صفحه 374 از 391 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کارت اعتباری به دارندگان ویزای ویزیتوری بدون بلوکه کردن پول نمی دن. راحت یک حساب عادی باز کنید و یک کارت دبیت براشون بگیرید و نیازهاشون را برای خرید و غیره پاسخ می ده. Simplii حساب چکینگ بدون هزینه داره (در فروشگاه های سوپراستور باجه دارند). TD هم یک حساب Everyday Saving Account داره که بدون هزینه است.
    ممنون از پاسختون. Simplii به نظر گزینه خوبی میاد. به خودشون ایمیل زدم ولی میدونید که دبیتش ویزا یا مستر هستش که بتونن خارج از کانادا هم اگه خواستند استفاده کنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. Simplii به نظر گزینه خوبی میاد. به خودشون ایمیل زدم ولی میدونید که دبیتش ویزا یا مستر هستش که بتونن خارج از کانادا هم اگه خواستند استفاده کنند؟
    آپدیت: به ایمیل جواب دادندو مثل اینکه دبیت معمولی هستش. ویزا یا مستر نیست.

ApplyAbroad Superstar

آپدیت: به ایمیل جواب دادندو مثل اینکه دبیت معمولی هستش. ویزا یا مستر نیست.
    ممنون. نمی دونستم چون ازشون مسترکارت دارم و کارت دبیتش را اصلا استفاده نمی کنم. دبیت ویزا بخواهید بگیرید باید برید سراغ یکی از 5 بانک بزرگ. این Simplii خودش متعلق هست به CIBC.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Allen4054 نمایش پست ها
    سلام . ممنون از اطلاعات شما. منظور شما از کار secure و unsecured چی هست؟ و چه فرق و خصوصیاتی داره؟
    secure یعنی اعتبار در ازای بلوکه کردن پول در حساب به شما داده می شه. unsecure یعنی واقعا اعتبار دارید بدون بلوکه کردن پول.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ممنون. نمی دونستم چون ازشون مسترکارت دارم و کارت دبیتش را اصلا استفاده نمی کنم. دبیت ویزا بخواهید بگیرید باید برید سراغ یکی از 5 بانک بزرگ. این Simplii خودش متعلق هست به CIBC.
    ممنون. CIBC یه آپشن دیگه هم داره. Prepaid visa
    https://www.cibc.com/en/personal-ban...sion-card.html

https://acconversion.cibc.com/cholde...RSLT&AgentId=1

اینم به نظرم بد نیومد.
    ویرایش توسط hooman_m : January 25th, 2019 در ساعت 11:31 PM

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

دوستان پدر و مادر من چند ماه دیگه برای دیدن من میان. قرار هست که یکی دو ماه بمونن. بانکی هست که بتونن بدون هزینه ماهیانه ویزا یا مستر کارت دبیت بگیرند که برای خریدهاشون ازش استفاده کنند و براشون بمونه بعدا اگر دوباره اومدند یا سفرهای دیگشون هم بتونن ازش استفاده کنند. اون طوری که میبینم به نظرم کردیت کارت غیر سکیور شاید به ویزیتور سخت بدند (نمیخوام سکیور بگیرند که مثلا 1000 دلارشون الکی بلوکه بمونه) و از طرفی حساب بدون مانتلی فی هم نمیبینم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    سلام. cibc یه حساب چکینگ داره که هزینش ماهی ۵ دلاره تا سقف ۱۵ تراکنش در ماه. نسبت به بقیه ارزونتره.
    راه بهتر : خیلی از کردیت کارت ها به شما اجازه میدن کارت دوم از حساب خودتون به اسم شخص دیگه بگیرید. مثلا به اسم پدر یا مادرتون. اسمشون روی کارت میخوره ولی در واقع روی حساب شما هست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

این به نظرم آپشن خوبی میاد.
    https://www.cibc.com/en/personal-ban...sion-card.html
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Hero

سوالی راچع به پلن RRSP داشتم. من حساب کردم اگر کسی ماهی 200 دلار در این پلن سرمایه گذاری کنه بعد از 20 سال 48000 دلار پول خودش رو در اون ذخیره کرده. اگر فرض کنیم سود ناشی از این سرمایه گذاری سالی 3% هم باشه، بعد از 20 سال حدود 17600 دلار هم سود به اون اضافه میشه. حالا میخوام بدونم این مثلا 18000 دلار چه کمکی به تامین نیازهای زمان بازنشستگی میکنه؟ با توجه به این مساله که مطمئنا این مبلغ در 20 سال دیگه ارزش معادل امروز رو نداره. مثلا ممکنه هزینه اجاره فقط 3 ماه رو تامین کنه! آیا چیزی هست که در محاسبات ازش غفلت کرده باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    سوالی راچع به پلن RRSP داشتم. من حساب کردم اگر کسی ماهی 200 دلار در این پلن سرمایه گذاری کنه بعد از 20 سال 48000 دلار پول خودش رو در اون ذخیره کرده. اگر فرض کنیم سود ناشی از این سرمایه گذاری سالی 3% هم باشه، بعد از 20 سال حدود 17600 دلار هم سود به اون اضافه میشه. حالا میخوام بدونم این مثلا 18000 دلار چه کمکی به تامین نیازهای زمان بازنشستگی میکنه؟ با توجه به این مساله که مطمئنا این مبلغ در 20 سال دیگه ارزش معادل امروز رو نداره. مثلا ممکنه هزینه اجاره فقط 3 ماه رو تامین کنه! آیا چیزی هست که در محاسبات ازش غفلت کرده باشم؟
    فرض اساسی سرمایه گذاری برای بازنشستگی اینست که سود سالانه سرمایه گذاری شما از نرخ تورم بالاتر باشه. طبعا اگر شما فقط ماهی دویست دلار سرمایه گذاری میکنید نهایتا مبلغ خیلی بیشتر از این هم نمیشه. معمولا هم مبلغ سرمایه گذاری ماهانه بیشتر از اینه و هم نرخ سود سالانه. اداره مالیات اجازه میده تا سقف 18 درصد درآمد سالانه تون رو در RRSP سرمایه گذاری کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فرض اساسی سرمایه گذاری برای بازنشستگی اینست که سود سالانه سرمایه گذاری شما از نرخ تورم بالاتر باشه. طبعا اگر شما فقط ماهی دویست دلار سرمایه گذاری میکنید نهایتا مبلغ خیلی بیشتر از این هم نمیشه. معمولا هم مبلغ سرمایه گذاری ماهانه بیشتر از اینه و هم نرخ سود سالانه. اداره مالیات اجازه میده تا سقف 18 درصد درآمد سالانه تون رو در RRSP سرمایه گذاری کنید.
    خوب اگر سرمایه‌گذاری در حسابهای پس‌انداز باشه حتی ۳٪ هم خیلی خوشبینانه هست. درحالیکه نرخ تورم یه چیزی همین حدودهاست. حتی دو سال اخیر نرخ تورم در بخش اجاره مسکن در ونکوور نزدیک ۴٪ بوده تازه برای کسانی که قراردادشان را تمدید میکنند.
    بله پس‌انداز ماهیانه بیشتر باعث سود بیشتر در انتهای دوره میشود ولی در ازای بلوکه شدن پول بیشتر و از دست دادن سایر فرصتهای ممکن. در واقع نسبت همان است.
    به نظر میاد تنها فایده این پلن پرداخت مالیات کمتر به ازای کاهش سطح رفاه است. البته روی کاغذ اینطور به نظر میرسه ولی مقدار واقعی آن در عمل معلوم نیست چقدر است و ارزش ان را دارد یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)