صفحه 367 از 391 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    اگه بخوایم وام مسکن در کانادا بگیریم چه چیزی مهم هست؟ سابقه کردیت کارت؟
    از همون بانکی که حساب داشتیم فقط میتونیم وام بگیریم؟

من میخوام حساب تنجرین باز کنم و کردیت کارتش رو بگیرم
    بخ مظرتون در آینده هم برای خرید خونه و... گزینه خوبیه؟
    مهم ترین فاکتوربرای وام مسکن داشتن شغل ویا درآمد مستمرمیباشد. کردیت اسکور در میزان بهره میتواند موثر باشد. اگر نیوکامر هستید ازطریق پلن نیوکامری هم میتوانید وام بگیرید.
    برای گرفتن وام فرقی نمکنه کدوم بانک حساب داشته باشین. ولی بانک تنجرین و سیمپلی هر دو از بانک های کم هزینه هستند اکثر خدماتشون رایگانه.البته با داشتن حساب بانکی الزاما هم کردیت کارد نمیدن و حتما اسکور شما رو چک خواهند کرد.

سلام دوستان. من خلاصه موفق شدم با دادن ۲۴ دلار به اکویفکس کردیت اسکورمو چک کنم:‌۷۷۶ (Excellent). هیچ نکته منفی هم توی ریپورتم پیدا نکرد. کلا سه بار ظرف دو سال گذشته وضعیت اعتباریم چک شده که آخریشم مربوط به BMO حدود یک سال پیش بوده. با این حال همون BMO درخواستمو واسه مستر کارد SPC که یه کارت دانشجویی با سقف ۵۰۰ دلاره رد کرد. چرا؟ دلیلش می تونه پایین بودن درآمدم باشه (چون درآمدم کلا همون فاند دانشگاهه)؟ اگه آره، اشکالی داره اگه یه مقدار درآمد بالاتری اعلام کنم (منظورم عدد نجومی نیست، فقط مثلا به جای ۳۳۰۰۰ دلار بگم ۵۰۰۰۰ دلار). دلیل این که اصولا تمایل دارم یه مستر کارد داشته باشم اینه که اولا همه جا ویزا قبول نمی کنن (یه بار رفتم نو فریلز نمی دونستم ویزا قبول نمی کنن، یه داستانی شد!) دوم این که اخیرا چند بار پیش اومده موقع استفاده از این کارت فعلیم توی فروشگاه Chip error گرفتم و کلی هی مجبور شدم کارتو بمالم به لباسم تا آخر دستگاه بتونه بخونه!
    یکی می گفت BMO کلا سخت گیره، مخصوصا نسبت به ایرانی های بدون اقامت دائم. اگه این درسته، جایی هست که بشه با شرایط من راحت تر مستر کارد گرفت؟
    ممنون.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خلاصه موفق شدم با دادن ۲۴ دلار به اکویفکس کردیت اسکورمو چک کنم:‌۷۷۶ (Excellent). هیچ نکته منفی هم توی ریپورتم پیدا نکرد. کلا سه بار ظرف دو سال گذشته وضعیت اعتباریم چک شده که آخریشم مربوط به BMO حدود یک سال پیش بوده. با این حال همون BMO درخواستمو واسه مستر کارد SPC که یه کارت دانشجویی با سقف ۵۰۰ دلاره رد کرد. چرا؟ دلیلش می تونه پایین بودن درآمدم باشه (چون درآمدم کلا همون فاند دانشگاهه)؟ اگه آره، اشکالی داره اگه یه مقدار درآمد بالاتری اعلام کنم (منظورم عدد نجومی نیست، فقط مثلا به جای ۳۳۰۰۰ دلار بگم ۵۰۰۰۰ دلار). دلیل این که اصولا تمایل دارم یه مستر کارد داشته باشم اینه که اولا همه جا ویزا قبول نمی کنن (یه بار رفتم نو فریلز نمی دونستم ویزا قبول نمی کنن، یه داستانی شد!) دوم این که اخیرا چند بار پیش اومده موقع استفاده از این کارت فعلیم توی فروشگاه Chip error گرفتم و کلی هی مجبور شدم کارتو بمالم به لباسم تا آخر دستگاه بتونه بخونه!
    یکی می گفت BMO کلا سخت گیره، مخصوصا نسبت به ایرانی های بدون اقامت دائم. اگه این درسته، جایی هست که بشه با شرایط من راحت تر مستر کارد گرفت؟
    ممنون.
    احتمال زیاد به علت درآمد کم ریجکت شدید، برای هر سقف درآمدی کردیت کارت مخصوص وجود داره،میتونید از بانکهای بزرگ مثل rbc و اکوشسیا هم وقت بگیرید خودشون باتوجه به شرایط شما مستر کارد مناسب رو به شما پیشنهاد میکنند یعنی نیازی نیست که چیزی رو بیشتر اعلام کنید، وقتی ویزا کارد دارید مسترکارد هم میتونید داشته باشید یعنی از نظر اعتباری یک مسترکارد به خودی خودی چیزی اضافه تر از ویزا نیست. بصورت آنلاین هم میتونید مشخصات کردیت کارتها رو چک کنید و ببینید کدام مناسب شرایط شماست
    https://www.ratehub.ca/credit-cards/rewards

