صفحه 8 از 391 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    اگر در زمان ورود، همهء پول همراهمان را اعلام نکنیم و مثلاً به جای 20 هزار تا، بگیم 10 هزارتا، چه معایب و مزایایی دارد؟
    اگر این سوال را می پرسم، علتش این است که یک جا خواندم وقتی دارایی حساب به زیر 1000 دلار سقوط کند، مشمول کمک هایی دولتی مالی و کاریابی می شوید.
    اگر همهء پول را اعلام نکنیم و بعداً بخواهیم از مقدار پول پنهانی استفاده کنیم، نمی گن از کجا آوردی؟
    چنین چیزی نیست.، اگر اینطور بود که همه حسابهایشان را خالی میکردند و در خانه نگه میداشتند. اگر پولهایتان را هنگام ورود اعلام نکنید مرتکب جرم شده اید و مزیتی هم برای تان ندارد.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shot نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من بانک RBC حساب باز کردم در تورنتو و با 1000 دلار deposit خواستم کردیت بگیرم . بهم گفتن 2-3 روز طول میکشه تا approval کردیت کارت بیاد. حالا امروز زنگ زدن میگن ما به ایرانیا کردیت کارت نمیدیم. من دانشجوویی اومدم و تازه 1 هفته است که اینجام . در ضمن دارم میرم اتاوا. کسی راه حلی واسه این موضوع داره؟
    ممنون
    Scotiabank را ببينيد

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

سلام
    دوستان من بانک RBC حساب باز کردم در تورنتو و با 1000 دلار deposit خواستم کردیت بگیرم . بهم گفتن 2-3 روز طول میکشه تا approval کردیت کارت بیاد. حالا امروز زنگ زدن میگن ما به ایرانیا کردیت کارت نمیدیم. من دانشجوویی اومدم و تازه 1 هفته است که اینجام . در ضمن دارم میرم اتاوا. کسی راه حلی واسه این موضوع داره؟
    ممنون
    شعبه هاي ديگه رو هم سر بزن. طبق تجربه دوستان، شعبه هاي مختلف ممکنه که سياستهاي مختلفي در مواردي خاص داشته باشند.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چنین چیزی نیست.، اگر اینطور بود که همه حسابهایشان را خالی میکردند و در خانه نگه میداشتند. اگر پولهایتان را هنگام ورود اعلام نکنید مرتکب جرم شده اید و مزیتی هم برای تان ندارد.
    من این تکه سوالم را دوباره تکرار می کنم، اگر یک مقداری پول در صندوق امانات بگذاریم و بعداً بخواهیم استفاده کنیم، نمی گن این پول از کجا آمد؟

Senior Member

من این تکه سوالم را دوباره تکرار می کنم، اگر یک مقداری پول در صندوق امانات بگذاریم و بعداً بخواهیم استفاده کنیم، نمی گن این پول از کجا آمد؟
    هرتراكنش هنگفتى كه پاى اَن به شبكه بانكى برسد يا تبديل به اموال سند دار مثل خانه يا ماشين شود بايد از نظر پول شويي clear شود. ولى اگر براى مخارج معمول و متعارف روزانه باشد كسى به آن كار ندارد . مهاجران تا چند سال اول شرايط راحتترى دارند ولى بعد از آن مثل همه بايد جواب پس بدهند.

