صفحه 347 از 391 نخستنخست ... 247297337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,461 تا 3,470 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ممنون.
    به نظر شما الان رو چی سرمایه گذاری بشه بهتر هست؟
    اصلن از کسی که حزییات شرایط مالی و اهداف شما رو نمی‌دونه راهنمایی در مورد سرمایه‌گزاری قبول نکنید... خیلی پیچیده‌تر از این حرفاست
    نمی‌شه هم کلی گفت که مثلن ETF بهتره یا Mutual Fund یا Individual stock... هر کدوم زیرمحموعه‌های خودش رو داره

ولی جدا از راهنمایی به خصوص برای شخص شما، یه چیز حالبی که توی یکی دو سال اخبر به طرز مضحکی سود کرده، سهام شرکت‌های weed هست. من کسی رو دیدم با ۵۰۰۰ دلار سرمایه، الان نیم میلیون پول تو حسابشه در عرض یه سال و نیم. منتها مهم اینه که اگر می‌خواید چنین سرمایه‌گزاری‌ای رو بکنید، حسابی تحقیق کنید و شرکت‌هایی رو انتخاب کنید که فقط به خاطر موج توحه، قیمت سهامشون بالا نرفته باشه و بقول معروف
    when it's all said and done and the wave has died down, they survive...
    چون در صورت قانونی شدن علف، شرکت‌هایی که استراتژی بیزنس خوبی دارن همچنان به کارشون ادامه می‌دن و خیلی شرکت‌های کوچیک‌تر و بی‌برنامه‌تر ممکنه کاملن از بین برن.

یه disclamer هم بگم که سهام‌های این شرکت‌ها به دلیل قیمت خیلی پایینشون (زیر ۵ دلار) و اینکه هیچ اطمینانی در مورد آینده این صنعت وجود نداره، سهام Speculutive به حساب میان و بالاترین درصد ریسک رو از نظر سرمایه‌گزاری دارن

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

اصلاً چطور میشه سهام یه جای بخصوص رو خریداری کرد. من الان فقط میدونم بانک ها به صورت پورت فولیو برای آدم سبد درست میکنن. من اگه بخوام فقط سهام یه شرکتی رو بخرم مثلاً فرض کنیم آمازون، کجا این کار رو میشه کرد؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اصلاً چطور میشه سهام یه جای بخصوص رو خریداری کرد. من الان فقط میدونم بانک ها به صورت پورت فولیو برای آدم سبد درست میکنن. من اگه بخوام فقط سهام یه شرکتی رو بخرم مثلاً فرض کنیم آمازون، کجا این کار رو میشه کرد؟
    Investment Firms
    or
    Self Direct accounts... like RBC Direct Investing, Scotia iTrade, etc

The difference is that the first one, you pay a fee and receive advice from a professional
    the second one you only pay the trade fee (around $8-$9) and there is no advice, you are the decision maker

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    اصلن از کسی که حزییات شرایط مالی و اهداف شما رو نمی‌دونه راهنمایی در مورد سرمایه‌گزاری قبول نکنید... خیلی پیچیده‌تر از این حرفاست
    نمی‌شه هم کلی گفت که مثلن ETF بهتره یا Mutual Fund یا Individual stock... هر کدوم زیرمحموعه‌های خودش رو داره

ولی جدا از راهنمایی به خصوص برای شخص شما، یه چیز حالبی که توی یکی دو سال اخبر به طرز مضحکی سود کرده، سهام شرکت‌های weed هست. من کسی رو دیدم با ۵۰۰۰ دلار سرمایه، الان نیم میلیون پول تو حسابشه در عرض یه سال و نیم. منتها مهم اینه که اگر می‌خواید چنین سرمایه‌گزاری‌ای رو بکنید، حسابی تحقیق کنید و شرکت‌هایی رو انتخاب کنید که فقط به خاطر موج توحه، قیمت سهامشون بالا نرفته باشه و بقول معروف
    when it's all said and done and the wave has died down, they survive...
    چون در صورت قانونی شدن علف، شرکت‌هایی که استراتژی بیزنس خوبی دارن همچنان به کارشون ادامه می‌دن و خیلی شرکت‌های کوچیک‌تر و بی‌برنامه‌تر ممکنه کاملن از بین برن.