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

ممنون.
    سلام. اگه دنبال مسترکارد هستین مال کاستکو را پیشنهاد می کنم بهتون. البته باید عضویت کاستکو را داشته باشین. سقفش را خیلی خوب میده (۴ الی ۵ هزارتا). مزایای دیگه مثلا برای اضافه کردن گارانتی وسایلی که می خرید هم داره.
    https://www.capitalone.ca/credit-cards/costco

این bmo که خیلی مسخره است. ۵۰۰ تا می خواد بده میگه باید سکیور هم باشه!
    rbc هم یه مستر کارد کش بک داره بد نیست. ولی سقفش را کلا رو ۱۰۰۰ دلار می بنده تا وقتی اقامت دائم نداشته باشید بالا نمی بره. حتی بعد از ۳ سال!
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ممنون.
    کردیت کارت تنجرین بهتر نیست؟!

Senior Member fanta آواتار ها

دوم این که اخیرا چند بار پیش اومده موقع استفاده از این کارت فعلیم توی فروشگاه Chip error گرفتم و کلی هی مجبور شدم کارتو بمالم به لباسم تا آخر دستگاه بتونه بخونه!
    ممنون.
    پاسخ بقیه سوالاتتون رو دوستان دادند اما در مورد کارت فعلیتون، بنظر میاد اشکال از کارت باشه و میتونید از صادر کننده درخواست کنید که رایگان جایگزینش کنند.
    Don't feed the trolls

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من در اسکوشیا Pre-Approved شده بودم برای ده هزار دلار با نرخ بهره ی پرایم + ۲.۴۵ ولی نگرفتم! اشتباه کردم؟
    به نظر من که خیلی خوب بوده. RBC لاین 20000 تا به من با پرایم بعلاوه 5-6 درصد داد و قبول کردم. قرار نیست که حتما ازش استفاده کنیم.
    اونروز هم رفته بودم شعبه، خود خانمه گفت بهره لاینت نرخ بالایی هست، شش ماه صبر کن و بعد درخواست بده که ریت رو بیارن پایین. چون کار داری، احتمال زیاد موافقت میشه چون هم اسکورت با RBC بالاست و هم کردیت اسکورت.
    یکی از چیزهای مهمی که من اونروز فهمیدم اینه که تعداد (تنوع) حساب هاتون با بانک باید بالا باشه. مثلا من غیر از چکینگ و سیوینگ، با RBC حساب US، کردیت کارت، لاین آف کردین و TFSA دارم. اینها اسکور مشتری رو پیش خود RBC بالا میبره.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    به نظر من که خیلی خوب بوده. RBC لاین 20000 تا به من با پرایم بعلاوه 5-6 درصد داد و قبول کردم. قرار نیست که حتما ازش استفاده کنیم.
    اونروز هم رفته بودم شعبه، خود خانمه گفت بهره لاینت نرخ بالایی هست، شش ماه صبر کن و بعد درخواست بده که ریت رو بیارن پایین.

