صفحه 199 از 391 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

حساب مجانی اگر خواستید با tangerine باز کنید:
    http://www.tangerine.ca/en/chequing/...unt/index.html
    حساب چکینگ مجانی که سود هم داره

Pays interest
    No minimum balances
    Free unlimited debit purchases
    Free bill payments
    Free Email Money Transfers
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member Arfp آواتار ها

با سلام ،
    آيا اگر كسي با همسرش وارد كانادا بشه و بعنوان نيوكامر وام خريد خونه بگيره همسرش هم ميتونه وام خريد براي خونه ديگري بگيره؟
    باتشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arfp نمایش پست ها
    با سلام ،
    آيا اگر كسي با همسرش وارد كانادا بشه و بعنوان نيوكامر وام خريد خونه بگيره همسرش هم ميتونه وام خريد براي خونه ديگري بگيره؟
    باتشكر
    بله اگر بتوانید سرمایه و درآمد کافی برای پرداخت هزینه ها و قسط وام را نشان بدهید. کلا مقدار وامی که بتوانید بگیرید به سرمایه و بدهی ها و درآمدتان بستگی دارد.

Junior Member Arfp آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله اگر بتوانید سرمایه و درآمد کافی برای پرداخت هزینه ها و قسط وام را نشان بدهید. کلا مقدار وامی که بتوانید بگیرید به سرمایه و بدهی ها و درآمدتان بستگی دارد.
    با تشكر از جوابتون
    منظورم واميه كه بانكها با عنوان newcomers package برا نيوكامرهايي كه هنوز در كانادا سر كار نرفته اند (وام با ٣٥ درصد downpayment)
    ویرایش توسط Arfp : March 5th, 2015 در ساعت 09:35 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    حساب را میخواهید فقط باز کنید یا میخواید پولی هم تو حسابتون بزارید.چون اگر صرفا میخواهید حساب باز کنید و هیچ کاری باهاش نداشته باشید باید مبلغی را ماهانه به عنوان هزینه نگهداری حساب پرداخت کنید و در سه سال به صرفه نیست.
    ممون از جوابتون.حق با شماست.در مدتی که در کانادا زندگی نمی کنم استفاده ای هم از حساب نمی کنم.حسابی نیست که هزینه نگهداری نداشته باشه؟یکی از دوستان welcome package در بانک RBC رو معرفی کرد.شرایطش چطور هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of civil eng. Shiraz uni

سلام به دوستان
    من امروز رفتم بانک اسکوشیا حساب باز کردم به عنوان نیوکامر اما بهم گفتند که الان ماهی حدود 10 دلار از حسابت کم میشه و بعد از 3 ماه 100 دلار به حسابت واریز میشه. میخواستم بدونم این ماهی 10 دلار همیشه کم میشه دیگه؟ و میشه بعد از سه ماه حساب رو به سیوینگ تغییر بدم؟
    ممنونم
    فایل نامبر کبک : Oct 2010, مصاحبه در استانبول: june 2012, فایل نامبر فدرال Aug 2012, اضافه کردن همسر: Sep 2013, مدیکال : Dec 2013, پاس ریکوست: JAN 2015 ویزا: JAN 2015 لندینگ: FEB 2015

سلام
    یک جریانی برای من پیش اومده که نظر دوستان رو می خواستم بپرسم.
    من یک سال در کانادا هستم و اقامت دایم دارم و از کردیت کارت آربی سی بانک با حد 1000 دلار استفاده می کنم. یک درخواست دادم برای افزایش این حد از 1000 دلار به 3000 دلار بیشتر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و ...
    یک درخواستِ وقت از بانک گرفتم و بعد از کلی حرف زدن با اون طرفِ بانک و پرسیدن مقدار درامد و پیشینه کردیت کارت، گفت که برای این افزایش فرم T4 رو باید بدید ما ببینیم. من چون تازه این اولین ساله که در کانادا هستم تازه 2 روز پیش فرم تی 4 رو گرفتم. و 2،3 هفته قبل نداشتم و به جای اون گفت که یک pay-stub رو برام بیار. من هم در حال حاضر دانشجوی بورسیه هستم و تقریبا 16000 تا در سال پایه بورس هست که با کمک هزینه هایی که از طریق دیپارتمان داده می شه و همچنین دستیار تدریس بودن TA، در سال 20000 دلار درمیاد. من از دانشگاه یک فرم از دریافتهام گرفتم که نشون می داد در سال 2014 تقریبا 21000 دلار درامد داشتم. این فرم رو به همراه مدرک ثبت نام در ترم جدید (که نمی دونم برای چی این رو می خواست و دیگه دادم) فرستادم براش. حالا ایمیل زدش که بورس شما 16000 تا بوده و 20 درصد از اون مقداری که شما گفته بودید کمتر و نمی شه که کردیت رو اضافه کنیم. من هم ایمیل زدم و توضیح دادم که درامد کل من بیشتر هست و در همون فرمی که هست نوشته (به صورت جزیی) که من در چه تاریخ هایی پول دریافت کردم و امسال هم همون رَوَند ادامه داره (بر اساس نامه ای که از استاد دارم) . حالا دیگه جوابی نداده و من هم هنوز منتظرم!!
    اونقدر واضح بود که هر کسی می دید می فهمید که درامد من چه قدر هست و چقدر پول گرفتم و ....
    حالا از همون اول که فرم های تی 4 و ثبت نام ، و حالا اونها رو ول کرده و گیر داده به درامد امسال!!! که اون هم باز من توضیح دادم.
    حالا من نمی دونم باید چی کنم. اصلا منطقی هست برای کسی که 1 سال زندگی کرده در کانادا و درامد 21000 تایی بر اساس فرم T4A و قرارداد کاری از دانشگاه برای TA ، اینقدر مشکل ایجاد کنه . اون هم افزایش از 1000 تا 3000 دلار بدون عقب افتادن پرداخت و بدون هیچ مشکلی!!!
    ممنون از نظرات شما

