صفحه 330 از 391 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کدوم بانک؟
    بانک تی دی.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    محصول اعتباری داشتید؟ کارت اعتباری یا کریدت لاین؟ ازشون استفاده کردید و پرداخت نکردید؟ اون یک شرکت خصوصیه که کارش وصول مطالبات است. هر کس طلب داشته باشه به اینها مراجعه می کنه تا بدهکار را تحت فشار بگذرند. اگر محصول اعتباری نداشتید و واقعا هیچ استفاده نکرده اید یک احتمال می تونه سرقت هویت باشه. کسی مشخصات بانکی یا کارت های شما را داشته؟ کسی می تونسته بجای شما وام یا محصول اعتباری بگیره؟ کردیت هیستوری بگیرید مشخص میشه که به اسم تون وام یا بدهی درست شده یا خیر.
    من به تازگی توی CIBC حساب چکینگ باز کردم و به من گفتن که اگر در عرض ۶ ماه تراکنشی نداشته باشم، حساب غیر فعال میشه. شاید برای شما هم همین اتفاق افتاده.
    PR : NOV 2013

با تشکر.من در 10 ماه گذشته اصلا استفاده ایی نداشتم.تلفنی هم داده بود که تماس گرفتم جواب نداد.حالا به این شرکت ایمیل زدم ببینم چی میگن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

دوستان بهترين راه انتقال مبالغ بالاي صدهزارتا چيه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    دوستان بهترين راه انتقال مبالغ بالاي صدهزارتا چيه؟
    صرافی. راه دیگه ای نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    من به تازگی توی CIBC حساب چکینگ باز کردم و به من گفتن که اگر در عرض ۶ ماه تراکنشی نداشته باشم، حساب غیر فعال میشه. شاید برای شما هم همین اتفاق افتاده.
    شما کانادایین؟اگه مقدوره و مسیرتون بود میتونین بپرسین من باید چیکار کنم؟من 10 ماهه که تراکنشی نداشتم.چون میگن بد کردیت میشم و بعدها مشکل پیش می آد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    شما کانادایین؟اگه مقدوره و مسیرتون بود میتونین بپرسین من باید چیکار کنم؟من 10 ماهه که تراکنشی نداشتم.چون میگن بد کردیت میشم و بعدها مشکل پیش می آد.
    شما مشکل تون بسته شدن حساب نیست. چون حساب با مینیم موجودی و بدون بدهی بسته بشه که دیگه کاری با شما ندارن. شما یک مشکل اعتباری دارید که کار را به شرکت کالکشن داده اند.

Junior Member

سلام دوستان
    من درخواست ويزاي اقامت دائم از طريق اسپانسرشيپ همسر دادم كه احتمالا چند ماه ديگه طول ميكشه تا كارم درست بشه. با توجه به اين وضعيت بي ثبات اقتصادي ايران و اينكه جديدا دلار كانادا هر روز داره گرون ميشه ميخواستم حدود 20000 دلار بخرم و نگه دارم تا وقتي ويزام اومد با خودم به كانادا بيارم. به نظر شما اگر من تو ايران به اندازه 20000 دلار كانادا اسكناس نقد داشته باشم بهترين راه انتقالش به كانادا چيه؟ آخه من شنيدم اگه بخواهي 5000 دلار نقد بيشتر تو فرودگاه با خودت خارج كني ايران بهت گير مبده! آيا چنين چيزي درسته؟ شما چه راه قانوني و بدون دردسري توصيه ميكنيد؟
    پيشاپيش ممنون از راهنماييتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درخواست ويزاي اقامت دائم از طريق اسپانسرشيپ همسر دادم كه احتمالا چند ماه ديگه طول ميكشه تا كارم درست بشه. با توجه به اين وضعيت بي ثبات اقتصادي ايران و اينكه جديدا دلار كانادا هر روز داره گرون ميشه ميخواستم حدود 20000 دلار بخرم و نگه دارم تا وقتي ويزام اومد با خودم به كانادا بيارم. به نظر شما اگر من تو ايران به اندازه 20000 دلار كانادا اسكناس نقد داشته باشم بهترين راه انتقالش به كانادا چيه؟ آخه من شنيدم اگه بخواهي 5000 دلار نقد بيشتر تو فرودگاه با خودت خارج كني ايران بهت گير مبده! آيا چنين چيزي درسته؟ شما چه راه قانوني و بدون دردسري توصيه ميكنيد؟
    پيشاپيش ممنون از راهنماييتون

سقف مجاز را کرده اند نفری 10 هزار دلار. دلار نقد را غیر از حمل فیزیکی به روش دیگری نمی تونید بیارید مگر اینکه یک نفر را در کانادا پیدا کنید همان مبلغ را به شما بده و در ایران دلار تحویل بگیره. صرافی دلار نقد را برای شما جابجا نخواهد کرد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    بهترين كار اين است كه خودتان تلفنى با بانك تماس بگيريد و سئوال كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)