صفحه 334 از 391 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام
    قبلا گفته بودم که از common collection تماس گرفته بودند که مشکلی برای حسابم پیش اومده که باید حدود 211پرداخت کنم که دوستم اونجا داد ولی طرف نمی دونست مشکل از چیه ظاهرا اینا همون شرخرای خودمونن که بانک میگه فلانی اینقد بدهی داره برو بگیر...به هرحال حساب چکینگ من غیر فعال بود حالا باز شده.ولی حساب خانمم و نیز کردیت جفتمون در سایت وارد نمیشه یه لحظه میاد بعد صفحه بعدی میاد که به خاطر مشکلی صفحه بسته میشه. که من قبل از بسته شدن عکس صفحه کردیت رو اسکرین شات کردم و در پیوست گذاشتم. حالا چند سوال دارم از دوستان اگه لطف کنن پاسخ بدن:
    1- وضعیت حساب و کردیت و بالانسای من و همسر چطوره اگه لطفا در حد نهضت!!! بگین ممنون میشم که عملی چکار کنم تا حسابامون مشکلشون حل بشه؟
    2- ما سال پیش 2 هفته بودیم و بعد از اعلام حضور برگشتیم کارت پی آرمون اومد و بنا داریم سال بعد برگردیم چه توصیه ایی دارین؟ اصلا داشتن حساب برای ما مزیتیه با توجه به نبودن ما؟
    3- سال بعد اومدیم و موندگار شدیم در آینده این حساب فعلی لکه ننگی نشه برای گرفتن وام و ...؟ bad credit نشیم!!
    4-
    نمی دونم مشکل شما به این داستان سرقت اطلاعات از Equifax می تونه مربوط باشه یا نه. دوستان کارشناس باید نظر بدن. ولی به هر حال اینجا می تونین یه سری توصیه ها به کانادایی هایی که ممکنه درگیر این مسأله شده باشن ببینید.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام
    قبلا گفته بودم که از common collection تماس گرفته بودند که مشکلی برای حسابم پیش اومده که باید حدود 211پرداخت کنم که دوستم اونجا داد ولی طرف نمی دونست مشکل از چیه ظاهرا اینا همون شرخرای خودمونن که بانک میگه فلانی اینقد بدهی داره برو بگیر...به هرحال حساب چکینگ من غیر فعال بود حالا باز شده.ولی حساب خانمم و نیز کردیت جفتمون در سایت وارد نمیشه یه لحظه میاد بعد صفحه بعدی میاد که به خاطر مشکلی صفحه بسته میشه. که من قبل از بسته شدن عکس صفحه کردیت رو اسکرین شات کردم و در پیوست گذاشتم. حالا چند سوال دارم از دوستان اگه لطف کنن پاسخ بدن:
    1- وضعیت حساب و کردیت و بالانسای من و همسر چطوره اگه لطفا در حد نهضت!!! بگین ممنون میشم که عملی چکار کنم تا حسابامون مشکلشون حل بشه؟
    2- ما سال پیش 2 هفته بودیم و بعد از اعلام حضور برگشتیم کارت پی آرمون اومد و بنا داریم سال بعد برگردیم چه توصیه ایی دارین؟ اصلا داشتن حساب برای ما مزیتیه با توجه به نبودن ما؟
    3- سال بعد اومدیم و موندگار شدیم در آینده این حساب فعلی لکه ننگی نشه برای گرفتن وام و ...؟ bad credit نشیم!!
    4-
    به هر دليلي مبلغ ناچيزي از كرديت كارتتون خرج شده كه همون ٨٤ سنت هست و حدس من اينه كه چون پرداخت نشده جريمه طي ماههاي مختلف بهش خورده و اين مبلغ رسيده به ٢٠٠ دلار . بهتره ببينيد اين مبلغ براي چي بوده و سريع اون دويست دلار را بديد چون اين خوب نيست و باعث ميشه كه شما بد كرديت بشيد و بعدا براي گرفتن وامها امتياز لازم را نداشته باشيد.
    كل كرديت كارتها را مبلغ استيتمنت را پرداخت كنيد ، اينجوري الان شما به بانك بدهي داريد و درواقع وقتي بانك ميبينه كه بدهي را پرداخت نميكنيد خوب نيست.( ديگه ساده تر از اين نميشدتوضيح بدم)😅

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    می دونید که سه تا دایره گزارش دهی اعتبار هست و اسکور شما در اینها دقیقا یکی نیست. RBC از transunion گزارش می ده. این اسکور با اسکور مثلا equifax فرق داره (دلیلش را نمی دونم، در حد 60 تا برای من فرق داشت و عددی که RBC از transunion نشون داد بالاتر بود)
    برای من هم بیشتر از صدتا از اکوفکس بالاتر نشون میداد!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