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    سلام
    من یک سال در کانادا هستم و اقامت دایم دارم و از کردیت کارت آربی سی بانک با حد 1000 دلار استفاده می کنم. یک درخواست دادم برای افزایش این حد از 1000 دلار به 3000 دلار بیشتر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و ...
    یک درخواستِ وقت از بانک گرفتم و بعد از کلی حرف زدن با اون طرفِ بانک و پرسیدن مقدار درامد و پیشینه کردیت کارت، گفت که برای این افزایش فرم T4 رو باید بدید ما ببینیم. من چون تازه این اولین ساله که در کانادا هستم تازه 2 روز پیش فرم تی 4 رو گرفتم. و 2،3 هفته قبل نداشتم و به جای اون گفت که یک pay-stub رو برام بیار. من هم در حال حاضر دانشجوی بورسیه هستم و تقریبا 16000 تا در سال پایه بورس هست که با کمک هزینه هایی که از طریق دیپارتمان داده می شه و همچنین دستیار تدریس بودن TA، در سال 20000 دلار درمیاد. من از دانشگاه یک فرم از دریافتهام گرفتم که نشون می داد در سال 2014 تقریبا 21000 دلار درامد داشتم. این فرم رو به همراه مدرک ثبت نام در ترم جدید (که نمی دونم برای چی این رو می خواست و دیگه دادم) فرستادم براش. حالا ایمیل زدش که بورس شما 16000 تا بوده و 20 درصد از اون مقداری که شما گفته بودید کمتر و نمی شه که کردیت رو اضافه کنیم. من هم ایمیل زدم و توضیح دادم که درامد کل من بیشتر هست و در همون فرمی که هست نوشته (به صورت جزیی) که من در چه تاریخ هایی پول دریافت کردم و امسال هم همون رَوَند ادامه داره (بر اساس نامه ای که از استاد دارم) . حالا دیگه جوابی نداده و من هم هنوز منتظرم!!
    اونقدر واضح بود که هر کسی می دید می فهمید که درامد من چه قدر هست و چقدر پول گرفتم و ....
    حالا از همون اول که فرم های تی 4 و ثبت نام ، و حالا اونها رو ول کرده و گیر داده به درامد امسال!!! که اون هم باز من توضیح دادم.
    حالا من نمی دونم باید چی کنم. اصلا منطقی هست برای کسی که 1 سال زندگی کرده در کانادا و درامد 21000 تایی بر اساس فرم T4A و قرارداد کاری از دانشگاه برای TA ، اینقدر مشکل ایجاد کنه . اون هم افزایش از 1000 تا 3000 دلار بدون عقب افتادن پرداخت و بدون هیچ مشکلی!!!
    ممنون از نظرات شما
    چون نوشتین RBC کاملا هم منطقی هست چون این بانک از این کارها زیاد میکنه و بازی در میاره. اسکوشیا در این زمینه ها بسیار انعطاف پذیرتر و بهتر عمل میکنه. اگه براتون امکان داره با اسکوشیا کار کنین چون واقعا تفاوتشون رو مخصوصا در چنین شرایطی حس میکنین
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از نظرات شما
    چون شما دانشجو هستید می تونید از سایت زیر درخواست کردیت کارت کنید کارتش دارای مشخصات زیر است:

Smart Cash Platinum Plus® ›

Make your shopping work for you. Get cash back on the most common purchases.

• get up to 5% cash back on eligible gas and grocery purchases for the first 6 months
    • get up to 2% cash back on eligible gas and grocery purchases thereafter
    • get up to 1% cash back for all other eligible purchases
    • 1.99% promotional annual interest rate (AIR) on balance transfers for the first 10 months

Apply now
    بهترین کردیت کارتی که که می تونید داشته باشید بعد از یک سال هم می تونید درخواست افزایش لیمیت رو بدید. هیچ هزینه هم نداره آنلاین سفارش بدهید تقریبا ۱ ماه بعد بهتون پست میشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    چون شما دانشجو هستید می تونید از سایت زیر درخواست کردیت کارت کنید کارتش دارای مشخصات زیر است:

Smart Cash Platinum Plus® ›

Make your shopping work for you. Get cash back on the most common purchases.

• get up to 5% cash back on eligible gas and grocery purchases for the first 6 months
    • get up to 2% cash back on eligible gas and grocery purchases thereafter
    • get up to 1% cash back for all other eligible purchases
    • 1.99% promotional annual interest rate (AIR) on balance transfers for the first 10 months

Apply now
    بهترین کردیت کارتی که که می تونید داشته باشید بعد از یک سال هم می تونید درخواست افزایش لیمیت رو بدید. هیچ هزینه هم نداره آنلاین سفارش بدهید تقریبا ۱ ماه بعد بهتون پست میشه
    من بیشتر دوست دارم که همین کارت رو که تقریبا یک ساله دارم با اون کار می کنم ارتقا بدم. کارت های این بانک هم برگشت پول و یا پوئنت رو هم داره. و اگر هم بخوام صبر کنم برای یک سال تا بخوام حدش رو بیشتر کنم، طولانی می شه.
    از طرف دیگه هم نمی دونم با بانک دیگه اگر بخوام کار کنم باز باید یک کردیت 1000 تایی بگیرم و یا اینکه می تونم 3000 تایی بگیرم. ؟!!
    اگر از طریق انلاین اقدام کنم برای افزایش حد کردیت کارت، احتمال داره افزایش پیدا کنه؟ برای تغیر حد باید کارت هم عوض بشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)