صفحه 339 از 391 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

سلام دوستان
    من یک هفته است اومدم کانادا برای افتتاح حساب توی بانک RBC حساب VIP باز کردم که سه ماه اول رایگانه و بعدش ماهی 30دلاره و به خاطر این حسابو باز کردم که بتونم کردیت کارت visa platinum avion رو بگیرم که برای یک سال رایگان میشه و هزینه سالانه 120 دلاریش حذف میشه و برنامم اینه که بعد سه ماه حساب VIP رو به day to day تغییر بدم و یک حساب TFSA باز کنم تا هزینه ماهانه حساب day to day حذف بشه.و سال بعد هم کردیت کارتمو عوض کنم به کارتهایی که هزینه ماهانه ندارن.
    میخواستم بدونم این برنامه خوبیه که چیندم و آیا عوض کردن حساب و کردیت کارت از کردیت اسکورم کم نمیکنه چیزی؟
    من همون روزی که درخواست کردیت دادم توی RBC که گفت 2000 تا کردیت میدن ، اپلیکیشن MBNA رو برای platinum plus master card هم پر کردم و در حال بررسیه.میخواستم بدونم به نطرتون چون نیوکامرم MBNA چقدر بهم کردیت میده؟و آیا دریافت دوتا کردیت کارت چه تاثیری روی کردیت اسکورم میزاره؟و اینکه دوبار کردیت چک میشم از اسکور اولیم چیزی کم میکنه؟البته ادوایزر بانک گفت که ما سافت چک انجام میدیم که تاثیری نمیزاره.میخواستم ببینم حرفش صحت داره؟
    ممنون از پاسخهاتون
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک هفته است اومدم کانادا برای افتتاح حساب توی بانک RBC حساب VIP باز کردم که سه ماه اول رایگانه و بعدش ماهی 30دلاره و به خاطر این حسابو باز کردم که بتونم کردیت کارت visa platinum avion رو بگیرم که برای یک سال رایگان میشه و هزینه سالانه 120 دلاریش حذف میشه و برنامم اینه که بعد سه ماه حساب VIP رو به day to day تغییر بدم و یک حساب TFSA باز کنم تا هزینه ماهانه حساب day to day حذف بشه.و سال بعد هم کردیت کارتمو عوض کنم به کارتهایی که هزینه ماهانه ندارن.
    میخواستم بدونم این برنامه خوبیه که چیندم و آیا عوض کردن حساب و کردیت کارت از کردیت اسکورم کم نمیکنه چیزی؟
    من همون روزی که درخواست کردیت دادم توی RBC که گفت 2000 تا کردیت میدن ، اپلیکیشن MBNA رو برای platinum plus master card هم پر کردم و در حال بررسیه.میخواستم بدونم به نطرتون چون نیوکامرم MBNA چقدر بهم کردیت میده؟و آیا دریافت دوتا کردیت کارت چه تاثیری روی کردیت اسکورم میزاره؟و اینکه دوبار کردیت چک میشم از اسکور اولیم چیزی کم میکنه؟البته ادوایزر بانک گفت که ما سافت چک انجام میدیم که تاثیری نمیزاره.میخواستم ببینم حرفش صحت داره؟
    ممنون از پاسخهاتون
    مزیت ویژه ای نداره اون کارت پلتینوم. کارت ویزای no signature ار بی سی که سالی 39 دلاره یا مسترکارت کش بک که مجانیه همون قدر پوینت میده بهتون. کردیت کارت سافت چک نیست و کمی نمره شما را میبره پایین اما مهم نیست بادهمین کارت ها کار کنید و خوش حساب باشید خیلی سریع میره بالا.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    مزیت ویژه ای نداره اون کارت پلتینوم. کارت ویزای no signature ار بی سی که سالی 39 دلاره یا مسترکارت کش بک که مجانیه همون قدر پوینت میده بهتون. کردیت کارت سافت چک نیست و کمی نمره شما را میبره پایین اما مهم نیست بادهمین کارت ها کار کنید و خوش حساب باشید خیلی سریع میره بالا.
    بنظر من در همون موقع ورود که هنوز کردیت هیستوری شما خیلی تازه است و نیوکامر هستید دو تا کردیت کارت بدون fee بگیرید و تا حداقل تا دوسال هیچ کردیت کارت اضافه تقاضا ندید . روزهای اول چون هنوز هیستوری شما شکل نگرفته و هنوز اسکورتون پایینه ولی نیو کامر هستید معمولا با کردیت کارتتون موافقت میشه ولی به مرور زمان که میگذره احتیاج به شغل مناسب و گردش مالی خوب برای کردیت کارد جدید هست .

