صفحه 376 از 391 نخستنخست ... 276326366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال دیگه پیش اومد: مگر پرداختهای ماهیانه (مثل اجاره و انواع قبضها) به صورت اتومات نباید از یک حساب بانکی پرداخت بشود ؟ این جور پرداختها تراکنش حساب نمیشه؟
    بله میتونه اتوماتیک پرداخت بشه (اجباری نیست ولی) و اگر از جساب بانکی پرداخت بشه تراکنش هم حساب میشه. بعضی قبضها مثل تلفن و اینترنت و مانند آن را با کردیت کارت هم میشه اتوماتیک پرداخت کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام. در مورد فاندهایی که سود سالانه متوسط 6 درصد داشتن میشه توضیح بدین؟
    راستش توضیح خاصی ندارم. یک مجموعه mutual fund محدودی توسط بانکی که در آن حساب بازنشستگی دارم ارائه میشه و متوسط سودشون در طول سالهای گذشته 5-6 درصد بوده. mutual fund های بانکهای مختلف رو نگاه کنید موارد مشابه زیاد میبینید.

ببخشید یک سوال دیگه پیش اومد: مگر پرداختهای ماهیانه (مثل اجاره و انواع قبضها) به صورت اتومات نباید از یک حساب بانکی پرداخت بشود ؟ این جور پرداختها تراکنش حساب نمیشه؟
    من از بین این هزینه هایی که گفتین فقط سه تاشو در ماه دارم: اجاره (هزینه آب و برق هم روی اجاره است)، موبایل و اینترنت به علاوه شهریه دانشگاه. اجاره رو فقط از طریق حساب یا کارت بانکی یا به شکل نقدی می تونم پرداخت کنم (که من مستقیما از حسابم پرداخت می کنم). شهریه دانشگاه هم به شکل اتوماتیک از حسابم کم میشه. هزینه موبایل و اینترنت رو همون طور که دوستان گفتن روی کارت اعتباری پرداخت می کنم. راستش چون این مسأله محدودیت تراکنش واسه من موضوعیت نداشته تا الان، نه دقیقا می دونم چی تراکنش هست و چی نیست نه حتی خاطرم هست که حسابم چند تا تراکنش رایگان داره (البته یادمه که حساب پس اندازم فقط یکی داره، ولی بازم انتقال پول بین حساب پس انداز و بقیه حساب ها مشمول این محدودیت نمیشه).
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    راستش توضیح خاصی ندارم. یک مجموعه mutual fund محدودی توسط بانکی که در آن حساب بازنشستگی دارم ارائه میشه و متوسط سودشون در طول سالهای گذشته 5-6 درصد بوده. mutual fund های بانکهای مختلف رو نگاه کنید موارد مشابه زیاد میبینید.
    با چقدر mer؟ بخش عمده سود شما را همین mer از بین خواهد برد
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    با چقدر mer؟ بخش عمده سود شما را همین mer از بین خواهد برد
    منظور همون management fee است؟ بین 0.25% تا 0.59% در سال. رقم بزرگی بنظر نمیرسه.

Junior Member

بله میتونه اتوماتیک پرداخت بشه (اجباری نیست ولی) و اگر از جساب بانکی پرداخت بشه تراکنش هم حساب میشه. بعضی قبضها مثل تلفن و اینترنت و مانند آن را با کردیت کارت هم میشه اتوماتیک پرداخت کرد.
    متشکرم از پاسخ شما. پرداخت با کردیت کارت از روی سایت اپراتورها و شرکتها انجام میشه؟ پرداخت با کردیت کارت مزیت خاصی داره نسبت به پرداخت اتومات؟

ApplyAbroad Superstar

منظور همون management fee است؟ بین 0.25% تا 0.59% در سال. رقم بزرگی بنظر نمیرسه.
    بله اگر در این حد باشه خوبه اما بشرطی که سوددهی حفظ بشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