من تجربه پول اوردن از ايران را دارم اگر كارت بانك هاي ايران را داريد به يكي از صرافي هاي كه از نظر خودتون معتبر هستن و بهشون اعتماد داريدبرويد و بگوييد ميخواهيد از ايران پول واير كنيد
    wire transfer
    البته فقط بايد در TD حساب داشته باشيد
    ظرف دو روز پول تو حسابتون هست
    البته ٣٠ دلار هزينه صرافي در امارات را ميگيرند كه در مبالغ بالا مثلا ٥٠ هزار دلار اونم نميگيرند
    نرخ هم نرخ تهران و حتي ارزانتر محاسبه كردن
    اين پول از اوردن پول توسط صرافي ها ارزانتر است ولي بايد مستندات اينكه اين پول را از كجا اورديد و ماليات ان را در كشور خودتون پرداخت كرديد را داشته باشيد كه اگر CRA از شما سوال كرد مستندات را براشون بفرستيد
    دقت كنيد دولت كانادا در موقع اوردن مبالغ بالا امكان پول شويي را ميدهد . پس بايد با مستندات پول واير اماده داشته باشيم .

ولي اگر مستنداتي براي پولمون نداريم بهتره با صراف ها بياوريم و انها چك خودشان را ميدهند و از نظر دولت كانادا پولشويي نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    دوستان بهترين راه انتقال مبالغ بالاي صدهزارتا چيه؟

Junior Member

بانک TD باز میکند

نقل قول نوشته اصلی توسط Musketeer7 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

با ویزای توریستی نمیشه تو بانک حساب باز کرد؟ برادرم با ویزای تحصیلی بچه هاش رفته کانادا و برای خودش و همسرش ویزای توریستی 1ساله صادر شده. یک شعبه بانک rbc royal رفته گفتن نمیشه حساب باز کنه. واقعاً اینطوره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehri2525 نمایش پست ها
    من تجربه پول اوردن از ايران را دارم اگر كارت بانك هاي ايران را داريد به يكي از صرافي هاي كه از نظر خودتون معتبر هستن و بهشون اعتماد داريدبرويد و بگوييد ميخواهيد از ايران پول واير كنيد
    wire transfer
    البته فقط بايد در TD حساب داشته باشيد
    ظرف دو روز پول تو حسابتون هست
    البته ٣٠ دلار هزينه صرافي در امارات را ميگيرند كه در مبالغ بالا مثلا ٥٠ هزار دلار اونم نميگيرند
    نرخ هم نرخ تهران و حتي ارزانتر محاسبه كردن
    اين پول از اوردن پول توسط صرافي ها ارزانتر است ولي بايد مستندات اينكه اين پول را از كجا اورديد و ماليات ان را در كشور خودتون پرداخت كرديد را داشته باشيد كه اگر CRA از شما سوال كرد مستندات را براشون بفرستيد
    دقت كنيد دولت كانادا در موقع اوردن مبالغ بالا امكان پول شويي را ميدهد . پس بايد با مستندات پول واير اماده داشته باشيم .

ولي اگر مستنداتي براي پولمون نداريم بهتره با صراف ها بياوريم و انها چك خودشان را ميدهند و از نظر دولت كانادا پولشويي نيست
    خب تمام اینها که فرمودید با صرافیه دیگه. حواله مستقیم که از ایران نداریم. به صرافی درخواست حواله می دید اونها از کویت یا هر جای دیگه که بتونن به حساب شما در کانادا حواله می کنن. هیچ الزامی هم به حساب داشتن در TD نیست. این یک صرافی که شما باهاش کار کردید حتما TD راه دستش بوده و طبق روال مرسوم هموطنان "فقط و فقط باید در همونجا انجام بشه ولاغیر". اگر این کار را می کنید باید خیلی مراقب باشید چون بعضی از این حواله ها "سفید" نیستند و بعدا با FINTRAC و بانک داستان خواهید داشت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خب تمام اینها که فرمودید با صرافیه دیگه. حواله مستقیم که از ایران نداریم. به صرافی درخواست حواله می دید اونها از کویت یا هر جای دیگه که بتونن به حساب شما در کانادا حواله می کنن. هیچ الزامی هم به حساب داشتن در TD نیست. این یک صرافی که شما باهاش کار کردید حتما TD راه دستش بوده و طبق روال مرسوم هموطنان "فقط و فقط باید در همونجا انجام بشه ولاغیر". اگر این کار را می کنید باید خیلی مراقب باشید چون بعضی از این حواله ها "سفید" نیستند و بعدا با FINTRAC و بانک داستان خواهید داشت.

