صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 103

موضوع: مسائل مربوط به پر کردن فرم های توصیه نامه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصيه نامه كلي

یه چیزی که یادم رفت بگم و countdown اشاره کرد همون پاکت ها هست. اگه استادت اهل اذیت کردن نیست میتونی چند تا پاکت هم بهش بدی و بگی رو درش رو امضا کنه تا بعدا خودت نامه رو بذاری توش و درش رو چسب بزنی (بعضیا ممکن هست قبول نکنن)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام
    نمونه این نامه نوصیه رو اگه میشه بذارین اینجا. از نمونه های خودتون نه از اینا که تو سایتا هست
    مرسی
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

سلام
    متشكرم از تمام دوستان
    با توجه به مواردي كه بيان شداين سوالات براي من پيش آمد :
    1. مي تونم از استادم كه الان در خارج هست و با من هم ميانه ي خوبي دارد بخواهم recommendation letter برايم بنويسد وامضا كند واسكن كند و بفرستد؟به من بفرستد يا مستقيماً به دانشگاه؟يا امضا بايد واقعي باشد(اسكن و فتو نشده باشد)؟
    2.آياهمين فرآيند بالا را مي توانم براي recommendation form بخواهم كه استادي انجام دهد؟
    3.اشاره اي به كپي recommendation letter كرديد يعني اشكالي ندارد متن نامه كپي باشد؟
    متشكرم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikooi
    سلام
    متشكرم از تمام دوستان
    با توجه به مواردي كه بيان شداين سوالات براي من پيش آمد :
    1. مي تونم از استادم كه الان در خارج هست و با من هم ميانه ي خوبي دارد بخواهم recommendation letter برايم بنويسد وامضا كند واسكن كند و بفرستد؟به من بفرستد يا مستقيماً به دانشگاه؟يا امضا بايد واقعي باشد(اسكن و فتو نشده باشد)؟
    2.آياهمين فرآيند بالا را مي توانم براي recommendation form بخواهم كه استادي انجام دهد؟
    3.اشاره اي به كپي recommendation letter كرديد يعني اشكالي ندارد متن نامه كپي باشد؟
    متشكرم

1- من موردی رو دیدم که کسی این کار رو کرد و مشکلی پیش نیومد (برای اروپا) ولی من اصلا توصیه نمیکنم که اسکن رو بفرستید شاید بعضی جاها قبول نکنن (مخصوصا آمریکا و کانادا). ترجیحا بهتره به استاد بگید recommendation رو آنلاین پر کنه (همه دانشگاهها سیستم آنلاین برای توصیه نامه ندارن)
    2-مثل جواب 1
    3-منظورم این بود که یک letter بنویسه با عنوان to whom it may concern و بعد ازش چند تا کپی بگیری و رو هر کدوم رو امضا کنه. نه اینکه یکی بنویسه و روش امضا کنه و شما از امضا شده کپی بگیری
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

3-منظورم این بود که یک letter بنویسه با عنوان to whom it may concern و بعد ازش چند تا کپی بگیری و رو هر کدوم رو امضا کنه. نه اینکه یکی بنویسه و روش امضا کنه و شما از امضا شده کپی بگیری

متشكرم از جواب شما
    من منظور شما رو متوجه شده بودم و سؤالم اين بود كه آيا اشكالي نداره متن نامه كپي شده باشه ودست نويس نباشه كه از قرار معلوم شما جواب مي دين اشكالي نداره.
    ومن باز هم ممنونم

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم Recommendation Letter

این جمله معنیش چیه؟ استاد چی جواب بده بهتره؟

Some gifted individuals do not perform to their potential. Is the applicant's scholastic record, as you know it, an accurate index of
    his/her ability? Yes No Don't know (If you checked NO, please explain why in your recommendation letter.)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

Emperial:

اینجا این سوال داره میپرسه که:
    برخی از افراد با استعداد هستند اما به اندازه اون توانایی خود کارآیی ندارند
    بعد از استاد شما میپرسه آیا سوابق علمی شما شاخصی واسه توانایی هاتون هست یا نه

.اسه یک جواب خوب و بی دردسر استادتون باید بگه ببببببببببببببببله-و شروع کنه تایید کردن و با مثالهایی مثلا نمرات شما در تافل-معدل- مقالات و .نشون بده که شما به اندازه استعداد خود توانایی و کارآیی داشته اید و ازون استفاده کرده اید

یک پاسخ نه به این سوال یک جواب خوب برای کمیته تصمیم گیری نبوده و نشون میده شما آدم با پتانسیلی هستید ولی اون رو نشناخته و یا استفاده نکرده اید که این بد روزگار ماست

سلام یعنی باید حتما دست خط باشه؟ تایپی نباشه؟ من تایپی زدم!!!
    استادم گفت بنویس بیار . منم تایپ کردم اشکال داره؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام یعنی باید حتما دست خط باشه؟ تایپی نباشه؟ من تایپی زدم!!!
    استادم گفت بنویس بیار . منم تایپ کردم اشکال داره؟
    نه همون تایپی باشه هیچ مشکلی نیست. همه فکر می کنم تایپ می کنند

Senior Member emperial آواتار ها

ok
    پس این سؤال به درد اونائی که معدلشون پائینه خیلی میخوره. یه استاد پیدا کنند که جواب این سؤال رو نه بده و توضیح بده که ایشون دانشجوی خوبیه ولی ما استادا بهش خوب نمره ندادیم ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)