صفحه 5 از 391 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

بچه‌ها یه چیزی الان پیدا کردم فکر کنم خیلی‌ جالب باشه، مقایسهStudent Plan های Big Five هستش ب همراه سایر بانکهای دیگه در کانادا
    ببینید، خیلی‌ مفید...
    http://www.redflagdeals.com/features...udent-banking/
    یه حسی بهم میگه این هفته ویزا مون میاد!!!

یه حسی بهم میگه این هفته ویزا مون میاد!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirLM نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا بانکی‌ در کانادا هست ک بشه در اون حساب ب $US داشت؟ این خیلی‌ واسه دانشجوها مهم میتون باشه و مزیت هست ب نظر من، نظر شما چیه؟
    حساب بانکی دلار امریکا میتونید داشته باشید ولی مطلقا مزیتی نداره مگر برای اونهایی که به دلار امریکا خرج میکنند. نرخ تبدیل دلار امریکا و کانادا در این قبیل حساب ها خیلی بد است و کلی ضرر میکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary

سلام دوستان

اینطور که من فهمیدم باز کردن حساب توی scotiabank برای من که دانشجوام و تنها هم هستم بهتره. اگه اشتباه میکنم یا نظر مخالفی دارید لطفا بگید.
    شهری که هستید که مهم نیس؟ من اوایل ژانویه میرسم کلگری. اگه کسی بتونه معرف من بشه و منو راهنمایی کنه که باید چه کنم خیلی ممنون میشم

با تشکر

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط MehPa نمایش پست ها
    سلام دوستان

اینطور که من فهمیدم باز کردن حساب توی scotiabank برای من که دانشجوام و تنها هم هستم بهتره. اگه اشتباه میکنم یا نظر مخالفی دارید لطفا بگید.
    شهری که هستید که مهم نیس؟ من اوایل ژانویه میرسم کلگری. اگه کسی بتونه معرف من بشه و منو راهنمایی کنه که باید چه کنم خیلی ممنون میشم

با تشکر
    اگر کسی هم تو ادمونتون این قابلیت رو داره که معرف من بشه، لطفا پیام بده تا با هم هماهنگ کنیم.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

دوستاني كه چند ماه بيشتره لند كردند!
    يك سوال:
    بانك RBC براي ما يك خساب نيوكامر باز كرد كه شش ماه اول هزينه اي نداره. بعد از اون مثل اينكه ماهي 40 دلار هزينه اش ميشه. حالا براي ادامه چي پيشنهاد مي كنيد.
    لطفا از تجربه هاتون بفرماييد كه ما هم استفاده كنيم.
    ممنون

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn نمایش پست ها
    دوستاني كه چند ماه بيشتره لند كردند!
    يك سوال:
    بانك RBC براي ما يك خساب نيوكامر باز كرد كه شش ماه اول هزينه اي نداره. بعد از اون مثل اينكه ماهي 40 دلار هزينه اش ميشه. حالا براي ادامه چي پيشنهاد مي كنيد.
    لطفا از تجربه هاتون بفرماييد كه ما هم استفاده كنيم.
    ممنون
    اگه با بانکتون صحبت کنید، خودشون بخوبی راهنماییتون میکنن. به ما پیشنهاد کردن که یا از پکیج چهار ونیم دلاریشون استفاده کنیم که برای برداشت از حساب چکینگ سقف 10 بار برداشت رو قائلن یا روش دیگه ای که ما دومی رو انتخاب کردیم.
    اگه چند تا حساب توی بانک داشته باشید که یکیش سرمایه گذاری باشه، این چهار ونیم دلار هم ویو میشه. درواقع، ما مقداری پول رو توی حسابمون بلوکه کردیم و به همون میزان، مستر کردیت کارد گرفتیم. هم سقف کردیت کاردمون اضافه شد، هم هزینه ماهانه حسابمون رو حذف کردیم.
    این، روشی بود که ما انجام دادیم. نمیدونم که بدرد شما هم میخوره یانه؟! دوستان دیگه هم لطفا نظربدن که ما هم استفاده کنیم.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

I did the same as Sama but the day I was saying goodbye to Richmond Hill Branch employee one Indian lady noted and offered the second you mentioned for me
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    اگه با بانکتون صحبت کنید، خودشون بخوبی راهنماییتون میکنن. به ما پیشنهاد کردن که یا از پکیج چهار ونیم دلاریشون استفاده کنیم که برای برداشت از حساب چکینگ سقف 10 بار برداشت رو قائلن یا روش دیگه ای که ما دومی رو انتخاب کردیم.
    اگه چند تا حساب توی بانک داشته باشید که یکیش سرمایه گذاری باشه، این چهار ونیم دلار هم ویو میشه. درواقع، ما مقداری پول رو توی حسابمون بلوکه کردیم و به همون میزان، مستر کردیت کارد گرفتیم. هم سقف کردیت کاردمون اضافه شد، هم هزینه ماهانه حسابمون رو حذف کردیم.
    این، روشی بود که ما انجام دادیم. نمیدونم که بدرد شما هم میخوره یانه؟! دوستان دیگه هم لطفا نظربدن که ما هم استفاده کنیم.
    ممنون از پاسختون. ولي دقيق متوجه نشدم.
    هم جزئيات دو روش را و هم اينكه، كي اين كار را انجام داديد؟ بعد از شش ماه يا زودتر!
    اگر وقت كرديد يك توضيح بدهيد كه موجب سپاسگزاري است...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Calgary

سلام دوستان
    من دوتا سوال داشتم. ببخشید اگه کلیشه ای یا بامربوط به این تاپیک نیست.

اول اینکه با توجه به اینکه کارت های اعتباری حساب بانکی ما هیچ رمزی مثل ایران نداره و با پیدا کردن اون میشه به راحتی دزدی کرد، میخاستم بدونم چه راهی برای جلوگیری از دزدی وجود داره؟ یک فکری هست که میگن با خودتون کارت رو همراه نبرین ولی خوب آخه من اگه با کارت خرید کنم یک مقدار تخفیف میخوره!

دوم اینکه بعضی ها برای برگردوندنه مقداری پول به حساب من و یا واریز پول شماره کارت منو میپرسن! اولا باید اون شماره که بالای کارت نوشته و تعداد ارقامش زیادتره رو بگم دیگه؟ دوما ممکنه با داشتن این شماره بتونن سواستفاده کنن؟

خیلی ممنون از همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)