متشکرم از پاسخ شما. پرداخت با کردیت کارت از روی سایت اپراتورها و شرکتها انجام میشه؟ پرداخت با کردیت کارت مزیت خاصی داره نسبت به پرداخت اتومات؟
    پرداخت ماهیانه با کردیت کارت هم اتوماتیک هست و مزیتش اینه که وقتی بدهی هاتون رو به بانک رو سر موقع پرداخت میکنید برای شما اعتبار یا کردیت اسکور ساخته میشه ، این اعتبار یک عدد هست که در آینده هر چقدر بیشتر باشه موسسات مالی به شما راحتتر و با بهره کمتر وام میدهند.

با سلام، من حدود 1 آگست تحت عنوان دانشجو وارد اتاوا خواهم شد. قصد دارم از الان بانک و نوع حساب های بانکی که باید باز کنم رو مشخص کنم. بر اساس راهنمایی اساتید گرانقدر، قصد دارم در یکی از بانک های Scotia و یا RBC حساب ایجاد بکنم. اما با توجه به تنوع بسیار زیاد انواع حساب ها، واقعا سردرگم شده ام و نیازمند به راهنمایی شما! من یک سوال مهم (شاید کمی کلی) دارم که مشتاقانه منتظر دریافت پاسخ از جانب شما هستم.

برای دریافت Debit و Credit کارد چه معیارهایی رو در اولویت قرار بدم؟ به عنوان مثال، Scotia آپشنی برای دریافت مسترکارد برای دانشجویان فراهم نمی آورد؛ در حالی که RBC چنین امکانی را فراهم میکند. از طرف دیگر، Scotia تراکنش دانشجویان را معاف از فی کرده، اما RBC به تعداد تراکنش هایی بیشتر از یک حد مشخص برای دانشجویانفی در نظر گرفته است.

واقعیت من تجربه خوبی تو این زمینه ندارم و نیازمند راهنمایی اساتید هستم.
    با تشکر

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    با سلام، من حدود 1 آگست تحت عنوان دانشجو وارد اتاوا خواهم شد. قصد دارم از الان بانک و نوع حساب های بانکی که باید باز کنم رو مشخص کنم. بر اساس راهنمایی اساتید گرانقدر، قصد دارم در یکی از بانک های Scotia و یا RBC حساب ایجاد بکنم. اما با توجه به تنوع بسیار زیاد انواع حساب ها، واقعا سردرگم شده ام و نیازمند به راهنمایی شما! من یک سوال مهم (شاید کمی کلی) دارم که مشتاقانه منتظر دریافت پاسخ از جانب شما هستم.

برای دریافت Debit و Credit کارد چه معیارهایی رو در اولویت قرار بدم؟ به عنوان مثال، Scotia آپشنی برای دریافت مسترکارد برای دانشجویان فراهم نمی آورد؛ در حالی که RBC چنین امکانی را فراهم میکند. از طرف دیگر، Scotia تراکنش دانشجویان را معاف از فی کرده، اما RBC به تعداد تراکنش هایی بیشتر از یک حد مشخص برای دانشجویانفی در نظر گرفته است.

واقعیت من تجربه خوبی تو این زمینه ندارم و نیازمند راهنمایی اساتید هستم.
    با تشکر
    تعداد تراکنس های رایگان رو ملاک قرار ندید، چون با داشتن کردیت کارت عملا 90 درصد تراکنش ها با کردیت کارت خواهد بود و تراکنش های با دبیت کارت خیلی محدود. مثلا اجاره خونه رو با دبیت کارت می دید. در مورد کردیت کارت آر بی سی یه نکته بگم که با اینکه به دانشجوهای اینترنشنال از همون اول کردیت کارت انسیکیور میده اما سقف کردیتش برای دانشجوهای اینترنشنال فقط 1000 دلار هست و حتی با داشتن کردیت هسیتوری خوب و ... این سقف رو افزایش نمیده.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)