صفحه 57 از 391 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    با چه منطقى bill تلفن را cash advance حساب كردن . اين خودش كلاه برداري و من تا حالا نشنيده بودم .
    اگر شما بريد در پنل بانک و حساب تلفن،بيمه و ... را دخيره کنيد و مشخص کنيد که مبالغ آنها به صورت اتوماتيک از حساب کرديت شما برداشته بشه cash advance حساب می شه و شامل interest .
    اما اگر ماهانه به صورت دستی بريد تو سايت تلفن و ... و با کرديت کارت پرداخت کنيد اينطور نيست ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط misha10681 نمایش پست ها
    اگر شما بريد در پنل بانک و حساب تلفن،بيمه و ... را دخيره کنيد و مشخص کنيد که مبالغ آنها به صورت اتوماتيک از حساب کرديت شما برداشته بشه cash advance حساب می شه و شامل interest .
    اما اگر ماهانه به صورت دستی بريد تو سايت تلفن و ... و با کرديت کارت پرداخت کنيد اينطور نيست ...
    نه من بهمین روش بطور اتوماتیک پرداخت میکنم و cash advance هم حساب نشده. بنظر من بانک در این مورد اشتباه کرده و باید تماس بگیرند و حلش کنند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neysaryan نمایش پست ها
    درود فرآوان بر دوستان عزيز و مرسي كه اطلاعاتتون رو به اشتراك ميگذاريد. من مطالب صفحات گذشته رو خوندم و اطلاعات خوبي بدست اوردم ولي چند تا سوال داشتم
    - يه خانواده 2 نفره كه تازه مهاجرت ميكنند بهتره 2 تا حساب تو يه بانك باز كنند يا يك حساب كافيه؟ از نظر كرديت حساب ها و نفرات و امتيازهايي كه به هر حساب جديد تعلق ميگيره ميگم؟
    - من پلنهاي RBC و Scatia رو از سايتاشون خوندم، به نظر شما بهترين پلن براي مهاجرهاي تازه چيه؟ يك حساب Saving و يك حساب checking توامان؟ به نظرتون يه مبلغ 30.000 رو براي دو نفرمون چه جوري پخش كنم؟
    هر خريدي از طريق debit card يا credit card، ترنسكچن به حساب مياد و اگر از سقف ماهيانه بيشتر بشه كارمزد كم ميكنه؟
    مرسي از توجهتون
    تشریف ببرید در سایت هر کدوم از این دو بانک در منوی new comer دنبال پلن ها بگردید. برای rbc تا 6 ماه و برای اسکوشیا تا 1 سال رایگان هست و معمولا بهترین پلنها هم هست بعد از این مدت، چون خودتون همه چیز دستتون میاد میتونید تصمیم بگیرید چه پلنی رو انتخاب کنید.
    چون تازه تشریف میارید، بهتره پول رو به نسبت مساوی بین حساب دو نفر تقسیم کنید در ماه اول هم بهتره در حساب چکینگ یه نفر 2000 تا باشه در سایر ماه ها هم 1000 تا کافیه و بقیه در سیوینگ.
    چون، معمولا حساب، نیوکامرها unlimited هست شما محدودیت تراکنش ندارید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه من بهمین روش بطور اتوماتیک پرداخت میکنم و cash advance هم حساب نشده. بنظر من بانک در این مورد اشتباه کرده و باید تماس بگیرند و حلش کنند.
    مطمینید قلوب جان؟ ممکنه از حساب چکینگ دارید اتوماتیک پرداخت میکنید؟ پرداخت اتوماتیک از کردیت کارت به جز آنلاین بانکینگ و transfer interac راه دیگه ای نداره که و هر دوی اینا م کش ادونس هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط ffn_343 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستای من که تقریبا 20 سال می شه در ونکوور زندگی می کنه بهم پیشنهاد داد که Vancity رو به عنوان بانک انتخاب کنم. نظر شما دوستان چیه؟ vancity.com
    (من دانشجویی دارم میام!!!)
    ممنون
    ببینید با توجه به تجربه من و دوستان!! بهتره در بانکهایی مانند rbc یا اسکوشیا حساب باز کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    مطمینید قلوب جان؟ ممکنه از حساب چکینگ دارید اتوماتیک پرداخت میکنید؟ پرداخت اتوماتیک از کردیت کارت به جز آنلاین بانکینگ و transfer interac راه دیگه ای نداره که و هر دوی اینا م کش ادونس هستن
    نه من روی وب سایت خود شرکت سرویس دهنده تلفن اطلاعات کردیت کارتم رو دادم که خودشون ماهانه کم میکنند. از طریق بانک نبود. از طریق بانک اگر باشه احتمالا همینجوری که شما فرمودید کش ادونس میشه.