یه disclamer هم بگم که سهام‌های این شرکت‌ها به دلیل قیمت خیلی پایینشون (زیر ۵ دلار) و اینکه هیچ اطمینانی در مورد آینده این صنعت وجود نداره، سهام Speculutive به حساب میان و بالاترین درصد ریسک رو از نظر سرمایه‌گزاری دارن
    موقع سرمایه گذاری یک سوال مهمی که پرسیده میشه اینه که فرد سرمایه گذار آیا برای سی سال آینده برنامه ریزی میکنه یا برای سود کوتاه مدت،اینطوری که من از بازار سرمایه متوجه شدم وقتی سرمایه گذاری برای آینده دور باشه تقریبا ریسک کمتری هست و در دراز مدت همیشه بازار سرمایه یک روند صعودی رو طی میکنه هرچند ممکنه روند کند و با نوسان های غیر قابل پیش بینی باشه ولی کسانی که صبر میکنن شانس بهتری دارند در برابر کسانی که با نوسانات بازار پولشان رو مدام جابجا میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    موقع سرمایه گذاری یک سوال مهمی که پرسیده میشه اینه که فرد سرمایه گذار آیا برای سی سال آینده برنامه ریزی میکنه یا برای سود کوتاه مدت،اینطوری که من از بازار سرمایه متوجه شدم وقتی سرمایه گذاری برای آینده دور باشه تقریبا ریسک کمتری هست و در دراز مدت همیشه بازار سرمایه یک روند صعودی رو طی میکنه هرچند ممکنه روند کند و با نوسان های غیر قابل پیش بینی باشه ولی کسانی که صبر میکنن شانس بهتری دارند در برابر کسانی که با نوسانات بازار پولشان رو مدام جابجا میکنند.
    Yes and No

Say, a 60 year old person, invested all his life and because of his long term time horizon, everything is in Growth portfolio, market has been great, growth is significant
    but right before he retires, the market crashes and he loses 2/3 of his investments
    It was long term, It was good market, but at the end it didn't make a difference
    you can never predict the markets, and that's why you can never generalize like this that long term is safer and more profitable

That's where the advice of a professional comes in, they assess your situation and based on your goals and personal/financial situations, re-balance your portfolio

This is even more important with high risk investments, because it's not just the market that makes them risky, it's the nature of the asset
    if iPhones start to catch fire tomorrow, no matter how good Apples's stock is, it is going to lose a lot of value and it is completely out of investor's control

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها

این فرمایش شما صحیح هست وقتی که فرد سهام شرکتهای مطرح رو میخره و یا به نوعی روی شاخص سرمایه گذاری میکنه.
    سرمایه گذاری بلند مدت روی صنعت یا شرکتی که محکوم به زوال سودی در بر نداره. مثلا اگه فردا بگن آقا غیرممکنه علف رو ما قانونی کنیم ، خریدن سهامش و نگه داشتنش برای 30 سال خیلی منطقی نیست چون کشورهای توسعه یافته یهو یکشبه تغییر سیاست نمیدن و خیلی بعیده تو 30 سال باز این سهام سودآور بشه.
    اما اگه شما بگین من 60 تا سهم اصلی S&P/TSX رو میخرم و یه 20 سالی نگه میدارم ، بله صحیح هست در بلند مدت سودآور هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    شما یه حساب با یه بروکر (کارگزار) باز میکنین ، معمولا بانکها خدمات کارگزاری دارن (یکمی هزینه هاش بالاس) و یا میتونین سراغ بروکرهای مستقل برین مثل Questrade
    حساب باز میکنین و اون سهامی رو که علاقه دارن میخرین.
    اگه شناخت خوبی داشته باشین از سهم ، نیازی به مشاور ندارین و راحت میشه سرمایه گذاری کنین ولی اگه اصلا با بازارهای مالی آشنا نیستین خریدن سهام همینجوری میشه قمار کردن
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    Yes and No

Say, a 60 year old person, invested all his life and because of his long term time horizon, everything is in Growth portfolio, market has been great, growth is significant
    but right before he retires, the market crashes and he loses 2/3 of his investments
    It was long term, It was good market, but at the end it didn't make a difference
    you can never predict the markets, and that's why you can never generalize like this that long term is safer and more profitable

That's where the advice of a professional comes in, they assess your situation and based on your goals and personal/financial situations, re-balance your portfolio

This is even more important with high risk investments, because it's not just the market that makes them risky, it's the nature of the asset
    if iPhones start to catch fire tomorrow, no matter how good Apples's stock is, it is going to lose a lot of value and it is completely out of investor's control
    حق با شماست،به همین دلیل هم هست که در طول مدت یک سرمایه گذاری بلندت مدت باید هرچند وقت یکبار وضعیت سرمایه گذار مرور بشه و مشکلات احتمالی بررسی بشه.

Local Moderator

سلام
    یک سری مزایا رو یک سری از کردیت کارت ها هست مثل بیمه مسافرتی و خرید بلیط و گم شدن چمدان ....این بخواهیم استفاده کنیم باید قبل از خرید بلیط به بانک اطلاع بدهیم ؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سلام
    یک سری مزایا رو یک سری از کردیت کارت ها هست مثل بیمه مسافرتی و خرید بلیط و گم شدن چمدان ....این بخواهیم استفاده کنیم باید قبل از خرید بلیط به بانک اطلاع بدهیم ؟
    بهتره قرارداد کارت رو کامل بخونین، همهٔ اینها توش توضیح داده شده. اما در حالت کلی‌ لازم نیست به بانک اطلاع داده باشین، فقط باید کل مبلغ بلیت رو روی این کارت پرداخت کرده باشین ، معمولان این همیشه جزو شرایطشه
    PR : NOV 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)