صفحه 378 از 391 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

سلام، من برای یه ماهی دارم میرم ایران، می خواستم بدونم که استفاده از اپ بانک ها و همین طور اکانت الکترونیکیم برای ای ترنسفر کردن پول یا پرداخت قبض کردیت کارت و قبض برق با آی پی ایران امکان پذیره یا اینکه باید اول وی پی ان روشن کنم؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام، من برای یه ماهی دارم میرم ایران، می خواستم بدونم که استفاده از اپ بانک ها و همین طور اکانت الکترونیکیم برای ای ترنسفر کردن پول یا پرداخت قبض کردیت کارت و قبض برق با آی پی ایران امکان پذیره یا اینکه باید اول وی پی ان روشن کنم؟
    بستگی به بانکتون داره و همینطور شانستون. چند سال پیش که رفته بودم ایران امکانش نبود و مجبور شدم تلفن بزنم و کارمو انجام بدم. کاستومر سرویسشون تایید کرد که به خاطر آی‌پی نتونستم از آنلاین بانکینگ استفاده کنم. ولی پارسال امکانش بود.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بستگی به بانکتون داره و همینطور شانستون. چند سال پیش که رفته بودم ایران امکانش نبود و مجبور شدم تلفن بزنم و کارمو انجام بدم. کاستومر سرویسشون تایید کرد که به خاطر آی‌پی نتونستم از آنلاین بانکینگ استفاده کنم. ولی پارسال امکانش بود.
    ممنون از پاسختون، من با آر بی سی و تنجرین مدنظرم هست.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Hero

ممکنه رویه امروزشون با رویه روزی که ایران میرید فرق کنه. اگه بهوخاطر قبضهای آب و موبایل و ... میخواهید میتونید قبل از خروج بالانس حسابتون با اون شرکتها (برق، موبایل و ...) رو مثبت کنید تا وقتی قبض اومد از اون کم بشه. بدهی کردیت کارت هم قبل از خروج تسویه کنید. اینطوری خیالتون راحت تره.

شما میتونید با فعال کردن پرداخت اتوماتیک همه قبض هاتون و بدهی هاتون رو ماهیانه و سر موعدش پرداخت کنید ، بدون اینکه خودتون کاری انجام بدید.توجه کنید که وی پی ان ها انواع مختلفی دارند و غالبا هر بار از طریق آی پی یک کشور/ مکان مختلف متصل میشوند، سیستم های امنیت بانکها هم متفاوت هست و ممکن است اگر در یک فاصله زمانی کوتاه با دو ای پی کاملا مختلف و متفاوت به حسابتون وصل بشید حسابتون رو موقتا مسدود کنند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شما میتونید با فعال کردن پرداخت اتوماتیک همه قبض هاتون و بدهی هاتون رو ماهیانه و سر موعدش پرداخت کنید ، بدون اینکه خودتون کاری انجام بدید.توجه کنید که وی پی ان ها انواع مختلفی دارند و غالبا هر بار از طریق آی پی یک کشور/ مکان مختلف متصل میشوند، سیستم های امنیت بانکها هم متفاوت هست و ممکن است اگر در یک فاصله زمانی کوتاه با دو ای پی کاملا مختلف و متفاوت به حسابتون وصل بشید حسابتون رو موقتا مسدود کنند.
    مشکل اینه اگه پرداخت اتوماتیک توسط کردیت کارت باشه، پرداخت خود بدهی کردیت کارت ممکنه دردسر بشه. البته اون رو هم به گمانم بشه تلفنی انجام داد.

ApplyAbroad Superstar

من دو سه هفته پیش ایران بودم و هر روز با حسابم در rbc کار می کردم، هیچ مشکلی نبود.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مشکل اینه اگه پرداخت اتوماتیک توسط کردیت کارت باشه، پرداخت خود بدهی کردیت کارت ممکنه دردسر بشه. البته اون رو هم به گمانم بشه تلفنی انجام داد.
    پرداخت کردیت کارت رو هم میشه بصورت اتوماتیک از حساب چکینگ یا سیوینگ انجام داد

Banned

میشه یه نفر لطفا نرح دقیق تبدیل دلار امریکا به کانادا رو در بانک های کانادایی به من بده و ایا این نرخ در زمان باز و بسته بودن بانکها متفاوته؟
    کمیسیون کم میشه ازش بعد تبدیل؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    میشه یه نفر لطفا نرح دقیق تبدیل دلار امریکا به کانادا رو در بانک های کانادایی به من بده و ایا این نرخ در زمان باز و بسته بودن بانکها متفاوته؟
    کمیسیون کم میشه ازش بعد تبدیل؟
    سایت هر کدوم از بانک ها که مراجعه کنید نرخها را نوشته. اما توجه کنید که همینطوری نمی تونید برید بانک اسکنانس ببرید چنج کنید، باید مشتری شون باشید و حساب داشته باشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)