صفحه 319 از 391 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

بانک اسکوشیا رو هم چک کنید. با نگه داشتن 3000 تا نیازی به پرداخت هزینه ماهانه ندارید. البته قبلا 2500 بود که از مارچ کردش 3000 . معمولا هم 2000 تا کردیت برای شروع می ده البته بستگی به مشاوری داره که باهاش صحبت می کنید، ولی 1000 تا راحت می ده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه. خب پس اگر td از 5 هزار تا هر لحظه کم شه اون امکانات همه میپرند درسته؟

هزینه های مخفی تعویض بانک در کانادا چیه؟ یعنی برای مثلا من یک سال رو پکیج رایگان RBC باشم و سال دیگه برم یک بانکی که شرایط بهتری داره؟ آیا سقف کردیتم رو میتونم انتقال بدم؟

بله اینها که در ازای سپرده پکیج را مجانی می دن به محض اینکه سپرده از مرز تعیین شده پایین تر بیاد هزینه ماهیانه می گیرن.
    هزینه مخفی نداره هیچ چیز عجیب غریبی هم نیست عوض کردن بانک. سقف کردیت قابل انتقال نیست. اگر کارت قبلی را کنسل کنید بانک جدید بر اساس کردیت چک یک کارت جدید بهتون می ده که شاید سقفش با قبلی یکی نباشه. اما حتی اگر بانک را عوض کنید لازم نیست کردیت کارت قبلی را باطل کنید و پس بدید. فوقش ازشون می خواهید نوعش را به یک کارت مجانی با امتیاز کمتر تبدیل کنند و حفظش کنید چون کردیت کارت اول را بهتره نگه دارید. صورتحساب این کردیت کارت را می تونید از حساب های دیگه در بانک های دیگه هم پرداخت کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوستان عزیزم
    من یه سوالی دارم
    اینجا چطوری میشه کردیت خوبی ساخت؟ (تو کانادا)
    من باید چیکار کنم که کردیت خوبی بسازم که بعدا بتونم باهاش وام بگیرم (مثلا بعد از تموم شدن درسم)؟
    کلا کردیت خوب داشتن به چه دردی میخوره، به جز وام گرفتن؟
    مثلا من باید برای همه خریدهام، برای هر کاری از کردیت کارتم استفاده کنم تا کردیت خوبی بسازم؟
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من یه سوالی دارم
    من باید چیکار کنم که کردیت خوبی بسازم که بعدا بتونم باهاش وام بگیرم (مثلا بعد از تموم شدن درسم)؟
    مثلا من باید برای همه خریدهام، برای هر کاری از کردیت کارتم استفاده کنم تا کردیت خوبی بسازم؟
    با تشکر
    با کارت اعتباری خرید کنید و قبض ها را پرداخت کنید، به موقع صورتحساب کارت اعتباری را بدید، هر چند وقت یکبار مقدار جزئی از صورتحساب کارت اعتباری را بگذارید باشه (مثلا اگه هزار دلار صورتحساب کارت اعتباری هست 990 دلار را پرداخت کنید) تا ماه بعد یک کم سود براتون منظور بشه و دفعه بعد کامل پرداخت کنید.

چجور وامی منظورتون هست؟ با این کارها نمره اعتباری شما می ره بالا اما هر چقدر هم که بره بالا بدون داشتن پیش پرداخت و درآمد کاری مکفی به شما وام مسکن نخواهند داد. وام های کوچک تر اما بله، راحت با سابقه اعتباری خوب می شه گرفت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    با کارت اعتباری خرید کنید و قبض ها را پرداخت کنید، به موقع صورتحساب کارت اعتباری را بدید، هر چند وقت یکبار مقدار جزئی از صورتحساب کارت اعتباری را بگذارید باشه (مثلا اگه هزار دلار صورتحساب کارت اعتباری هست 990 دلار را پرداخت کنید) تا ماه بعد یک کم سود براتون منظور بشه و دفعه بعد کامل پرداخت کنید.