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام. من یه حساب بانکی تو RBC باز کردم و مسترکارت کش بک رو هم گرفتم. رو این کردیت کارتم، یه سرویس Balance protector insurance هم هست که به ازای هر 100 صدلار استفاده از کردیت کارتم، 1.19 دلار ماهی باید بدم. توضحیش که تو. سایتش خوندم، پوشش بیمه ای هست. ولی می خواستم اطلاعات بیشتری داشته باشم ازش. کسی درموردش می دونه؟ می خوام تصمیم بگیرم که کنسلش کنم یا نگهش دارم.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام. من یه حساب بانکی تو RBC باز کردم و مسترکارت کش بک رو هم گرفتم. رو این کردیت کارتم، یه سرویس Balance protector insurance هم هست که به ازای هر 100 صدلار استفاده از کردیت کارتم، 1.19 دلار ماهی باید بدم. توضحیش که تو. سایتش خوندم، پوشش بیمه ای هست. ولی می خواستم اطلاعات بیشتری داشته باشم ازش. کسی درموردش می دونه؟ می خوام تصمیم بگیرم که کنسلش کنم یا نگهش دارم.
    این پوشش بیمه ای در صورتی که خدا نکرده دچار معلولیت، بیماری شدید، بیکاری (نه به اختیار خودتون) یا در صورت فوت صورتحساب کارت اعتباری شما را پرداخت می کنه. معمولا می صرفه که بجای این پوشش های خرد و ریز یک بیمه عمر درست حسابی بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    مت یک ماه دیگر همراه همسرم به مانیتوباخواهیم امد.من توضیحات عزیزان را خواندم ولی خیلی گیج شدم...برای همین ممنون میشم به چند سئوال من جواب بدهید

1. برای باز کردن حساب چه باتکی مناسب هست؟
    2. آیامثل ایران به ما کارت میدن که بشه راحت خرید کرد؟ آیا با مستر کارت میشه مانند همین کارت ها باتکی داخل ایران خرید کرد؟
    3. چطورمیشه مستر کارت یا ویزا کارت گرفت و فرقشون چی هست؟
    4. جربان افزایش کردیت چطور هست؟
    5. ار آنجایی که نمیشود بیش از 10 هزار دلارآورد آیا امکان انتقال پول از ایران به مانیتوبا هست؟

ممنون میشم اگر من رو راهتمایی کند

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_83 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    مت یک ماه دیگر همراه همسرم به مانیتوباخواهیم امد.من توضیحات عزیزان را خواندم ولی خیلی گیج شدم...برای همین ممنون میشم به چند سئوال من جواب بدهید

2. آیامثل ایران به ما کارت میدن که بشه راحت خرید کرد؟ آیا با مستر کارت میشه مانند همین کارت ها باتکی داخل ایران خرید کرد؟
    5. ار آنجایی که نمیشود بیش از 10 هزار دلارآورد آیا امکان انتقال پول از ایران به مانیتوبا هست؟

