صفحه 369 از 391 نخستنخست ... 269319359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

سلام دوستان
    چه بانکی را برای حساب باز کردن برای یک دانشجو در مونتریال بیشنهاد میدید؟ و اینکه حدود ۵هزار دلار امریکا با خودم همراه دارم رو بانک قبول میکنه که بگیره و به حسابی که جدید باز کردم بریزه؟ یا اینکه باید قبلش برم صرافی دلار امریکارو تبدیل کنم بعد برم بانک؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhazan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چه بانکی را برای حساب باز کردن برای یک دانشجو در مونتریال بیشنهاد میدید؟ و اینکه حدود ۵هزار دلار امریکا با خودم همراه دارم رو بانک قبول میکنه که بگیره و به حسابی که جدید باز کردم بریزه؟ یا اینکه باید قبلش برم صرافی دلار امریکارو تبدیل کنم بعد برم بانک؟
    ممنون
    بانکها معمولا پکیج مخصوص دانشجویان دارن. بهتره یه مطالعه بکنین چون معمولا آفر هایی می ذارن چند وقت یکبار. در مورد پولتون اگر حساب کانادایی باز کنین براتون تبدیل میکنن و میریزن به حسابتون. اما ممکنه نرخ تبدیل بانک خیلی جالب نباشه.
    PR : NOV 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    بانکها معمولا پکیج مخصوص دانشجویان دارن. بهتره یه مطالعه بکنین چون معمولا آفر هایی می ذارن چند وقت یکبار. در مورد پولتون اگر حساب کانادایی باز کنین براتون تبدیل میکنن و میریزن به حسابتون. اما ممکنه نرخ تبدیل بانک خیلی جالب نباشه.
    تشکر. یک سوال دیگه اینکه یورو هم به جای دلار امریکا قبول میکنند؟ یعنی 5000 یورو با خودم بیارم مثلا بانک td چنج میکه به دلار کانادا؟ و اینکه به نظر شما 5000 یورو بیارم با صرفه تر هست یا معادلش دلار امریکا بیاورم؟
    ممنون از وقتی که میگذارید.

ApplyAbroad Guru

تشکر. یک سوال دیگه اینکه یورو هم به جای دلار امریکا قبول میکنند؟ یعنی 5000 یورو با خودم بیارم مثلا بانک td چنج میکه به دلار کانادا؟ و اینکه به نظر شما 5000 یورو بیارم با صرفه تر هست یا معادلش دلار امریکا بیاورم؟
    بانک ها معمولا نرخ تبدیل خوبی ندارند. میتوانید از صرافی ها تبدیل کنید و در بانک به دلار کانادا بگذارید. در صورتی که در بانک هم تبدیل بخواهید بکنید می توانید این کار را بکنید که در مواردی که مبلغ زیاد نباشد یا اهمیت زیادی این تفاوت نرخ برایتان ایحاد نکند گزینه دیگری است. حتی امکان سپرده یورو و دلار امریکا هم هست که البته برای دانشحویان و کسانی که نیاز به مسافرت زیاد و استفاده از این حسابها ندارند چندان توصیه نمیشود.
    نرخ تبدیلها متفاوت است و ممکن است نتوان پاسخ کلی داد. در حال حاضر به عنوان نمونه دلار کانادا در ایران به دلیل کمبود ممکن است نرخ غیرواقعی تری داشته باشد و دلار امریکا به صرفه تر باشد ولی به هرحال نرخ یورو نیز در حال حاضر کمی صعودی است و ممکن است اگر در قیمت مناسب تری در ایران بتوانید تهیه کنید تفاوت چندانی نداشته باشد. در ایران مساله انستکه گاهی به علت کمبود اسکناس نرخ برابری ارزها با نرخ استاندارد جهانی متفاوت می شود و افراد حرفه ای در مبالغ بالا ممکن است به این شرایط خرید کنند. در مورد دانشجوها با مبالغ کمتر عموما تاثیر فقط در حد کمترین تبدیل ممکن عموما هست و بعضا دلار کانادا هم ممکن است با در نظر گرفتن دو مرحله تبدیل برای سایر ارزها با وجود این نکته به صرفه تر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

