صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 103

موضوع: مسائل مربوط به پر کردن فرم های توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    ok
    پس این سؤال به درد اونائی که معدلشون پائینه خیلی میخوره. یه استاد پیدا کنند که جواب این سؤال رو نه بده و توضیح بده که ایشون دانشجوی خوبیه ولی ما استادا بهش خوب نمره ندادیم ;D
    Sure; Nice tool for those who you addressed, and an awful tool for somebody whose professor has not understood the question and its point

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای توصیه نامه،همان فرمهایی که دانشگاهها در سایتشان می گذارند باید پ

سلام
    کسی اینجا فرم توصیه نامه texas tech داره؟ (recommendation form or reference form)
    اگر هم قبلا اپلای کردین ایا فرم خاصی برا recom پر کردین؟
    برای رشته های مهندسی به حصوص نفت

tanx

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا برای توصیه نامه،همان فرمهایی که دانشگاهها در سایتشان می گذارند باید پ

نقل قول نوشته اصلی توسط matb
    سلام
    کسی اینجا فرم توصیه نامه texas tech داره؟ (recommendation form or reference form)
    اگر هم قبلا اپلای کردین ایا فرم خاصی برا recom پر کردین؟
    برای رشته های مهندسی به حصوص نفت

tanx
    texas tech واسه مهندسی نفت فرم خاصی نداره. همون letter که استاد مینویسه کافی هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : فرمهای Recommendation Letter لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام دوستان.
    یه سوال دارم که خلی خیلی ممنون میشم دوستان فوری راهنماییم کنن!
    در مورد فرم های معرفی نامه مخصوص خود دانشگاه، اگه به جای دست نویس تایپ بشه مشکلی پیش نمیاد؟ آخه نمیگن استاد چه طوری اون رو پر کرده؟
    چون معمولا توی فورم های معرفی نامه یه قسمتی هستش که خود applicant باید اون رو پر بکنه و بده استاد. اونوقت اونا نمیگن چطوری هر دو نفر توش تایپ کردن؟
    ممنون میشم خیلی سریع راهنماییم کنین، چون باید تا فردا فورمها رو برای ارسال آماده کنم.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

kubrick:

I suggest you write by hand. However, I think there in no problem in typing because they would assume that the university has typed the letter on behalf of you and your prof

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام دوستان.
    یه سوال دارم که خلی خیلی ممنون میشم دوستان فوری راهنماییم کنن!
    در مورد فرم های معرفی نامه مخصوص خود دانشگاه، اگه به جای دست نویس تایپ بشه مشکلی پیش نمیاد؟ آخه نمیگن استاد چه طوری اون رو پر کرده؟
    چون معمولا توی فورم های معرفی نامه یه قسمتی هستش که خود applicant باید اون رو پر بکنه و بده استاد. اونوقت اونا نمیگن چطوری هر دو نفر توش تایپ کردن؟
    ممنون میشم خیلی سریع راهنماییم کنین، چون باید تا فردا فورمها رو برای ارسال آماده کنم.
    من هم همین سوال برام پیش اومده بود. به هر حال اینکه هم قسمت مربوط به ما هم قسمت استاد، مثل هم تایپ شده باشه، به نظرم مشکوک میزنه. شاید بهتر باشه این دو رو متمایز تایپ کنین.
    ولی کلا از لحاظ تایپ مشکلی نیست. تایپ کردن معمول هست و استادی که یک مقدار با کامپیوتر آشنا باشه میتونه از نرم افزار های مربوطه واسه تایپ استفاده کنه.
    ( ولی در کل با نظر میلا هم موافقم. چون ممکنه دانشگاه پر کرده باشه، خود استاده همش و پر کرده باشه مثلا، یا اصلا خود استاد از شما خواسته باشه پر کنین)
    ولی تمایز نوع فونت و تایپ توصیه میشه

Junior Member

سلام با قسمت دوم نظر میلاد کاملا موافقم . اما اغلب باید زیر اسمتون را شما امضا کنید ( آقایون و خانم ها امضای خارجی ها اغلب نوشتن اسمشون یه ذره کج و معوج است. بنابراین نقاشی پیکاسو نکنید پای برگه ) اینجا دیگه اون نظر جواب نمیده به ویژه که بعضا از شما میخواند از حق دیدن رکام صرف نظر کنید و شما تیک میزنید باشه صرف نظر میکنم و امضا میکنید.

اما به طور کلی مشکلی نداره. اینقدر سخت نگیرید بنا بر اعتماده استاد زیر رکام ، رو پاکت را امضا کرده، مهر و موم کرده و شما میفرستید. به فرض اگرم شک کنند به استاد ایمیل می زنند یا تماس میگیرند اونم تایید میکنه. بابا ;DDON'T WORRY

انصافا من اصلا به اینا فکر نکردم همه را خودم تایپ کردم ولی هیچ کس هم چیزی نگفت.
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض ريكام معمولي به جاي فرمت مخصوص هر دانشگاه

سلام
    ميخواستم فرستادن ريكام معمولي)مطالب نوشته شده خود استاد( به جاي فرمت مخصوص هر دانشگاه واسه دانشگاههايي كه فرمت مخصوص تو سايتشون گذاشتن مشكلي ايجاد ميكنه؟
    اگه يك سال از تاريخ ريكام گذشته باشه چطور؟ بايد دوباره برم بگيرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ريكام معمولي به جاي فرمت مخصوص هر دانشگاه

دوست عزیز من هم همین سوال را دارم
    یعنی مشکلی نداره که برگه ای که خودم درست کردیم و استاد آن را امضا کرده به جای فرم دانشگاه ها بفرستیم آیا مشکلی دارد؟؟
    لطفا راهنمایی کنید.

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : ريكام معمولي به جاي فرمت مخصوص هر دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم فرستادن ريكام معمولي)مطالب نوشته شده خود استاد( به جاي فرمت مخصوص هر دانشگاه واسه دانشگاههايي كه فرمت مخصوص تو سايتشون گذاشتن مشكلي ايجاد ميكنه؟
    اگه يك سال از تاريخ ريكام گذشته باشه چطور؟ بايد دوباره برم بگيرم؟
    دوستان اگه اطلاعي دارن در اختيار بقيه قرار بدن
    تو فروم معمولا از نوشتن ريكام توسط استاد صحبت شده در صورتي كه تقريبا همه دانشگاهها يه فرمت مخصوص واسه ريكام دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)