چجور وامی منظورتون هست؟ با این کارها نمره اعتباری شما می ره بالا اما هر چقدر هم که بره بالا بدون داشتن پیش پرداخت و درآمد کاری مکفی به شما وام مسکن نخواهند داد. وام های کوچک تر اما بله، راحت با سابقه اعتباری خوب می شه گرفت.
    ممنونم

دقیقا منظور من همینه.
    1. من میخوام تا وقتی دانشجوام و تا وقتی همین حقوق دانشجویی رو اینجا میگیرم یه کردیت خوب با همین وضعیت بسازم تا بعد تحصیلم وقتی رفتم سر کار، و درامدم خوب شد بتونم وامهای خوب بگیرم برای مسکن و ماشین و موارد دیگه.
    از طرفی چون الان تو یه شهر کوچیکتر از تورنتو و ونکوور و اینجور شهرای بزرگ هستم، میخوام ازینجا بیام بیرون بعد تموم شدن درسم (به احتمال زیاد) در نتیجه فکر کنم اول کاری به یکمی پول نسبتا زیاد نیاز پیدا کنم که بتونم تو این شهرای بزرگ زندگی رو استارت بزنم.
    شنیدم که مینیمم کرایه خونه یه خوابه معمولی بدون هیچی و هیچی ماهی حداقل 1400 تاست تو تورنتو (تو ونکوور مثه اینکه بالاترم هست)، اونم تو یه محله معمولی.
    در نتیجه برای این کارا احتمالا بعد تحصیلم به وام گرفتن نیاز پیدا کنم (یا از جیب بابام خرج کنم که گزینه اول مد نظرمه بیشتر).
    2. منظورتون از وام های کوچیکتر تا چند هزار تاست؟ کمتر از هزار تا یا بیشتر از هزار تا؟
    3. من یه سوالم بپرسم: حساب باز کردن تو چند تا بانک مثلا یه دونه اسکوشیا یه دونه ار بی سی و استفاده کردن از کردیت کارداشون کمک میکنه که من بتونم کردیت بهتری بسازم؟
    و اینکه
    4. من هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت صورت حساب کارت اعتباریم به هزار تا نرسیده (و نخواهد رسید) و سقف اعتبارکارت اعتباریمم همون هزار دلاره. این بده؟ کردیت خوبی نمیتونم بسازم؟
    5. راستی پیش پرداخت برای وام چیه؟
    من سوالام زیاد بود پس شماره میزنم.
    با تشکر فراوان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ممنونم