ApplyAbroad Guru

چه کسی قراره بگه از کجا آمد؟ منظورم اینه که چه کسی قراره متوجه بشه که شما پول هنگفتی را نقد نگهداشته اید؟ برای خریدهای جزئي که نقد و غیر نقد فرقی ندارد. خریدهای عمده را هم که اصولا نمیتوانید نقد پرداخت کنید (مثلا یکهو چهل هزار دلار نقد برای چیزی بدهید) چون کسی از شما قبول نخواهد کرد. همانطور که دوستمان فرمودند اگر بخواهید این پول را بعدا وارد سیستم بانکی کنید ممکن است منبع پول را سوال کنند. اگر پلیس شما را بهر دلیلی بازرسی یا دستگیر کند و پول نقد زیادی همراهتان باشد ممکنست به شما مشکوک بشوند. در مجموع دلیل خاصی برای نگهداشتن مبلغ زیادی نقد در خانه وجود ندارد مگر یک مقدار مختصر (چند هزار دلار) برای موارد اضطرار. درضمن ده هزار دلار اصولا پول چندانی نیست که کسی برایش از شما سوال جواب کند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام
    ممنون
    دوست عزیز، به شعبات دیگه مراجعه کن در ضمن:
    How can I get a credit card with no Canadian credit history?

You have different options, for example you can apply for a secured credit card, a joint card, or a retail credit card.

Most banks in Canada will not give you a credit card, if you do not have any Canadian credit history. Even if you have many years of credit history with worldwide credit card companies, such as VISA and MasterCard, you might not be able to get a credit card in Canada right away.
    First talk to the bank manager and ask if the bank will recognize your foreign credit history and give you a regular (unsecured) credit card. Make sure you bring any credit information you have from outside Canada.
    Here is a list of some ways you can get credit and build a credit history in Canada:

• Get a secured credit card: To get this type of card, you need to make a "security deposit" with the credit card company. This may be cash, furniture or something else that the company will accept.
    • Apply for a joint card: Find a friend or family member with good credit who will share the card with you. You would both be responsible for the bills and this would help you build a credit history.
    • Get a co-signer: It would be your credit card but the co-signer would be responsible if you were unable to pay your bills.
    • Take out a loan: Apply for a loan from a bank or any other lending institution and pay it off quickly.
    • Get a retail credit card: Apply for a credit card from a non-financial institution, such as a gasoline company or a department store. With these cards you can buy things at certain stores but you cannot borrow money. Usually these types of cards have a higher interest rate than cards from banks.
    • Join a credit union at work or in your community.

منبع:
    http://www.settlement.org/sys/faqs_d...faq_id=4000184
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ،
    ﺑﺎﻧﮏ ﺁﺭ ﺑﯽ ﺳﯽ ، ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﻫﺎ ﮐﺮﯾﺪﯾﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﻣﯽ‌ﺩﻩ ﺑﺪﻭﻥ ﺩﭘﻮﺯﯾﺖ. ﻣﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﭘﻼﯼ ﮐﺮﺩﯾﻢ. ﻃﺮﻑ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﺗﺎ ۱۰ ﺭﻭﺯ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻮﻥ ﻣﯿﺮﺳﻪ. ﻧﻮﻋﺶ ﻫﻢ
    rbc rewards visa gold
    ﻫﺴﺖ . ﻗﺒﻠﺶ ﯾﻪ ﺷﻌﺒﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﮔﻔﺖ ﻧﻤﯿﺸﻪ . ﭘﺲ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻪ ﺷﻌﺒﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺳﺮ ﺑﺰﻧﯿﺪ

سلام
    من واسه student line of credit بانک rbc اقدام کردم گفتن به شما تعلق نمیگیره و باید حتما کو ساینر داشته باشی . دو تا شعبه رفتم اینو گفتن . دوستان راجع به سایر بانک ها اطلاعی دارند ؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    سلام
    من واسه student line of credit بانک rbc اقدام کردم گفتن به شما تعلق نمیگیره و باید حتما کو ساینر داشته باشی . دو تا شعبه رفتم اینو گفتن . دوستان راجع به سایر بانک ها اطلاعی دارند ؟
    متشکرم
    دوست عزیز، ما هم در کلگری به یه شعبه rbc مراجعه کردیم کردیم گفت نمیشه اما یه شعبه دیگه برای ما هفته پیش صادر کرده و الان تو راهه که با پست دستمون برسه. در ضمن یه راهش هم secured credit card هست که 1000 دلار وثیقه میزارید. اما برای دانشجو این 1000 دلار هم نیاز نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)