صفحه 350 از 391 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز وارد اکانتم توی اسکوشا شدم دیدم نوشته NEW! See your credit score خوشحال شدم خلاصه می تونم امتیازمو بدون دردسر از داخل حسابم ببینم. اما وقتی روش کلیک کردم ارور داد و طبق معمول هم پیام های کلی که فقط معذرت خواهی و با ما تماس بگیرید و اینا. جالبه که سه بار کلیک کردم سه تا پیام متفاوت گرفتم. میشه احتمال داد که سیستم جدیده و شاید به تدریج مشکل حل شه اما من قبلا هم سعی کردم آنلاین از ترنس یونیون گزارش بگیرم به مشکل خوردم. امروز هم یه بار دیگه امتحان کردم باز پیغام داد Unfortunately, your request cannot be fulfilled online. We apologize for the inconvenience. Please review the resource list below for alternate options. گزارش آنلاین گرفتن آیا قلق خاصی داره؟ مثلا قبلش باید باید یک بار گزارش کاغذی بگیرم یا این که مثلا زمان بیشتری باید در کانادا باشم (الان حدود یک سال و نیمه که اینجام)؟
    مرور گرتون را عوض كنيد و اگر ديديد باز هم كار نميكنه باهاشون تماس بگيريد . من هم مدت ها اين مشكل را داشتم و يهو به ذهنم رسيد كه با يه مرورگر ديگه حساب را چك كنم و درست شد .

سلام بر همه یک سوال داشتم ممنون اگر جواب بذیذ اگر شخصی work permit داشته باشه ونه prیعنی یک سال بعد بتونه اقدام کنه و پی ار بگیره میتونه کردیت کارت داشته باشه که از بانک وام بگیره ممنون اگر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    سلام بر همه یک سوال داشتم ممنون اگر جواب بذیذ اگر شخصی work permit داشته باشه ونه prیعنی یک سال بعد بتونه اقدام کنه و پی ار بگیره میتونه کردیت کارت داشته باشه که از بانک وام بگیره ممنون اگر راهنمایی کنید
    کردیت کارت و وام دو تا مقوله جداست. هر دوش با شرایطی قابل تحقق هست. شرایط کردیت کارت آسانتره ولی وام سخت تر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کردیت کارت و وام دو تا مقوله جداست. هر دوش با شرایطی قابل تحقق هست. شرایط کردیت کارت آسانتره ولی وام سخت تر.
    ممنون از جوابتون میشه لطفا یک توضیح بدیدچون من دقیقا نمیدونم مرسی

ApplyAbroad Superstar

ممنون از جوابتون میشه لطفا یک توضیح بدیدچون من دقیقا نمیدونم مرسی
    کارت اعتباری از همون ابتدا با مقداری سپرده بلوکه کردن میتونید بگیرید. اگر مشغول کار باشید راحتتر.
    وام برای چه چیزی میخواهید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کارت اعتباری از همون ابتدا با مقداری سپرده بلوکه کردن میتونید بگیرید. اگر مشغول کار باشید راحتتر.
    وام برای چه چیزی میخواهید؟
    برای خرید خونه مرسی از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

برای خرید خونه مرسی از راهنماییتون
    وام گرفتن به خیلی عوامل بستگی داره، مثل وضعیت شغل و درآمد، سابقه اعتباری و صدالبته مقدار پیش پرداخت. از امسال شرایط دریافت وام مسکن بسیار سخت تر شده و خیلی از کانادایی ها در عمل از گرفتن وام باز موندن و بازار املاک رونق سال های قبل را نداره. دل به گرفتن وام مناسب و معقول در کوتاه مدت نبندید مگر اینکه میزان پیش پرداخت بالایی بتونید بدید. به این مسئله خیلی مهم هم توجه داشته باشید بعضی استان ها مثل اونتاریو و بریتیش کلمبیا مالیات های نسبتا سنگینی برای خریداران غیرکانادایی وضع کردند و شما چون استتوس اقامتی ندارید شامل همون ها خواهید شد. بنابراین خیلی باید با دقت اقدام کنید که خدای نکرده متضرر نشید.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

دوستان CC خوب که foreign transaction fee نداشته باشه چی میشناسین؟
    PR : NOV 2013

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    دوستان CC خوب که foreign transaction fee نداشته باشه چی میشناسین؟
    معمولا Credit Card هایی که FT fee نداشته باشند خیلی کم هستند و اغلب Annul Fee دارند که به صرفه نیستند.
    من فقط Visa Card زیر رو میشناسم که نه Annual fee داره و نه FT fee...

https://visa.hometrust.ca/apply/pref...ferral=2238977
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

از دوستان کسی فعالیتهای Fidelity را میشناسه؟ میگن 125 دلار میگیرن و بهتون آموزشهای مالی میدن و در آخر پس از گذراندان امتحان لایسنس هم میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)