صفحه 372 از 391 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک سوالی داشتم در مورد line of credit. من یک حساب توی بانک bmo دارم و الان مدتیه برام چند تا‌ نامه فرستادن که من مشمول دریافت یک لاین اف کردیت به ارزش بیست و پنج هزار دلار هستم. من‌ دانشجو هستم و فعلا کار‌نمیکنم. نزدیک چهارساله اینجا‌هستم. میخواستم بدونم ابن line of credit چی هست؟ به‌چه دردی میخوره؟ فرقش با کردیت کارت‌چیه؟ ارزششو داره بگیرمش؟
    ممنون‌از‌همه
    ارزش به سبک زندگی و استفاده شما بستگی داره. یک نوع وام تضمین شده است که به اختیار خودتون می تونید ازش استفاده بکنید یا نکنید. بهره اش از کردیت کارت پایین تره و موقع بازپرداخت می تونید صرفا بهره ماهیانه را پرداخت کنید و اصل وام را هر وقت توان داشتید به اقساط یا یکجا پس بدید (بهره تا زمان تسویه کامل ادامه خواهد داشت). بعضی بانک ها ممکنه جدا از این یک کارمزد ثابت ماهیانه هم از شما دریافت کنند (فارغ از اینکه از لاین استفاده بکنید یا خیر). فرمودید دانشجو اما جزو محالات هست که به دانشجو با ویزای دانشجویی چنین چیزی را پیشنهاد کنند، احیانا اقامت کانادا را ندارید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ارزش به سبک زندگی و استفاده شما بستگی داره. یک نوع وام تضمین شده است که به اختیار خودتون می تونید ازش استفاده بکنید یا نکنید. بهره اش از کردیت کارت پایین تره و موقع بازپرداخت می تونید صرفا بهره ماهیانه را پرداخت کنید و اصل وام را هر وقت توان داشتید به اقساط یا یکجا پس بدید (بهره تا زمان تسویه کامل ادامه خواهد داشت). بعضی بانک ها ممکنه جدا از این یک کارمزد ثابت ماهیانه هم از شما دریافت کنند (فارغ از اینکه از لاین استفاده بکنید یا خیر). فرمودید دانشجو اما جزو محالات هست که به دانشجو با ویزای دانشجویی چنین چیزی را پیشنهاد کنند، احیانا اقامت کانادا را ندارید؟
    بسیار متشکر از پاسخ شما. همون طور که فرمودید بله اقامت دارم اما در حال حاضر دانشجو هستم. با ویزای دانشجویی نیامدم.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره و ما هم تجربه خیلی بدی در این زمینه با RBC داشتیم، اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم سرمایه تونو از طریق این بانک انتقال بدین. همون اسکوشیا واقعا برای اینکار عالیه فقط قبلش برین شعبه تون و یه توضیح مختصری از جریان بدین که بدونن. معمولا یه نت رو اکانتتون میذارن و در صورت انجام انتقال مشکلی پیش نمیاد. با اینکه ما همه این کارها رو با RBC انجام داده بودیم و مشتری قدیمیشون هستیم و همون توضیح روی اکانتمون بود باز بعد دو یا سه بار انتقال هر بار حدود 25000 دلار(سعی کنین معمولا طی چند مرحله انتقال بدین)، دبه درآوردن و اخرین رو برگشت دادن که در کل باعث خسارت 2000 دلاری بهمون شدن.

برای اتقال سرمایه این بانک واقعا مزخرفه، اینو باور کنین
    فکر نکنم rbc از td مزخرفتر باشه یکبار یه چک ۱۰۰۰ دلار آمریکا داشتم td به مدت ۱۵ روز هلد کرد چک هم از یک موسسه علمی بود. به هر حال قبول دارم که اسکوشیا بانک خوبی هست.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    فکر نکنم rbc از td مزخرفتر باشه یکبار یه چک ۱۰۰۰ دلار آمریکا داشتم td به مدت ۱۵ روز هلد کرد چک هم از یک موسسه علمی بود. به هر حال قبول دارم که اسکوشیا بانک خوبی هست.
    تیدی که واقعا در مضخرفی دومی نداره! طبق تجربه ی چندین باره ی من کارمنداش هم غالبا به نظر میاد که مشتری مداری رو آموزش ندیده باشن و خوش برخورد نیستن.
    ولی من اخیرا به صورت خیلی استثنایی تجربه ی خوبی باهاشون داشتم. از حساب چکینگ دلار آمریکام پول حواله کردم به آمریکا چهار ساعت بعدش رسید!! میگفت معمولا ۴ تا ۱۰ روز میتونه طول بکشه!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Senior Member

سئوال:
    سقف کردیت کارد معمولا تا چه مقداری میتوانند افزایش یابد ۲۰ ، ۳۰ یا ۵۰ هزار؟
    با توجه به اینکه مخارج ماهانه یک خانوار معمولی ( منهای مورگیج و لیزینگ ) بیشتر از ۷-۶ هزار دلار نیست این افزایش سقف تا مبالغ خیلی بالاتر چه فایده ای دارد؟
    البته بالاتر رفتن سقف لاین اف کردیت با توجه به کاربرد متفاوت آن قابل توجیه است و موضوع این سئوال نیست.
    سپاس از توجه شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    سئوال:
    سقف کردیت کارد معمولا تا چه مقداری میتوانند افزایش یابد ۲۰ ، ۳۰ یا ۵۰ هزار؟
    با توجه به اینکه مخارج ماهانه یک خانوار معمولی ( منهای مورگیج و لیزینگ ) بیشتر از ۷-۶ هزار دلار نیست این افزایش سقف تا مبالغ خیلی بالاتر چه فایده ای دارد؟
    البته بالاتر رفتن سقف لاین اف کردیت با توجه به کاربرد متفاوت آن قابل توجیه است و موضوع این سئوال نیست.
    سپاس از توجه شما.
    high credit limits can help boost your credit score if you maintain low levels of debt, and the ability to finance large purchases all at once can be useful for those who can quickly pay them off.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    high credit limits can help boost your credit score if you maintain low levels of debt, and the ability to finance large purchases all at once can be useful for those who can quickly pay them off.
    Thank you for your reply?
    Currently my overall credit card usage for every day family expenditure is far less than 10%. I do get monthly offers to increase my credit limit though.
    Is it a wise decision to increase my limits regularly?

ApplyAbroad Superstar

Currently my overall credit card usage for every day family expenditure is far less than 10%. I do get monthly offers to increase my credit limit though.
    نه خیلی. بخصوص که سقف بالاتر کردیت کارت "بدهی بالقوه" شما محسوب خواهد شد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

به نظر من هم بهتر هست سقف کردیت کارت رو هرچقدر نیاز دارید افزایش بدید، فکر نمیکنم بیش‌تر از ده هزارتا واقعا لازم باشه ولی بانک‌ها همیشه برای مشتریان خوش حساب پیشنهاد افزایش سقف میدهند

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    نه خیلی. بخصوص که سقف بالاتر کردیت کارت "بدهی بالقوه" شما محسوب خواهد شد.
    I'd say increasing your limit will increase your score as long as there is no hard credit check for the increase and you do not change the typical amount of debt on your credit cards/LOCs.

When you accept a credit limit increase, as long you use it responsibly and forgo increasing your spending, it will reduce your credit utilization. Why does that matter? Credit utilization is one of the key criteria credit reporting agencies like Equifax and TransUnion use to calculate your credit score.Credit utilization is calculated by dividing your outstanding debt by your available credit. Theoretically, the lower your credit utilization, the higher your credit score should be.
    PR : NOV 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)