صفحه 360 از 391 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله کارمزد در همین حدود هست. حواله بین المللی هزینه اش همینقدره. ده هزار دلار هم حواله کنید باز همینقدر می گیرن. می تونید بگید براتون یک گیفت کارت مجازی هم بگیرن (البته نمی دونم چه مصرفی دارید، شاید این گیفت کارت بدردتون نخوره).
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ممکنه بتونید جایی رو پیدا کنید که هزینه نگیرن یعنی فقط روی تبدیل نرخ ارز سود کنن.money transfer services در ایالت و شهر مورد نظرتون در آمریکا رو جستجو کنید.
    ممنونم از وقتی که برای پاسخ گذاشتید.
    من یه سایتی دیدم به اسم transferwise.com، که نرخ تبدیل خوبی داره (حدود 4 دلار تو 400 دلار میشه)، ولی چون هنوز آشنایی ای با سیستم های بانکی خارجی ندارم، نمیدونم اعتبار این سایت ها و روش های انتقال چجوری هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    ممنونم از وقتی که برای پاسخ گذاشتید.
    من یه سایتی دیدم به اسم transferwise.com، که نرخ تبدیل خوبی داره (حدود 4 دلار تو 400 دلار میشه)، ولی چون هنوز آشنایی ای با سیستم های بانکی خارجی ندارم، نمیدونم اعتبار این سایت ها و روش های انتقال چجوری هستش.
    Review هاشون رو در اینترنت جستجو کنید،اعتبارشون خوب هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله کارمزد در همین حدود هست. حواله بین المللی هزینه اش همینقدره. ده هزار دلار هم حواله کنید باز همینقدر می گیرن. می تونید بگید براتون یک گیفت کارت مجازی هم بگیرن (البته نمی دونم چه مصرفی دارید، شاید این گیفت کارت بدردتون نخوره).
    ببخشيد از ايران هم نرخ كارمزد همينقدره؟!
    صرافي به من ميگفت براي 10000 دلار نرخ كارمزدش حدردا 3,5-4 million تومان ميشه!! تقريبا ميشه گفت براي هر دلار 300 تومان!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    صرافي به من ميگفت براي 10000 دلار نرخ كارمزدش حدردا 3,5-4 million تومان ميشه!! تقريبا ميشه گفت براي هر دلار 300 تومان!
    نرخ کارمزد برای انتقال پول اگر در ایران حضور داشته باشید هر عددی می‌تونه باشه یعنی هرصرافی برای خودش تععین میکنه، اگر کانادا هستید میتونید از صرافی های اینجا بپرسید که در ایران به شما صرافی همکار خودشون رو اعلام کنند و نرخشون رو هم به شما اعلام کنند ولی اگر در کانادا حضور دارید ساده تر اینه که در صرافی های ایرانی کانادا کارت عابر بانک ایران بکشید و همینجا از صرافی دلار دریافت کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    از چند جا بپرسید. برای مبالغ چند ده هزار دلاری دیدم حدود سی تا پنجاه دلار هزینه می گیرن و البته نرخ دلار را هم نرخ حواله ای حساب می کنن که از نرخ تبادل اسکناس بالاتر هست.
    در نبود مبادلات بانکی رسمی، فقط میشه از صرافی ها استفاده کرد که خب طبیعتا بابت کارشون هزینه دریافت می کنن (و راستش من هنوز دقیقا توجیه نشدم این حجم پول نقد در کانادا از کجا دست صرافی ها می آد که همه می رن و هرچقدر خواستن کارت شتاب می کشند و دلار نقد می گیرن)
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

دوستان آیا کردیت کارد no annual fee, not foreign transaction fee کانادایی چیزی میشناسید؟
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    دوستان آیا کردیت کارد no annual fee, not foreign transaction fee کانادایی چیزی میشناسید؟
    تانجرین کردیت کارت بدون فی سالانه خوبی داره که کش بک مناسبی هم داره .

Senior Member

فکر کنم آخرین اپشن Sears Mastercard بود که اون هم از سال قبل fee میگیره و الان دیگه همه ۳/۵ -۲/۵ درصد فی دارن.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    فکر کنم آخرین اپشن Sears Mastercard بود که اون هم از سال قبل fee میگیره و الان دیگه همه ۳/۵ -۲/۵ درصد فی دارن.
    Sears Mastercard مگه هنوز هست ؟ چند سال پیش کارت منو تبدیل کردن به بانک اسکوشیا. فی سالیانه هم نداره

Rogers Platinum Mastercard و Fido Mastercard به خریدهایی که به ارز خارجی باشه ۳ درصد کش بک میدن.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)