نه من روی وب سایت خود شرکت سرویس دهنده تلفن اطلاعات کردیت کارتم رو دادم که خودشون ماهانه کم میکنند. از طریق بانک نبود. از طریق بانک اگر باشه احتمالا همینجوری که شما فرمودید کش ادونس میشه.
    از طریق بانک 100% کش ادونسه... از همون لحظه پرداخت هم کنتور interestش بکار میفته!
    همونطور که گفتم، اگر از طریق سایت خود پرووایدر باشه، مثل یه خرید معمولیه و سودی براش نمیدین

یه مورد که شاید در روزهای اول عجیب باشه اینه که تا اونجایی که من در بانکهای اینجا دیدم سیستم شماره دهی به مشتری وجود نداره و همه باید سرپا در صف باشند تا یکی از تلرها صداشون کنند.
    یادش بخیر در ایران، اول که وارد میشدید از دستگاه شماره میگرفتید و با دلی آرام و قلبی مطمین میرفتید روی صندلی مینشستید تا نوبتتون بشه.
    اما اگر اینجا بانک شلوغ باشه دیگه باید در حالت سرپا منتظر بمونید !!!!
    البته یه چیز جالبی که برخی بانکها اینجا دارن اینه که در یه قسمتی که مربوط بچه ها هست اسباب بازی هست تا بچه ها مشغول بشن تا والدین بتونن به کارشون برسن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یه مورد که شاید در روزهای اول عجیب باشه اینه که تا اونجایی که من در بانکهای اینجا دیدم سیستم شماره دهی به مشتری وجود نداره و همه باید سرپا در صف باشند تا یکی از تلرها صداشون کنند.
    یادش بخیر در ایران، اول که وارد میشدید از دستگاه شماره میگرفتید و با دلی آرام و قلبی مطمین میرفتید روی صندلی مینشستید تا نوبتتون بشه.
    اما اگر اینجا بانک شلوغ باشه دیگه باید در حالت سرپا منتظر بمونید !!!!
    البته یه چیز جالبی که برخی بانکها اینجا دارن اینه که در یه قسمتی که مربوط بچه ها هست اسباب بازی هست تا بچه ها مشغول بشن تا والدین بتونن به کارشون برسن
    البته اینجا هم کار بانکی جدی داشته باشید (مثلا حسابهای سرمایه گذاری یا mortgage و نظیر آن) از قبل وقت میگیرید و در بانک در دفتر مشاور سرمایه گذاری مینشینید.
    ولی برای کارهای تلر اصولا خیلی دیگه کاری نیست که بخاطرش به بانک مراجعه کنید. من در یکی دو سال اخیر فکر کنم کلا دو بار به بانک مراجعه کردم که هر دو بار برای گرفتن مانی اردر بود. غیر از آن همه کارها یا با تلفن و یا اینترنتی انجام میشد (حتی دو تا حساب جدید دبیت و کردیت هم که میخواستم باز کنم احتیاجی به مراجعه نشد).

Senior Member

البته اینجا هم کار بانکی جدی داشته باشید (مثلا حسابهای سرمایه گذاری یا mortgage و نظیر آن) از قبل وقت میگیرید و در بانک در دفتر مشاور سرمایه گذاری مینشینید.
    ولی برای کارهای تلر اصولا خیلی دیگه کاری نیست که بخاطرش به بانک مراجعه کنید. من در یکی دو سال اخیر فکر کنم کلا دو بار به بانک مراجعه کردم که هر دو بار برای گرفتن مانی اردر بود. غیر از آن همه کارها یا با تلفن و یا اینترنتی انجام میشد (حتی دو تا حساب جدید دبیت و کردیت هم که میخواستم باز کنم احتیاجی به مراجعه نشد).
    البته دربعضى شعبه ها هم فقط sign in ميكنيد و مينشينيد تا شما را صدا بزنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)