صفحه 377 از 391 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    با سلام، من حدود 1 آگست تحت عنوان دانشجو وارد اتاوا خواهم شد. قصد دارم از الان بانک و نوع حساب های بانکی که باید باز کنم رو مشخص کنم. بر اساس راهنمایی اساتید گرانقدر، قصد دارم در یکی از بانک های Scotia و یا RBC حساب ایجاد بکنم. اما با توجه به تنوع بسیار زیاد انواع حساب ها، واقعا سردرگم شده ام و نیازمند به راهنمایی شما! من یک سوال مهم (شاید کمی کلی) دارم که مشتاقانه منتظر دریافت پاسخ از جانب شما هستم.

برای دریافت Debit و Credit کارد چه معیارهایی رو در اولویت قرار بدم؟ به عنوان مثال، Scotia آپشنی برای دریافت مسترکارد برای دانشجویان فراهم نمی آورد؛ در حالی که RBC چنین امکانی را فراهم میکند. از طرف دیگر، Scotia تراکنش دانشجویان را معاف از فی کرده، اما RBC به تعداد تراکنش هایی بیشتر از یک حد مشخص برای دانشجویانفی در نظر گرفته است.

واقعیت من تجربه خوبی تو این زمینه ندارم و نیازمند راهنمایی اساتید هستم.
    با تشکر
    سلام. قبلا توی همین انجمن یکی از دوستان در پاسخ به من گفت اگه قراره فقط یک کارت داشته باشید (که اول کار معمولا همین طور هست) مسترکارد به ویزا برتری داره چون بعضی جاها واسه پرداخت با کارت اعتباری فقط مسترکارد قبول می کنن. من با نظر ایشون موافقم. البته مسأله حیاتی نیست چون در جاهایی مثل Costco یا No Frills که فقط مسترکارد قبول می کنن میشه به شکل نقدی یا حتی با کارت دبیت ویزا هم پرداخت کرد ولی خب اگه محل خرید مورد علاقه تون اینا باشن مزایای خرید با کارت اعتباری رو از دست میدین.
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

Junior Member

سلام دوستان

من الان سایتهای Scotia و RBC را که مقایسه می کنم، به نظرم میاد که سیتم RBC به مراتب بهتره: مثلا برای گرفتن قرار، در اسکوشیا امکان وقت گرفتن با ایمیل نیست که چیز خیلی عجیبیه به نظر من و قطعا تماس تلفنی باعث اتلاف وقت خیلی بیشتری میشه.

Junior Member

به نظر شما کدام یک از بانکهای کانادا کمترین مسئله را با ایرانیها داره برای افتتاح حساب؟ آیا به نظر شما RBC در ردیف مسئله سازها قرار می گیره یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    به نظر شما کدام یک از بانکهای کانادا کمترین مسئله را با ایرانیها داره برای افتتاح حساب؟ آیا به نظر شما RBC در ردیف مسئله سازها قرار می گیره یا نه؟
    منبع پول و درآمد شما مشکوک نباشه هیچکدام با شما مشکلی ندارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    منبع پول و درآمد شما مشکوک نباشه هیچکدام با شما مشکلی ندارند.
    مشکل تراشی لزوما ارتباطی با منبع در آمد ندارد. تجربه های قبلی من در اروپا نشان داده که بعضی از بانکها مشکل شخصی با ایرانیها دارند که البته دلایل روشنی هم دارد. من این نوع بانکها را می خواهم بشناسم. شما اگر پستها را خوب مطالعه کنید، می بینید که از این اشکال تراشیها زیاد است. مثلا یک دانشجو نوشته بود چند روز بعد از افتتاح حساب در RBC تماس گرفته اند و گفته اند برای شما نمی توانیم مستر کارت صادر کنیم چون شما ایرانی هستید. دقت بفرمایید: حساب افتتاح شده اما کارت را نمی دهند. من اسم این را می گذارم مشکل شخصی با ایرانیها به خاطر ایرانی بودن.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

از TD فاصله بگیرین.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

سلام

کسی می دونه برای حساب باز کردن در RBC چه مدارکی لازم است؟ هر چی می گردم تو سایتش چیزی پیدا نمی کنم.