دقیقا منظور من همینه.
    1. من میخوام تا وقتی دانشجوام و تا وقتی همین حقوق دانشجویی رو اینجا میگیرم یه کردیت خوب با همین وضعیت بسازم تا بعد تحصیلم وقتی رفتم سر کار، و درامدم خوب شد بتونم وامهای خوب بگیرم برای مسکن و ماشین و موارد دیگه.
    از طرفی چون الان تو یه شهر کوچیکتر از تورنتو و ونکوور و اینجور شهرای بزرگ هستم، میخوام ازینجا بیام بیرون بعد تموم شدن درسم (به احتمال زیاد) در نتیجه فکر کنم اول کاری به یکمی پول نسبتا زیاد نیاز پیدا کنم که بتونم تو این شهرای بزرگ زندگی رو استارت بزنم.
    شنیدم که مینیمم کرایه خونه یه خوابه معمولی بدون هیچی و هیچی ماهی حداقل 1400 تاست تو تورنتو (تو ونکوور مثه اینکه بالاترم هست)، اونم تو یه محله معمولی.
    در نتیجه برای این کارا احتمالا بعد تحصیلم به وام گرفتن نیاز پیدا کنم (یا از جیب بابام خرج کنم که گزینه اول مد نظرمه بیشتر).
    2. منظورتون از وام های کوچیکتر تا چند هزار تاست؟ کمتر از هزار تا یا بیشتر از هزار تا؟
    3. من یه سوالم بپرسم: حساب باز کردن تو چند تا بانک مثلا یه دونه اسکوشیا یه دونه ار بی سی و استفاده کردن از کردیت کارداشون کمک میکنه که من بتونم کردیت بهتری بسازم؟
    و اینکه
    4. من هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت صورت حساب کارت اعتباریم به هزار تا نرسیده (و نخواهد رسید) و سقف اعتبارکارت اعتباریمم همون هزار دلاره. این بده؟ کردیت خوبی نمیتونم بسازم؟
    با تشکر فراوان
    برای اجاره همیشه اپشنهای مختلفی وجود داره و شما میتونید با صرف نظر کردن از برخی امکانات و یا پیدا کردن هم خانه مبلغ کمتری هزینه کنید.
    اینجا معمولا هزینه امور اساسی خیلی بیشتر از هزار دلار است و بنابراین وام هزار دلاری عملا معنایی ندارد،در واقع همین کردیت کارت شما با سقف هزار دلار یک وام هزاردلاری برای امور روزمره محسوب میشود که هر چقدر از ان استفاده کنید باید در انتهای دوره پرداخت کنید و داشتن دو کا ت اعتباری مختلف از دو بانک مختلف برای ساختن کردیت کافی و خیلی هم مناسب است،با گذشت زمان بانک به شما پیشنهاد افزایش اعتبار خواهد داد ولی در مجموع با همین هزار دلار هم مشکلی در اینده نخواهید داشت.برای پیش پرداخت خرید خانه یا ماشین بسته به شرایط باید درصدی از پول بصورت نقد پرداخت شود.

Senior Member mehran23 آواتار ها

کردیت به پنج عامل اصلی ارتباط داره:

1) سابقه پرداخت ها
    2) میزان بدهی ها
    3) مدت زمان داشتن کردیت شامل کردیت کارت و ...
    4) تعداد درخواست های جدید مثلا برای کردیت کارت و حسابهای جدید باز شده
    5) نوع کردیت شامل انواع کردیت کارت، انواع وام، لاین آو کردیت و ...

سلام دوستان عزیزم
    من یه سوالی دارم
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

ممنونم

دقیقا منظور من همینه.
    و اینکه
    با تشکر فراوان
    4- من با سقف 500 تا شروع کردم و تا مدتها همین سقف بود. بعدا بانک هر چند وقت یک بار ازم خواهش میکرد که سقف رو برام افزایش بده, اونقدر که رسید بالای 20 هزار. دو هفته پیش باز هم نامه اومد که شما خیلی سخت کار کردید تا کردیت خوبی بسازید و ما میخوام 3500 تا دیگه سقف شما رو افزایش بدیم! البته من قصد ندارم این بار بپذیرم حالا هر چقدر هم که التماس کنن.
    البته اون سخت کار کردن رو نفهمیدم چی بود, من فقط با کارت اعتباریم خرید می کردم و هر وقت صورتحساب میامد همون رو به موقع پرداخت می کردم.
    نتیجه اینکه شما اگر سقف اعتبارتون هنوز همون 1000 دلاره و کمتر از یک ساله که اینجایین نگران نباشین, کردیت خیلی خوبی میتونین بسازین. کار خاصی لازم نیست بکنین فقط صبر داشته باشین.

ApplyAbroad Hero

يك چيزي كه در ساختن كرديت خيلي اهميت داره اينه كه تو فروشگاهها وسوسه نشيد و كرديت فروشگاهها را قبول نكنيد.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    يك چيزي كه در ساختن كرديت خيلي اهميت داره اينه كه تو فروشگاهها وسوسه نشيد و كرديت فروشگاهها را قبول نكنيد.
    اگر قبول کنیم چه تاثیر منفی داره؟
    مثلا searsکردیت کارتش مال Scotia این هم تاثیر منفی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)