اتفاقا این طور نیست فقط بانک تی دی میشه پول وایر کرد
    این پول مستقیم به حساب بانک واریز میشود و دیگه نیاز یه صرافی نیست
    مهمترین بخش این واریز پول این است که با نرخ دلاز کانادا که در ایران بانک اعلام می کنند تبدیل انجام میدهید و صرفه اقتصادی بالا دارد
    همان طور که نوشتم اگر مستنداتی داشته باشید که پول ار محل سیوینگ است یا مالیات پول را داده باشید دیگه در گیری Fintrac را ندارید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehri2525 نمایش پست ها
    اتفاقا این طور نیست فقط بانک تی دی میشه پول وایر کرد
    این پول مستقیم به حساب بانک واریز میشود و دیگه نیاز یه صرافی نیست
    مهمترین بخش این واریز پول این است که با نرخ دلاز کانادا که در ایران بانک اعلام می کنند تبدیل انجام میدهید و صرفه اقتصادی بالا دارد
    همان طور که نوشتم اگر مستنداتی داشته باشید که پول ار محل سیوینگ است یا مالیات پول را داده باشید دیگه در گیری Fintrac را ندارید

پول که از بانک ایرانی به بانک کانادایی واریز نمی شه عزیز جان. صراف شما (منجمله صرافی های بانک های ایرانی) در کشورهای ثالث حساب دارند و از اونجا به حساب کانادایی شما حواله می کنند. شما الان تشریف ببرید یکی از شعبات بانک ها در ایران و بگید می خواهید مستقیم به کانادا حواله کنید ببیند چه جوابی به شما می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان. من صفحات اخیر این تاپیک رو مطالعه کردم و برآیند مطالعه من از صحبت های دوستان این بود که برای یه حساب دانشجویی، باز کردن حساب تو بانکی که فی سالانه یه ماهانه نداشته باشه، و از همون اول کردیت کارت unsecured بده که cash back هم باشه مناسبه. یکی از دوستانم TD حساب باز کرده و بهش کردیت کارت سکیور دادند. برای همین من ترجیح می دم TD حساب باز نکنم. تو بررسیم دیدم اسکوشیا شرایط مناسبی برای افتتاح حساب با اون ویژگی ها رو داره ولی می بینم که خیلی توصیه نمیشه این بانک. علتش چی هست؟ شما چه بانکی رو توصیه می کنید؟ تعدادی از دوستانم RBC حساب باز کردند. اگر قصد اقامت در کانادا بعد از اتمام تحصیلات رو داشته باشیم آی از همین اول بهتره بانک خاصی حساب باز کنیم تا مزایا یا تسهیلات بهتری بهمون ارائه بده؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من صفحات اخیر این تاپیک رو مطالعه کردم و برآیند مطالعه من از صحبت های دوستان این بود که برای یه حساب دانشجویی، باز کردن حساب تو بانکی که فی سالانه یه ماهانه نداشته باشه، و از همون اول کردیت کارت unsecured بده که cash back هم باشه مناسبه. یکی از دوستانم TD حساب باز کرده و بهش کردیت کارت سکیور دادند. برای همین من ترجیح می دم TD حساب باز نکنم. تو بررسیم دیدم اسکوشیا شرایط مناسبی برای افتتاح حساب با اون ویژگی ها رو داره ولی می بینم که خیلی توصیه نمیشه این بانک. علتش چی هست؟ شما چه بانکی رو توصیه می کنید؟ تعدادی از دوستانم RBC حساب باز کردند. اگر قصد اقامت در کانادا بعد از اتمام تحصیلات رو داشته باشیم آی از همین اول بهتره بانک خاصی حساب باز کنیم تا مزایا یا تسهیلات بهتری بهمون ارائه بده؟
    بین اسوشیا، تی دی و آر بی سی هر کدوم که اکانت بدون فی به همراه کردیت کارت میدهند خوبه. تا جایی که من میدونم زیاد فرقی نمیکنه. ما اولش آر بی سی باز کردیم و هنوز هم داریم. تو تی دی و چند جای دیگه هم حساب باز کرده بودیم چون یه مقداری پول به عنوان تشویق میداد بعدش که پول رو گرفتیم حساب رو چند ماه بعدش بستیم. مثلا یه بانکی در آلبرتا به ازای هر نفری که معرفی میکردی ۳۰۰ دلار میداد. کلا چند نفر رو معرفی کردیم ، پول رو گرفتیم و بعد حساب رو بستیم. حالا کارمون چقدر اخلاقی بود نمیدونم اما قانونی بود
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)