یک سوال دیگه: آیا کسی شعبه خوبی از RBC در مونترال سراغ داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام

کسی می دونه برای حساب باز کردن در RBC چه مدارکی لازم است؟ هر چی می گردم تو سایتش چیزی پیدا نمی کنم.

یک سوال دیگه: آیا کسی شعبه خوبی از RBC در مونترال سراغ داره؟
    گذرنامه ایرانی کافیه. برای احتیاط برگه لندینگ را هم ببرید. SIN نامبر را هم از شما می پرسند، مجبور نیستید بدید.

Identification
    When opening or activating a personal deposit account in-person, you must show your ID. You may show:
    Primary Identification
    • 1 piece of GOVERNMENT-ISSUED PHOTO ID (preferred) from the list below, or
    • 2 pieces from LIST A, or
    • 1 piece from LIST A and 1 piece from LIST B.

GOVERNMENT – ISSUED PHOTO ID (preferred)

• Driver’s license issued in Canada
    • Canadian passport
    • Certificate of Canadian Citizenship (with photo)
    • Permanent Resident Card
    • Certificate of Indian Status issued with photo
    • Provincial health insurance card with photo (not allowed in Manitoba, Nova Scotia, Ontario or PEI)
    • Provincially issued identification card with photo
    • Identification card with photo and signature issued by:
      • Insurance Corporation of British Columbia
      • Alberta Registries
      • Saskatchewan Government Insurance
      • Department of Service Nova Scotia and Municipal Relations
      • Department of Transportation and Public Works of the Province of Prince Edward Island
      • Service New Brunswick
      • Department of Government Services and Lands of the Province of Newfoundland and Labrador
      • Department of Transportation of the Northwest Territories
      • Department of Community Government and Transportation of the Territory of Nunavut

• U.S. driver’s license
    • Foreign passport

LIST A

• Birth certificate issued in Canada
    • Citizenship and Immigration Canada Form IMM 1000, IMM 1442, or IMM 5292
    • Social Insurance Number card
    • Certificate of Canadian Citizenship with no photo
    • Provincial health insurance card with no photo (not allowed in Manitoba, Nova Scotia, Ontario or PEI)
    • Certification of Naturalization
    • Old Age Security Card

LIST B

• Employee identity card, issued by an employer that is well known in the community, bearing the individuals photograph
    • Bank or automated banking machine or client card, issued by a member of the Canadian Payments Association (with name and signature)
    • Credit card, issued by a member of the Canadian Payments Association (with name and signature)
    • Canadian National Institute for the Blind (CNIB) client card (with name and signature)
    • Sponsor, personally known by RBC client or community member
    • Canadian university or college student card with photo
    • Canadian Social Insurance Number letter
    • Diplomatic ID issued by Foreign Affairs
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

[QUOTE=uxmal09;2610413]گذرنامه ایرانی کافیه. برای احتیاط برگه لندینگ را هم ببرید. SIN نامبر را هم از شما می پرسند، مجبور نیستید بدید.

من پارسال یک بانکی حساب باز کردم سین نامبر ندادم ، خیلی برام دردسر شد ، هر پولی تو حساب میریختم حتی رقم در حد چند صد دلار، اخطارمیامد که بیا بانک توضیح بده پول از کجا میاری

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

[QUOTE=hiver;2610643]
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گذرنامه ایرانی کافیه. برای احتیاط برگه لندینگ را هم ببرید. SIN نامبر را هم از شما می پرسند، مجبور نیستید بدید.

من پارسال یک بانکی حساب باز کردم سین نامبر ندادم ، خیلی برام دردسر شد ، هر پولی تو حساب میریختم حتی رقم در حد چند صد دلار، اخطارمیامد که بیا بانک توضیح بده پول از کجا میاری
    خوب اگر منبع پول مشخص نباشه معمولا همه بانکها گیر میدند. یکی در اولین واریز و دیگری بعد از چند واریز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)