صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103

موضوع: مسائل مربوط به پر کردن فرم های توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرمهای Recommendation Letter لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

سلام رفقا
    من برای گرفتن توصیه نامه پیش استادم رفت گفت قسمت های مربوط به خودشو من پر کنم بعد بیارم امضا کنه. منم قسمتهای مربوط به استادمو تایپ کردم و دادم استادم امضا و تاریخ زد. قسمت های مربوط به خودمو هم دستی پر کردم و امضا کردم. به نظرتون مشکل پیش نمیاد که قسمت های مربوط به استاد تایپی هست؟گیر نمدن حتما اسم و مشخصات استاد رو خودش باید دستی بنویسه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

کسی از دوستان نیست راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak.r نمایش پست ها
    سلام رفقا
    من برای گرفتن توصیه نامه پیش استادم رفت گفت قسمت های مربوط به خودشو من پر کنم بعد بیارم امضا کنه. منم قسمتهای مربوط به استادمو تایپ کردم و دادم استادم امضا و تاریخ زد. قسمت های مربوط به خودمو هم دستی پر کردم و امضا کردم. به نظرتون مشکل پیش نمیاد که قسمت های مربوط به استاد تایپی هست؟گیر نمدن حتما اسم و مشخصات استاد رو خودش باید دستی بنویسه. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    معمولا مشکلی نیست مگر اینکه روی فرم نوشته باشد که باید دست نویس باشه. همینکه امضا و تاریخ دست نویس باشه کفایت میکنه.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان فرم ریکام یه دانشگاه گفته که متن ریکام رو attach کنین به این فرم و بفرستین. حالا من باید ریکام و این فرم هر دورو باید بذارم تو یه پاکت و seal کنم بفرستم یا جدا هم باشه مشکلی نداره؟
    I love you USA

Junior Member

سلام دوستان من همه نظرات وصفحات مربوط رو چك كردم .... ولي جوابي به سوالم داده نشد
    من دانشجوي ترم 4 مقطع كارشناسي هستم...ميخوام واسه وين اپلاي كنم....بايد توصيه نامه از دوتا از استادام بگيرم...ولي نميدونم بايد همينجوري برم به استاد بگم كه واسم بنويسه يا برم جايي از دانشكده مون تا برگه مخصوص با سربرگ دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات(تهران) رو بگيرم بعد اونو بدم به استاد؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش ميكنم كمك كنيد

باید اول سربرگ انگلیسی پیدا بکنی، که معمولن دانشگاه آزادها ندارن شاید علوم و تحقیقات داشته باشه بپرس ازشون، اگه گیر نیاوردی برو واحد بین الملل که توی پاسدارانه ببین بهت می دن ! یکی از دوستان من رفته بود بهش ندادن ! بعد که سربرگ رو گرفتی ببر بده به استادت برات بنویسه که احتمالن بهت میگه متنش رو خودت بنویس من فقط امضا کنم !

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان فرم ریکام یه دانشگاه گفته که متن ریکام رو attach کنین به این فرم و بفرستین. حالا من باید ریکام و این فرم هر دورو باید بذارم تو یه پاکت و seal کنم بفرستم یا جدا هم باشه مشکلی نداره؟
    همشو بزار تو یه پاکت (البته نامه هر استاد جدا ). نامه استاد در واقع پیوست توصیه نامه (فرم) محسوب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    باید اول سربرگ انگلیسی پیدا بکنی، که معمولن دانشگاه آزادها ندارن شاید علوم و تحقیقات داشته باشه بپرس ازشون، اگه گیر نیاوردی برو واحد بین الملل که توی پاسدارانه ببین بهت می دن ! یکی از دوستان من رفته بود بهش ندادن ! بعد که سربرگ رو گرفتی ببر بده به استادت برات بنویسه که احتمالن بهت میگه متنش رو خودت بنویس من فقط امضا کنم !
    من هفتهء پیش، امور بین الملل دانشگاه آزاد رفتم. آقای طباطبایی فرمودند، دانشگاه آزاد فرم توصیه نامهء انگلیسی ندارد! خودتان یک چیزی بنویسد و امضا کنید، ما لطف می کنیم و مهرش می کنیم! همین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

سلام من برای دانشکاه ملبورن میخوام توصیه نامه بنویسم اونجا خودشون فرم خاصی دارن ، اون فرم و باید بدم استاد پر کنه بعد و نمیدونم چیکار باید بکنم ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام من برای دانشکاه ملبورن میخوام توصیه نامه بنویسم اونجا خودشون فرم خاصی دارن ، اون فرم و باید بدم استاد پر کنه بعد و نمیدونم چیکار باید بکنم ؟؟
    دوست عزیز برای دانشگاههایی که فرم مخصوص دارند، این فرم ها را میتونی یا با پست بفرستی یا خود استاد پر کنه و با ایمیل شخصیش برای دانشگاه بفرسته. در مورد این دانشگاه قسمت انتهایی فرم نوشته چجوری میتونید بفرستین و به چه آدرسی بفرستین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)