیم پیش با پاسپورت ایرانی و ویزای موقت (کار) و بدون داشتن هیچ کارت شناسایی کانادایی، بدون هیچ سوالی برام حساب USD باز کردن. چند ماه پیش هم میخواستن به زور بهم کردیت کارت USD هم بدن!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایرانی های مقیم کانادا مشمول تحریم نیستند. تحریم ایران و افراد مقیم ایران رو شامل میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من یک سال و نیم پیش با پاسپورت ایرانی و ویزای موقت (کار) و بدون داشتن هیچ کارت شناسایی کانادایی، بدون هیچ سوالی برام حساب USD باز کردن. چند ماه پیش هم میخواستن به زور بهم کردیت کارت USD هم بدن!
    پس درسته- بله قبلا گویا هیچ مشکلی نبوده اما فکر می کنم که چند ماهی هست که دیگه برای بچه های ایرانی که مقیم نشدن و ویزای موقت دارن دیگه حساب US باز نمی کنن ولی کسانی که قبلا باز کردن و استفاده می کنن هیچ مشکلی ندارن و هنوز هم کاربردیه.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پس درسته- بله قبلا گویا هیچ مشکلی نبوده اما فکر می کنم که چند ماهی هست که دیگه برای بچه های ایرانی که مقیم نشدن و ویزای موقت دارن دیگه حساب US باز نمی کنن ولی کسانی که قبلا باز کردن و استفاده می کنن هیچ مشکلی ندارن و هنوز هم کاربردیه.
    شما چه جوری نتیجه گرفتید که درسته؟
    تقریبا یک ماه پیش بود که داشتم تی دی حساب باز میکردم ازشون پرسیدم و اونها هم گفتند که مشکلی نداره اما باید فی بدید و دیگه مثل پروموشن دانشجویی رایگان نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

کی همچین حرفی زده؟!!
    شما می تونی خودت اصلن بری و آنلاین حساب US رو باز کنی
    ممکنه یه سری اشخاصی باشن که محدودیت براشون باشه به خاطر مسائل خاص... ولی برای اکثریت افراد هیج مشکلی برای باز کردن حساب نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)