صفحه 338 از 391 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد tangerine و منتقل حسابهای سیوینگ به این بانک چیه؟ شنیدم کاستومر سرویس خیلی بدی داره و حتی پولهای انتقالی از حساب شخصی از یک بانک دیگر رو هم هولد میکنه. درسته؟
    کاستومر سرویسش رو نمیدونم ولی هر نوع انتقال وجه از بانکهای دیگر را 5 روز کاری نگه میداره حتی برای حسابهایی که لینک کرده اید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کاستومر سرویسش رو نمیدونم ولی هر نوع انتقال وجه از بانکهای دیگر را 5 روز کاری نگه میداره حتی برای حسابهایی که لینک کرده اید.
    شما که تجربه بالایی دارید به نظرتون ارزش داره که سیوینگ رو منتقل کنیم به لین بانک؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

شما که تجربه بالایی دارید به نظرتون ارزش داره که سیوینگ رو منتقل کنیم به لین بانک؟
    من یک دفعه حساب باز کردم ولی به دلیل هولدینگ طولانی اش خیلی راضی نبودم و استفاده چندانی ازش نکردم. مزیتش فقط بدون فی بودنشه.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نظر دوستان در مورد tangerine و منتقل حسابهای سیوینگ به این بانک چیه؟ شنیدم کاستومر سرویس خیلی بدی داره و حتی پولهای انتقالی از حساب شخصی از یک بانک دیگر رو هم هولد میکنه. درسته؟
    من حدود دو ساله سوییچ کردم رو تنجرین برای چکینگ (به همراه اور درفت) و سیوینگ و مستر کارتش و کاملا راضی هستم.... البته به نظرم لازمه که در کنارش در یکی از Big Fiveها حساب داشته باشین حتما.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری که بشه روی TFSA کرد و بالاترین سود رو گرفت، به نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری که بشه روی TFSA کرد و بالاترین سود رو گرفت، به نظرتون چیه؟
    باید ببینید بانکتون چی ارائه میده. برای هر بانک فرق میکنه. با مشاور سرمایه گذاری بانک مشورت کنید.
    در ضمن بالاترین سود بالاترین ریسک رو هم داره یعنی هر سرمایه گذاری که در حال حاضر بالاترین سود را بده احتمال بیشتر زمین خوردنش در آینده هم هست.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من حدود دو ساله سوییچ کردم رو تنجرین برای چکینگ (به همراه اور درفت) و سیوینگ و مستر کارتش و کاملا راضی هستم.... البته به نظرم لازمه که در کنارش در یکی از Big Fiveها حساب داشته باشین حتما.
    من یه توضیح بدم که چرا راضیم! از اینکه فی نداره بگذریم روی چکینگ اور درفت گرفتم؛ هروقت چکی کشیدم یا پولی قراره از حسابم کم شه و موجودی کافی نباشه اتوماتیک پرداخت میشه و بعد برای من ایمیل میاد که اور درفت شدم و از سیوینگ بهش منتقل میکنم و اگر تا ۲۴ ساعت پرداختش کنم هیچ سود یا فی یی ازم نمیگیره (در صورتی که بانک های دیگه بلافاصله شارژ میکنن) برای همین همه ی چک ها و پرداخت های اتوماتیک رو گذاشتم رو تنجرین. دلیل اینکه اور درفت گرفتم هم اینه که یکبار یک پرداخت اتوماتیک ۵ دلاری داشتم. حساب چکینگم یک دلار کم داشت و برگشت خورد. بانک ۲۵ دلار و طرف دیگه هم ۲۵ دلار جریمه م کردن و بابت ۵ دلار نهایتا ۱۰ برابرش جریمه پرداختم!!

علاوه بر اون مستر کارتش هم علاوه بر رایگان بودن سه تا دسته به انتخاب خودم بهم دو درصد کش بک میده (قابل تغییر هر سه ماه یکبار). برای بقیه ی دسته ها هم یک درصد میداد که کردش نیم درصد.

و همچنین ۵۰ دلار هم بونوس برای باز کردن حساب میده اگر معرف داشته باشین:
    ویرایش توسط hiver : October 20th, 2017 در ساعت 09:15 PM
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید ببینید بانکتون چی ارائه میده. برای هر بانک فرق میکنه. با مشاور سرمایه گذاری بانک مشورت کنید.
    در ضمن بالاترین سود بالاترین ریسک رو هم داره یعنی هر سرمایه گذاری که در حال حاضر بالاترین سود را بده احتمال بیشتر زمین خوردنش در آینده هم هست.
    به نظر میاد موسسات مالی نسبت به بانکهای بزرگ سود بهتری میدن. ولی نمی دونم در سالهای اخیر هیچ موسسه ای کلاهبرداری کرده یا ورشکست شده، و یا کلا چه ارگانی بر کارشون نظارت داره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من یه توضیح بدم که چرا راضیم! از اینکه فی نداره بگذریم روی چکینگ اور درفت گرفتم؛ هروقت چکی کشیدم یا پولی قراره از حسابم کم شه و موجودی کافی نباشه اتوماتیک پرداخت میشه و بعد برای من ایمیل میاد که اور درفت شدم و از سیوینگ بهش منتقل میکنم و اگر تا ۲۴ ساعت پرداختش کنم هیچ سود یا فی یی ازم نمیگیره (در صورتی که بانک های دیگه بلافاصله شارژ میکنن) برای همین همه ی چک ها و پرداخت های اتوماتیک رو گذاشتم رو تنجرین. دلیل اینکه اور درفت گرفتم هم اینه که یکبار یک پرداخت اتوماتیک ۵ دلاری داشتم. حساب چکینگم یک دلار کم داشت و برگشت خورد. بانک ۲۵ دلار و طرف دیگه هم ۲۵ دلار جریمه م کردن و بابت ۵ دلار نهایتا ۱۰ برابرش جریمه پرداختم!!

علاوه بر اون مستر کارتش هم علاوه بر رایگان بودن سه تا دسته به انتخاب خودم بهم دو درصد کش بک میده (قابل تغییر هر سه ماه یکبار). برای بقیه ی دسته ها هم یک درصد میداد که کردش نیم درصد.

و همچنین ۵۰ دلار هم بونوس برای باز کردن حساب میده اگر معرف داشته باشین: ()

من دقیقا همین قابلیت ها را از pc financial گرفتم. مسترکارت مجانی با 3 درصد کش بک در صورت خرید از مجموعه فروشگاه های خودشون، حساب چکینگ و سیوینگ مجانی با اوردرفت روی چکینگ، دسته چک نامحدود مجانی. تنها مشکلی که داره تاخیر در انتقال پول بین سیوینگ و چکینگ و یا تاخیر در حواله پول از بانک های دیگر به این حساب هاست (در حدود دو سه روز) و باید یک حساب در بانک های اصلی هم داشت.
    ویرایش توسط hiver : October 20th, 2017 در ساعت 09:18 PM دلیل: ویرایش پست اصلی
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    اگر با مشاور سرمایه گذاری بانک صحبت کنید بدون استثنا شما را سوق می دهند به خرید mutual fund که در دراز مدت به دلیل درصدی که مدیریت فاند هر سال از سود برمی داره گزینه معقولی نیست. مطالعه و یادگیری درباره بازار سهام واقعا ارزش داره. می تونید در قالب TFSA یا RRSP یا RESP سهام بخرید و نگه دارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)