1. بانک خیلی مهم نیست. همه اشون یکی هستن ! من جای شما باشم میرم سراغ بزرگترین بانک کانادا RBC و خودم رو خلاص میکنم. ولی بازم میگم فرقی بینشون اونقدر ها نیست که یه تازه وارد بخواد اینقد فکرش رو درگیر کنه.
    2. شما تا حساب باز کنین براتون درخواست کارت اعتباری میدن (حالا یا مسترکارت یا ویزا کارت) - ویزا و مستر دو تا شرکت متفاوت هستن که کارت اعتباری میدن. باز هم بین اینا اونقدر ها فرق نیست. تو کانادا یکمی ویزا کارت بیشتر محبوب هست ولی اونم خیلی مسئله ای نیست که شما بخواین بهش فکر کنین و نگران باشین. بیشتر عین این میمونه که بگین میخوام برم سفر برای توی ساندویچ توی راهم سس مایونز مهرام بخرم یا بهروز ! (حالا یه کوچولو طعم یکی با اون یکی فرق داره ولی اونجورها آسمون به زمین نمیاد و منطقی نیست نگران بشین که وای آقای بقال گفت سس بهروز فقط دارن !)
    3. کردیت کارت یه کارتیه که توش پول نیست ! یه کارت هست که در اصل بانک به شما اعتماد میکنه و بهتون اجازه میده ازش کوتاه مدت پول قرض بگیرین. لذا توش پول شخص شما نیست ، تنها توش اعتبار هست. حالا شما یه فرد تازه وارد هستین ، لذا اعتماد بانک به شما خیلی کمه ولی به مرور زمان بانک بهتون اعتمادش بیشتر میشه و بهتون بیشتر اعتبار میده. چطوری بیشتر میشه؟ اینکه چقد پول تو حسابتون دارین ، چقد سر وقت پول کردیت کارت رو میدین ، چقد خوش حساب تو قبض های دیگه مثل برق و تلفن و ... هستین
    4. قاعدتا اگه اونجا صرافی ایرانی باشه براتون انتقال میده. یه سرچ بکنین احتمالا یه صرافی ایرانی اونجا باشه !
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar_83 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2375556

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2375608

فکر میکنم به دردتون بخوره این دو تا پست
    امیر جان و بقیه دوستان کامل نوشتن همه چی رو (بقیشو هم که کاوه جان گفت)
    اسکوشیا پوینت میده، با اونا میتونین برین سینما (اگه دوست دارین حتما هفته ای یکی دو بار سینما تشریف ببرین)
    همونجور که دوستمون بالا گفتن، اصلا نیازی نیست فکرتو بذاری برای این چیزا (منم همین دغدغه ها رو داشتم، میبینی که سوالامو پرسیدم اونجا، blame ت نمیکنم، ولی در کل این نگرانیت نباشه)
    موفق باشی دوست من
    سالم و سلامت بیای کانادا

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان
    کسی تا حالا از MBNA مستر کارت platinum plus رو گرفته؟میخواستم فیدبکهای این کارتو بدونم و نظرتونو بدین؟
    به نسبت شرایط خوبی داره و برای 12 ماه سود روی بالانس ترنسفر اعمال نمیکنه یعنی یک ساله داره قرض الحسنه پول میده.میخواستم بدونم برداشتم درسته یا نه؟
    اینم سایتش
    https://apply.mbna.ca/applicationfor.../index.jsp|x03
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا از MBNA مستر کارت platinum plus رو گرفته؟میخواستم فیدبکهای این کارتو بدونم و نظرتونو بدین؟
    به نسبت شرایط خوبی داره و برای 12 ماه سود روی بالانس ترنسفر اعمال نمیکنه یعنی یک ساله داره قرض الحسنه پول میده.میخواستم بدونم برداشتم درسته یا نه؟
    اینم سایتش
    https://apply.mbna.ca/applicationfor.../index.jsp|x03
    من حدود ۳ سال دارم ازش استفاده میکنم. کارت خوبیه اما تا ۱۲۵۰ دلار خرید رو کش بک میده. به نظر من بهترین کارت بدون فی هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)