صفحه 52 از 391 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    سوال اولتون را که جوابشو کامل گرفتید. من هم این سوال را جواب می دم
    برای دانشجو ها حسابهای بهتری هم هست که کلن تا زمانیکه دانشجو هستند همه فی هاش فری هست و هیچ هزینه ای نداره
    حتی دانشجو ها کردیت کارتهایی که فی داره هم می تونند با 39 دلار (ماهانه) تخفیف بگیرند. یعنی کردیت کارتی که 39 دلار ماهانه هزینه داشتنش هست، برای دانشجو مجانی می شه
    به بانک که سر بزنید مسئول مربوطه اش کامل براتون انواع حسابها را توضیح میده. کلن دانشجو ها و نیوکامرها پلنهای خوبی دارند . جدیدن TD پلنهای نیوکامرها و دانشجوهاش را محدود کرده ولی بقیه بانکها حسابهای خوبی می تونند بهتون بدن

ممنون از شما و دوست عزیزی که راهنمایی کردند

بله در مورد کردیت کارت 39 دلاری برامون هزینه رو 0 کرد و توی سایت هم نوشته که دانشجو ها نباید این پول سالیانه رو بدن

اما در این مورد یعنی حساب USD CHQING چیزی ذکر نکرده...خانومی که مسئول بود هم گفت باید پولش رو بدی

اما بعضی از بچه ها ندادن...من بازم از یک شعبه دیگه می پرسم و تحقیق می کنم

ممنون

Senior Member

سلام دوستان
    من نمیدونم سوالمو جای درستی دارم میپرسم یا نه ولی می خواستم از دوستانی که تو ایران هستند و یا تجربه در مورد سوال من دارم بپرسم مبنی بر اینکه:

اگه بخواهیم یک پرینت حساب بانکی مثلا از بانک پارسیان بگیریم، قیمت دلار و چند محاسبه می کنه؟ قیمت مبادلاتی یا ارز مرجع و یا قیمت دولتی؟

مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نمیدونم سوالمو جای درستی دارم میپرسم یا نه ولی می خواستم از دوستانی که تو ایران هستند و یا تجربه در مورد سوال من دارم بپرسم مبنی بر اینکه:

اگه بخواهیم یک پرینت حساب بانکی مثلا از بانک پارسیان بگیریم، قیمت دلار و چند محاسبه می کنه؟ قیمت مبادلاتی یا ارز مرجع و یا قیمت دولتی؟

مرسی
    بارسيان با نرخ ١٢٠٠ به ما داد ولي باساركاد با نرخ ٢٤٠٠

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    ببخشید، شما کی گرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    کردیت هیستوری شما به نوع بانک ربطی نداره و بستن حساب هم تاثیری روش نمی‌ذاره
    سلام و ممنون از جوابتون. اخه اون موقع من شنيده بودم موقع كرفتن وام بانك همه جيزها رو كنترل مي كنه و حتي تعداد درخواست براي كارت اعتباري هم امتياز منفي مياره شما مطمءنيد باطل كردن كرديت امتياز منغي نداره؟
    فايل نامبر: فوريه 2006
    مديکال: 25 ژولاي 2012 ، پ ر 21 ژانویه، دریافت ویزا 4 فوریه ، لندینگ 9 ژون 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky2 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از جوابتون. اخه اون موقع من شنيده بودم موقع كرفتن وام بانك همه جيزها رو كنترل مي كنه و حتي تعداد درخواست براي كارت اعتباري هم امتياز منفي مياره شما مطمءنيد باطل كردن كرديت امتياز منغي نداره؟
    روی کردیت اسکور شما خیلی موارد تاثیر میذاره که تعداد درخواست برای کردیت کارتهای مختلف هم یکیشه
    اما بستن حساب اعتباری مشکلی براش ایجاد نمیکنه (اگه تعداد کارتهاتون زیاد باشه، بستن یکیشون، تازه تاثیر مثبت هم داره)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    ببخشید، شما کی گرفتید؟
    تقريبا يك ماه بيش

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    بله یکی از دوستان که به صورت دانشجویی داره اپلای کرده گفت که رفته با بانک ملی صحبت کرده و اونا هم 1200 تومنی زدن. از اونجایی که هنوز دلار قیمت خاصی نداره بانکها دستشون بازه.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام به همگی. چه طوری میشه قبل از لندینگ آدم حساب باز کنه در کانادا و سرمایه اش را به کانادا منتقل کنه. من مالزی ساکن هستم و کسی را هم اینجا ندارم که بخواد بعد از رفتن برام واریز کنه یا در کانادا هم هیچ کس را ندارم جز خدا امکان این را دارم که در اینجا در بانک hsbcیا rbc. حساب باز کنم آیا می شه از این طریق راحت تر پول را منتقل کرد قبل از رفتن؟ اگر می شه راهنمایی کنید. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Mit2 نمایش پست ها
    سلام به همگی. چه طوری میشه قبل از لندینگ آدم حساب باز کنه در کانادا و سرمایه اش را به کانادا منتقل کنه. من مالزی ساکن هستم و کسی را هم اینجا ندارم که بخواد بعد از رفتن برام واریز کنه یا در کانادا هم هیچ کس را ندارم جز خدا امکان این را دارم که در اینجا در بانک hsbcیا rbc. حساب باز کنم آیا می شه از این طریق راحت تر پول را منتقل کرد قبل از رفتن؟ اگر می شه راهنمایی کنید. ممنون.
    تجربه شخصی خودم باز کردن حساب قبل از لندینگ توی RBC بود که با شعبه مرکزی (در مورد من تورنتو و البته 3 سال پیش) تماس گرفتم و بعد از ارسال مدارک با ایمیل و کلی پی گیری ( بدلیل کم دقتی ایشان) بالاخره حساب باز شد. پول هم حواله کردم ولی این پول تا قبل از حضور شخص خودم در شعبه مرکزی و تکمیل حساب ها قابل برداشت نبود. تنها تلفنی تونستم رسیدن پول رو تائید بگیرم.
    البته اگر در HSBC حساب Premier داشته باشید ، در هر جای دنیا قابل استفاده است ، فقط باید 100,000 دلار ناقابل توش پول باشه.
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)