صفحه 9 از 391 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

شما co signer معرفی کردید ؟ چقدر درخواست داده بودید ؟
    من 2 تا شعبه رفتم یه جواب به من دادن
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز، ما هم در کلگری به یه شعبه rbc مراجعه کردیم کردیم گفت نمیشه اما یه شعبه دیگه برای ما هفته پیش صادر کرده و الان تو راهه که با پست دستمون برسه. در ضمن یه راهش هم secured credit card هست که 1000 دلار وثیقه میزارید. اما برای دانشجو این 1000 دلار هم نیاز نیست

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    شما co signer معرفی کردید ؟ چقدر درخواست داده بودید ؟
    من 2 تا شعبه رفتم یه جواب به من دادن
    نه دوست عزیز.
    گفتن که دانشجو می تونه بگیره. از نوع RBC golden reward visa card (یه همچین چیزی) تا 1000 دلار هم سقف هر بار خریدش هست. و به ازای هر 2 دلار هم یه point میده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ما مقداری دلار آمریکا برای رفتنمون جمع کردیم. با توجه به اینکه اوضاع ایران بد و بدتر میشه، میترسیم هروقت کارمون درست شد، نذارن پولو خارج کنیم. به نظرتون پولو حواله کنیم به حساب برادرم در کانادا درسته؟ با توجه به اینکه هم به خاطر اختلاف دلار آمریکا و کانادا، مقداری از پول کم میشه هم به خاطر تبدیل اسکناس به حواله! و اینکه اونجا چطوری بگیم موقع ورود که این پول مال ماست؟!

شما ویزا کارت گرفته اید . من منظورم line of credit بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    نه دوست عزیز.
    گفتن که دانشجو می تونه بگیره. از نوع RBC golden reward visa card (یه همچین چیزی) تا 1000 دلار هم سقف هر بار خریدش هست. و به ازای هر 2 دلار هم یه point میده

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

دوستام من اطلاعات نسبتا کاملای در مورد Credit ، Credit Card, Mortgage و حل مشکلات مالی به روش قانونی پیدا کردم!

خوشحال میشم به سوالاتون جواب بدم!

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    دوستام من اطلاعات نسبتا کاملای در مورد Credit ، Credit Card, Mortgage و حل مشکلات مالی به روش قانونی پیدا کردم!

خوشحال میشم به سوالاتون جواب بدم!
    یکی از دوستان که 2 ماه پیش لندینگ کرد در تورنتو حدود 700 هزار دلار وام خرید خانه گرفت، که میگفت به new immigrants تعلق میگیره. نمیدونم شما در این رابطه اطلاعاتی دارید؟ ممنون
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    یکی از دوستان که 2 ماه پیش لندینگ کرد در تورنتو حدود 700 هزار دلار وام خرید خانه گرفت، که میگفت به new immigrants تعلق میگیره. نمیدونم شما در این رابطه اطلاعاتی دارید؟ ممنون
    بله یک سری وام ها هست که به New comer ها تعلق می گیره !
    البته معمولا Down payment بالایی لازم دارند ( حداقل 25% کل مبلغ رو باید داشته باشید ) !
    Scotia bank این ایتم رو آورده تو لیست محصولاتش واسه New comers !

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام

من تو بانک CIBC تو ادمونتون شعبه نزدیک دانشگاه حساب باز کردم و خیلی راضیم، می خواستم به شما هم پیشنهاد کنمش. من بعد 10 روز تقریبا تونستم کردیت کارت بگیرم، اونم بدون دیپازیت. البته محدودیتش فعلا 500 دلار هست، ولی خوب همینکه کردیت کارد دارم خیلی خوبه و کلی کارم رو راه انداخته

موفق باشین

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

من تو بانک CIBC تو ادمونتون شعبه نزدیک دانشگاه حساب باز کردم و خیلی راضیم، می خواستم به شما هم پیشنهاد کنمش. من بعد 10 روز تقریبا تونستم کردیت کارت بگیرم، اونم بدون دیپازیت. البته محدودیتش فعلا 500 دلار هست، ولی خوب همینکه کردیت کارد دارم خیلی خوبه و کلی کارم رو راه انداخته

موفق باشین
    دوست عزیز، بانک RBC در کلگری شعبه Royal Oak هم بسیار من راضی هستم اولا برای دانشجوها هیچ چارجی بابت جابجایی بین حسابها نمیگیره در ضمن کردیت کارتش هم محدودیتش 1000 دلار بدون دیپوزیت. البته برخی از شعبات دیگه RBC کمی اذیت می کنند چون از قوانین اطلاع ندارن. این شعبه تلرهاش، منیجر هم هستن!!! و شما رو میبرن در آفیس خودشون یه ساعت با شما در مورد قوانین و امتیازات یا معایب هر یک از حسابها صحبت می کنند و خودشون راهکار میدن. راستی ما چک بوک هم سفارش دادیم که همین روزها باید بیاد دم خونه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member
    رشته و دانشگاه

چون یک سری از دوستامون تازه کردیت کارت گرفتند ، دیدم بدک نیست یکم در مورد اینکه چطوری کردیتون رو ببرید بالا توضیح بدم!

1) حتما bill مربوط به کردیت کارت رو چند روز قبل از سر رسید پرداخت کنید! اگر خدای نکرده کم و کسر داشتید اون minimum payment که معمولا 10$ هست رو پرداخت کنید! اگه موبایلتون یا قبض برق رو گذاشتین رو کردیت کارتتون حتما بدید اونا رو ! بعضی هاشون اگر به موقع پرداخت نکنید ، به کمپانی های کردیت گزارش میدن
    2) پرداخت کردن سود به بانک ، کردیت شما رو بالا نمی بره!
    3) یه نکته خیلی مهم که اکثرا برعکسش رو فکر می کنند اینکه ، شما نباید بیشتر از 50% از Limit رو استفاده کنید ! یعنی اگه 1000 دلار کردیت دارید ، فقط 500$ رو استفاده کنید ! این خیلی تاثیر داره! هر چی کمتر بهتره ولی 100-300$ خوبه که Balance داشته باشید!
    4) شما هر application که واسه گرفتن کردیت پر می کنید ، نا خوداگاه از credit score تون کم می کنه! پس فعلا که کردیتتون نو پا هستش ، الکی درخواست کردیت کارت جدید ندید! خانوم ها با شمام بخاطر 15% تخفیف Bay نرید درخواست کردیت کارت کنید!
    5) یکم که کردیتون جون گرفت ، حدود 10-9 ماه که درست ازش استفاده کردید! برید بانکتون و باهاشون مشورت کنید که با شرایط فعلیتون اگه درخواست Line of Credit بدید قبول میشه یا نه! چون از این به بعد درآمدتون مهمه در افزایش دادن کردیت! اگه گفت به احتمال زیاد accept میشه ! یه Line of credit هم بگیرید ! حدود 5000 دلار واسه شروع خوبه! داشتن چند مدل کردیت ( credit card & line of credit) خودش سرعت کسب کردیتون رو افزایش میده!
    6) شما می تونید Credit report تون رو بصورت رایگان از طریق روش پستی دریافت کنید! خوبه اینکار رو بعد چند ماه انجام بدید که ببنید مشخصاتتون درست ثبت شده و چیا توش هست ! البته واسه گرفتن Credit score باید آنلاین اقدام کنید و یه چیزی حدود 12 دلار بدید! دوستان خوبمون در Equifax Canada و TransUnion Canada زحمت می کشند و توی کانادا کردیت ها رو بررسی می کنند!

فعلا اینها به ذهنم رسید! باز سوالی بود در خدمتم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)