صفحه 318 از 391 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    الان کدوم بانک بهترین سرویس ممکنه رو میده به مهاجر ها؟ مثل کردیت بال و بدون فی. کلا بهترین انتخاب چیه؟
    کردیت بال من نمیدونم چی هست ولی همه بانکهای بزرگ برای مهاجرها کردیت کارت و دبیت کارت بدون هزینه صادر میکنن،شما دقیقا دنبال چه جور سرویسی هستید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کردیت بال من نمیدونم چی هست ولی همه بانکهای بزرگ برای مهاجرها کردیت کارت و دبیت کارت بدون هزینه صادر میکنن،شما دقیقا دنبال چه جور سرویسی هستید؟
    بال نبود منظورم بالا بود. آخه شنیدم اکثر بانک ها 1000 تا کردیت میدن اول ولی دیدم کسایی که 2 و 4 هزار تا هم تونستند بگیرند کردیت رو. من 35000 تا میخوام ببرم و دنبال حساب مناسب هستم. در ضمن نمیدونم اگر این پول رو تو بانک بذارم آیا روی گرفتن وام تحصیلی اثر منفی میذاره یا نه.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

بال نبود منظورم بالا بود. آخه شنیدم اکثر بانک ها 1000 تا کردیت میدن اول ولی دیدم کسایی که 2 و 4 هزار تا هم تونستند بگیرند کردیت رو. من 35000 تا میخوام ببرم و دنبال حساب مناسب هستم. در ضمن نمیدونم اگر این پول رو تو بانک بذارم آیا روی گرفتن وام تحصیلی اثر منفی میذاره یا نه.
    اسکوشیا بانک کردیت کارت 2000 تایی به نیوکامرز میداد . نمیدونم هنوز هم میده یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

کردیت به مرور ساخته می شه اول کار خیلی دنبال سقف کردیت بالا نگردید. منظورتون از حساب مناسب چیه؟ یعنی چه چیزهائی می خواهید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کردیت به مرور ساخته می شه اول کار خیلی دنبال سقف کردیت بالا نگردید. منظورتون از حساب مناسب چیه؟ یعنی چه چیزهائی می خواهید؟
    سوال خوبی کردید که من جوابش رو نمیدونم. شما و دوستان دیگه برای یک تازه مهاجر چه معیارهایی رو مهم و مناسب میدونند؟
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

ApplyAbroad Superstar

سوال خوبی کردید که من جوابش رو نمیدونم. شما و دوستان دیگه برای یک تازه مهاجر چه معیارهایی رو مهم و مناسب میدونند؟
    کم هزینه یا بی هزینه بودن حساب، صندوق امانات مجانی، دسته‌چک مجانی، کارت اعتباری بی دردسر. تی دی خوبه اگه حداقل پنج هزار دلار سپرده کنید خیلی امکانات مجانی میده. آر بی سی هم برای نیوکامر پکیج رایگان یک ساله داره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

به عنوان تازه وارد سقف کارت اعتباری اهمیتی نداره، در مورد وام مطمین نیستم ولی در مورد فاند زمانی که مبلغ زیادی پول در حساب شما هست معمولا شما رو واجد شرایط محسوب نمیکنند

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    به عنوان تازه وارد سقف کارت اعتباری اهمیتی نداره، در مورد وام مطمین نیستم ولی در مورد فاند زمانی که مبلغ زیادی پول در حساب شما هست معمولا شما رو واجد شرایط محسوب نمیکنند
    برای فاند هیچ وقت حساب شخصیتون چک نمیکنند . فاند بر اساس درآمد سال های قبل محاسبه میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    برای فاند هیچ وقت حساب شخصیتون چک نمیکنند . فاند بر اساس درآمد سال های قبل محاسبه میکنند
    من هیچوقت فاند نگرفتم ولی یادمه دوستانی که از ایران می اومدن هیچ وقت پول نقد زیاد داخل حساب بانکی نمی گذاشتن و همه رو داخل صندوق امانات نگه میداشتن تا بتونن فاند کلاس زبان بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کم هزینه یا بی هزینه بودن حساب، صندوق امانات مجانی، دسته‌چک مجانی، کارت اعتباری بی دردسر. تی دی خوبه اگه حداقل پنج هزار دلار سپرده کنید خیلی امکانات مجانی میده. آر بی سی هم برای نیوکامر پکیج رایگان یک ساله داره.
    دست شما درد نکنه. خب پس اگر td از 5 هزار تا هر لحظه کم شه اون امکانات همه میپرند درسته؟

هزینه های مخفی تعویض بانک در کانادا چیه؟ یعنی برای مثلا من یک سال رو پکیج رایگان RBC باشم و سال دیگه برم یک بانکی که شرایط بهتری داره؟ آیا سقف کردیتم رو میتونم انتقال بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)