صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 103

موضوع: مسائل مربوط به پر کردن فرم های توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرمهای Recommendation Letter لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

منم نتونستم باهاش کار کنم. اون فایلی که میخواد توی فولدر نیست.

Junior Member

پیش فرض توصيه نامه كلي به جاي فرم مخصوص دانشگاه

سلام، من می خوام برای چند تا از دانشگاه های آمریکا apply کنم، مدارکم رو تقریبا حاضر کردم و توصیه نامه هم از استادا گرفتم، مشکلم اینه که یکی از دانشگاه ها برای توصیه نامه فرم مخصوص داده، من الان به همه استادام دسترسی ندارم که بخوام دوباره این فرم رو برام پر کنند، ضمناً Deadline دانشگاه هم نزدیکه و فرصت این کار تقریباً نیستش. به نظر شما اگه همون توصیه نامه های استادارو بدون فرم دانشگاه بفرستم مشکلی ایجاد میشه؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصيه نامه كلي به جاي فرم مخصوص دانشگاه

وقتی فرم دادن حتما باید پر بکنیش و معمولا باید همین rec letter رو هم به rec form دانشگاه attach کنی. البته من دیدم که بعضی دانشگاهها هم قبول میکنن که فقط rec letter بفرستی بشرطی که استاد تو این نامه به سوالهای مطرح شده تو rec form به یک نحوی اشاره کرده باشه و جواب داده باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

HI
    I had the same problem, but as you may know, in the recommendation form of these universities there might be a short description for you that let you know how you attach your headletter of your university to the these forms
    In many cases ,unfortunately your professor 's sign will be needed
    .
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

tstudent
    Guest

اين سوال براي منم پيش اومده... اگه براي دانشگاههايي كه زياد فرم recomendation letter اونها جزئيات نداره،( مثلا تيك زدني نيست و يه سري سوالات كلي پرسيده ) ميشه يه recomendation letter كلي ( to whom it may concern ) كه استادمون تقريبا به همون سوالات پاسخ داده و مهرموم كرده بفرستيم؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تا اونجایی که میدونم میشه
    من از 3-2 تا دانشگاه پرسیدم گفتن اگه به سوالا توی نامه پاسخ داده شده باشه مشکلی نیست.
    با این حال بهتره حتما با دانشگاه هماهنگ کنین.
    چیزی که من تو این مدت فهمیدم بعضی دانشگاهها اصلا انعطاف ندارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

dear friend,
    do u know any university in canada or US(with ther global rank below120) which don not have reference form and only need recommendation letter?
    thanks for ur help in advance

Junior Member

سلام.
    براي دانشكده مهندسي برق، دانشگاه McGill كانادا، فرم خاصي براي توصيه نامه ندارد.

موفق باشيد.
    التماس دعا.

پیش فرض آیا برای توصیه نامه،همان فرمهایی که دانشگاهها در سایتشان می گذارند باید پر کرد

آیا لزوما برای توصیه نامه، دقیقا همان فرمهایی که دانشگاهها در سایتشان می گذارند را باید استادمان پر کند و برایشان بفرستیم؟ کسی از بچه ها تجربه ای در مورد این موضوع دارد؟ اگر این مسئله را رعایت نکنیم، چه می شود؟ ممکنه دانشگاه مورد نظرتوصیه نامه را قبول نکنه؟

پیش فرض پاسخ : آیا برای توصیه نامه،همان فرمهایی که دانشگاهها در سایتشان می گذارند باید پ

To Yaserb,

If your application is online you should just write the recommender's information and then he/she will write the letter and sent it electronically. If not, there is normally special format's for each university and it is better to use them, like Mcmaster university
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)