من باشم دلار آمریکا میارن و همونطوری می زارم تو حساب دلار آمریکا در بانک اسکوشیا (البته اگر چندان لازم نداشته باشم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان
    آیا امکانش هست برای سال دوم تحصیلی دوره مستر در صورتی که هزینه های سال اول رو خودمون تامین کرده باشیم بتونیم وام بگیریم؟
    student line of credit اینطوری که نوشته بود به دانشجوهای اینتر نشنال هم میدن ولی خیلی وارد جزییات شرایطش نشده...کسی هست واسش اقدام کرده باشه؟
    کلا واسه تامین مخارج دانشگاه و زندگی(از طریق وام و اینطور چیزا) بعد از 6 ماه تا یک سال اقامت دانشجویی چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا امکانش هست برای سال دوم تحصیلی دوره مستر در صورتی که هزینه های سال اول رو خودمون تامین کرده باشیم بتونیم وام بگیریم؟
    student line of credit اینطوری که نوشته بود به دانشجوهای اینتر نشنال هم میدن ولی خیلی وارد جزییات شرایطش نشده...کسی هست واسش اقدام کرده باشه؟
    کلا واسه تامین مخارج دانشگاه و زندگی(از طریق وام و اینطور چیزا) بعد از 6 ماه تا یک سال اقامت دانشجویی چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر
    معمولا برای دانشجویان اینترنشنال محدودیتهای وام زیاد و گزینه ها محدود است. توصیه من اینست که کلا گزینه وام بانکی را به عنوان گزینه لازم برای ادامه تحصیل نگاه نکنید و حتی الامکان گزینه های دیگری را مدنظر قرار دهید. وامهای بانکی دانشجویی عموما سودهای بالایی برای این حالتها نسبت به شرایط دارند و در صورت عدم پیدا کردن کار بازپرداخت آن آسان نخواهد بود.
    فاند دانشجویی متداول ترین راه است و بسیاری با صرفه جویی های معمول به شکل زندگی دانشجویی آنرا بدون نیاز به وام کافی میدانند. برخی اسکالرشیپهای محدود هم برای دانشجویان اینترنشنال هستند که ممکن است با روزومه و عملکرد عالی در سال دوم بتوانید برای آنها اقدام کنید هرچند به شدت رقابتی هستند و باید در هرحال به محدودیت تعداد افراد دارای شانس در مقابل تعداد اپلیکنت توجه کنید. برای دیدن لیست این اسکالرشیپها بسته به دانشگاه از سایت مربوط به فایننشیال افیس و راهنمایی های داده شده در خصوص نحوه ارسال اپلیکیشن ها در دانشگاه دانشگاه مربوطه استفاده کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان،
    من مسترکارت آربی سی رو دارم که نمی دونستم به دانشجوهای اینترنشنال بیشتز از 1000 تا کردیت نمیده و افزایش نمی ده لیمیت رو. الان می خوام کردیت کارت دیگه ای بگیرم که لیمیتش بیشتر باشه و بتونه افزایش بدم. شما چی پیشنهاد می دید؟
    کردیت کارت تنجرین خوبه؟ من یک ماهی هست تو تنجرین حساب باز کردم. برای اپرو شدن درخواستم موجودی حسابم هم چک میشه یا فقط کردیت هسیتوری و کردیت اسکورم؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بانک ها معمولا نرخ تبدیل خوبی ندارند. میتوانید از صرافی ها تبدیل کنید و در بانک به دلار کانادا بگذارید. در صورتی که در بانک هم تبدیل بخواهید بکنید می توانید این کار را بکنید که در مواردی که مبلغ زیاد نباشد یا اهمیت زیادی این تفاوت نرخ برایتان ایحاد نکند گزینه دیگری است. حتی امکان سپرده یورو و دلار امریکا هم هست که البته برای دانشحویان و کسانی که نیاز به مسافرت زیاد و استفاده از این حسابها ندارند چندان توصیه نمیشود.
    نرخ تبدیلها متفاوت است و ممکن است نتوان پاسخ کلی داد. در حال حاضر به عنوان نمونه دلار کانادا در ایران به دلیل کمبود ممکن است نرخ غیرواقعی تری داشته باشد و دلار امریکا به صرفه تر باشد ولی به هرحال نرخ یورو نیز در حال حاضر کمی صعودی است و ممکن است اگر در قیمت مناسب تری در ایران بتوانید تهیه کنید تفاوت چندانی نداشته باشد. در ایران مساله انستکه گاهی به علت کمبود اسکناس نرخ برابری ارزها با نرخ استاندارد جهانی متفاوت می شود و افراد حرفه ای در مبالغ بالا ممکن است به این شرایط خرید کنند. در مورد دانشجوها با مبالغ کمتر عموما تاثیر فقط در حد کمترین تبدیل ممکن عموما هست و بعضا دلار کانادا هم ممکن است با در نظر گرفتن دو مرحله تبدیل برای سایر ارزها با وجود این نکته به صرفه تر باشد.
    نرخ پایین تبدیل بانک مال وقتیه که شما بخوای تو بانک فقط چنج کنی. من پولهام رو ریختم تو US DOLLAR بعد چند وقت گفتم منتقل کن به یک حساب سیوینگم با CAD. نرخش عملا با صرافی تفاوت زیادی نمی کرد.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من مسترکارت آربی سی رو دارم که نمی دونستم به دانشجوهای اینترنشنال بیشتز از 1000 تا کردیت نمیده و افزایش نمی ده لیمیت رو. الان می خوام کردیت کارت دیگه ای بگیرم که لیمیتش بیشتر باشه و بتونه افزایش بدم. شما چی پیشنهاد می دید؟
    کردیت کارت تنجرین خوبه؟ من یک ماهی هست تو تنجرین حساب باز کردم. برای اپرو شدن درخواستم موجودی حسابم هم چک میشه یا فقط کردیت هسیتوری و کردیت اسکورم؟
    هیستوری و اسکور هر دو حتما چک میشه ولی حساب بانکی در درجه اهمیت بعدیه، یعنی حتی بدون حساب بانکی هم میشه کردیت کارد اون بانک رو گرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)