صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 103

موضوع: مسائل مربوط به پر کردن فرم های توصیه نامه

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرمهای Recommendation Letter لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    میشه بم بگین فرم رو از کجای دانشگاه باید بگیرم؟ باید بگیرم و بدم استاد پر کنه و بعد ببرم دانشگاه امضا کنه؟
    فرم سربرگ و پاکت رو باید از امور پژوهشی دانشگاتون بپرسین،،،اگه استاد خیلی‌ خیلی‌ تاپ نباشه معمولا میگه خودت متنشو بنویس یا پرینت کنین روش امضا می‌کنه شمام می‌بری گروهتون مهرو موم می‌کنه،،همین

Junior Member

سلام

به نظرتون يك توصيه نامه فارسي بگيريم از استادا بديم برامون ترجمه رسمي كنن بهتر نيست از اينكه مثلا اگه ميخوايم برا 10 تا دانشگاه اپلاي كنيم 10 تا فرم بديم يه نفر امضا كنه!! ضايع است!! چيكار كنيم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    سلام

به نظرتون يك توصيه نامه فارسي بگيريم از استادا بديم برامون ترجمه رسمي كنن بهتر نيست از اينكه مثلا اگه ميخوايم برا 10 تا دانشگاه اپلاي كنيم 10 تا فرم بديم يه نفر امضا كنه!! ضايع است!! چيكار كنيم؟
    از اون حرفا بودها! ترجمه رزومه در دارالترجمه رو تو فروم دیده بودم، این ایده جدیدی بود.

عزیز جان:

1- این کار اشکال کوچکش اینه که اقتصادی نیست. اگر میخوای 10 جا اپلای کنی 30 تا توصیه میخوای. ترجمه هر کدوم بگیم 5000 تا 10000 تومن (نمیدونم دقیق) کاری که 60 ثانیه بیشتر وقت گذاشتن انجام میشه میخوای 150..300 هزار تومن خرجش کنی؟

2- اشکال بزرگش اینه که دانشگاه‌های خارج نـــباید متوجه بشن که شما توصیه‌نامه رو از قبل دیدی یا خودت نوشتی. وقتی شما ترجمه شو براشون پست میکنی داری بهشون (دانشگاه‌های اونور) میگی: همشو خوندم اون هم به فارسی! الان هم براتون دادم ترجمه! بعد گذاشتم تو پاکت دانشگاه تا شماها رو گول بزنم نفهمین من دیدمش!
    حالا خودت بگو این نقشه تمیزت ضایس یا گرفتن 2 تا امضا بیشتر؟

پیش فرض پاسخ : توصيه نامه كلي به جاي فرم مخصوص دانشگاه

سلام دوستان عزيز
    كسي هست كه Recommendation letter مربوط به دانشگاه هاي Concordia و Alberta رو داشته باشه؟
    ممون ميشم اگه در اختيار بگذاريد،چون من الان فقط لنگ اين دو تا هستم تا ببرم براي امضا گرفتن. deadline ها هم كه نزديكه ودانشگاه منم شهرستانه!

Junior Member

سلام بالای فرمهایی که من برای توصیه نامه از دانشگاه های مورد نظر دانلود کردم یکیش نوشته SGS Applicant No و یکیش هم زده STUDENT NUMBER که باید توسط متقاضی پر بشه منظور چیه؟ شماره دانشجویی؟ یا اون شماره ای که بعد از ثبت نام آنلاین سایت دانشگاه بهمون میده؟ شماره می دن یا یوزر نیم و پسورد؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط terme نمایش پست ها
    سلام بالای فرمهایی که من برای توصیه نامه از دانشگاه های مورد نظر دانلود کردم یکیش نوشته SGS Applicant No و یکیش هم زده STUDENT NUMBER که باید توسط متقاضی پر بشه منظور چیه؟ شماره دانشجویی؟ یا اون شماره ای که بعد از ثبت نام آنلاین سایت دانشگاه بهمون میده؟ شماره می دن یا یوزر نیم و پسورد؟
    معمولا SGS میشه School of Graduate Studies یا شبیه این. وقتی اپلای میکنی گوشه و کنار صفحه رو نگاه کن یه عددی نوشته که ماله پرونده شماست. بعضی وقتها وقتی checkout کردی یه صفحه summary میاد که اون شماره های لازم رو داره. یه ایمیل هم برای confirm میاد. اونها رو هم بگرد شاید شماره هایی که میخوای داشته باشه. آخرش اگر نبود مسئله‌ای نیست اگر این شماره ها رو ننویسی. فقط اگر بنویسی راحت تر پرونده هاتو پیدا میکنن تا توصیه نامه ها رو به اونها اضافه کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    معمولا SGS میشه School of Graduate Studies یا شبیه این. وقتی اپلای میکنی گوشه و کنار صفحه رو نگاه کن یه عددی نوشته که ماله پرونده شماست. بعضی وقتها وقتی checkout کردی یه صفحه summary میاد که اون شماره های لازم رو داره. یه ایمیل هم برای confirm میاد. اونها رو هم بگرد شاید شماره هایی که میخوای داشته باشه. آخرش اگر نبود مسئله‌ای نیست اگر این شماره ها رو ننویسی. فقط اگر بنویسی راحت تر پرونده هاتو پیدا میکنن تا توصیه نامه ها رو به اونها اضافه کنن.
    ممنون از پاسختون من هم حدس می زدم که اپلای ربط داشته باشه ولی مساله اینه که من هنوز اپلای نکردم و می خوام LOR رو بگیرم و می خواستم اطلاعاتی رو که خودم باید وارد کنم رو تایپ کنم ولی مثل اینکه باید همون دست نویس رد کنم بره بازم ممنون

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

سلام دوستان
    یک سوال فوری داشتم
    یک قسمت ازفرم توصیه نامه پرسیده:
    I served as his/her

1.Research Advisor
    2.Immediate Supervisor
    3.Major Supervisor
    4.Associate
    5.Instructor in Courses
    6.Other (please specify
    از بین سه استادم، یکیشون هم باهاش درس پاس کردم هم تز و هم کار مشترک پژوهشی. دو تا استاد دیگر فقط باهاشون درس پاس کردم. بنظر شما این فرم برای هر کدام باید چطور پر بشه(جای اعداد فوق یک مربع برای تیک زدن قرار دارد).
    با تشکر و آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال فوری داشتم
    یک قسمت ازفرم توصیه نامه پرسیده:
    I served as his/her

1.Research Advisor
    2.Immediate Supervisor
    3.Major Supervisor
    4.Associate
    5.Instructor in Courses
    6.Other (please specify
    از بین سه استادم، یکیشون هم باهاش درس پاس کردم هم تز و هم کار مشترک پژوهشی. دو تا استاد دیگر فقط باهاشون درس پاس کردم. بنظر شما این فرم برای هر کدام باید چطور پر بشه(جای اعداد فوق یک مربع برای تیک زدن قرار دارد).
    با تشکر و آرزوی موفقیت

با اوني كه كار پژوهشي انجام داديد فكر كنم Research Advisor و با اونايي كه درس پاس كرديد Instructor
    in Courses
    البته اجازه بديد اينها رو خود اساتيد تيك بزنند.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Guru

اگر با استادی هم درس گرفتید هم کار پژوهشی انجام دادید باید هردو را جلو اسم استاد تیک بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)