چون کار داری، احتمال زیاد موافقت میشه چون هم اسکورت با RBC بالاست و هم کردیت اسکورت.
    یکی از چیزهای مهمی که من اونروز فهمیدم اینه که تعداد (تنوع) حساب هاتون با بانک باید بالا باشه. مثلا من غیر از چکینگ و سیوینگ، با RBC حساب US، کردیت کارت، لاین آف کردین و TFSA دارم. اینها اسکور مشتری رو پیش خود RBC بالا میبره.
    یک فاکتور دیگه که اسکور شما را بالا می بره پس انداز منظم هست. سعی کنید حسابتون رو طوری تنظیم کنید که هر ماه مبلغی به حساب سیوینگ شما بره (کم هم بود مهم نیست).
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    شما با سین نامبر و ویزای دانشجویی تونستید حساب باز کنید؟
    چون شنیدم ای دی کانادایی میخواد
    من کارت شناسایی استان محل اقامتم رو گرفتم و برای تایید هویتم این کارت بردم کانادا پست. درست می گید کارت شناسایی کانادایی می خواد.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان، من تنجرین دو تا حساب باز کردم یه چکینک یه سیوینگ. الان که وارد اکانتم وارد میشم این پیغام می گیرم:

orry for the interruption. This is just a quick note to let you know that we’ll need some information from you before your Account is ready to use. To confirm details that you gave us earlier, please send us the documentation outlined below.

Please send us 1 of these documents:Choose a document from this list that's dated within the past 5 tax years and shows your full name and Social Insurance Number. Online printouts of a tax summary from the Canada Revenue Agency (CRA) or T1s won't be accepted.

• Notice of Assessment (NOA) or
    • Statement of Remuneration Paid (T4) or
    • Statement of Investment Income (T5) or
    • Statement of Pension, Retirement, Annuity and Other Income (T4A) or
    • GST Credit Form or
    • Revenus d'emploi et revenus divers (RL1) or
    • Revenus De Retraite et Rentes (RL2) or
    • Revenus de placement (RL3) or
    • Undertaking to File an Income Tax Return by a Non-Resident Receiving Rent from Real or Immovable Property or Receiving a Timber Royalty (NR6)

If you don't have any of the documents listed above, please send us:

1. A copy of your valid Social Insurance Number letter with your full name. A copy of your Social Insurance Number card won't be accepted and

And

1. A photocopy of one of the following pieces of valid, current ID:
      • Canadian Driver's Licence
      • Signed Canadian Passport
      • Provincial Photo ID Card
      • Canadian Certificate of Indian Status
      • Canadian Permanent Resident Card
      • Quebec Health Card with picture and signatur
      • Signed foreign passport accompanied by a valid work permit or study permit

Here's what we'll look for when we review your document(s)
    • That it's valid or within the specified time period.
    • That it's not altered and none of the information is blocked or edited in anyway.
    • Information on the document such as your name or address should match the information you provided when you signed up.
    • Documents should be clear and legible and should not be too small, blurry, dark, cut off or cropped.

Once we've received your document(s), they'll be processed in 3 business days.

For your reference, a copy of this information has been posted to your online Inbox.

این روال معمول تنجرینه هست؟ و اینکه من برای سال 2017 تکس رو فایل کردم و الان دقیقا نمی دونم چی باید براشون بفرستم. یه کپی از سین نامبر به همراه کارت شناسایی کافیه؟

راستی این 50 دلار بونس رو کی به من و به اونی که ارنج کی بهم داد می دن؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)