صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 89

موضوع: آشنایی متقاضیان شرکت در آزمون های ALES | KPDS | UDS | TÖMER و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی متقاضیان شرکت در آزمون های ALES | KPDS | UDS | TÖMER و مسائل مرتبط

امروز رفته بودم برای ثبت نام آزمون ALES که گفتن وقت تموم شده مدارک رو فرستادیم ترکیه اما هنوز دو روز از مهلت باقی مونده
    فوری زنگ زدم به یک آشنایی در آنکارا و گفتم یک قطعه عکس و کپی پاسپورت رو برات میفرستم جون مادرت سریعا ثبت نام کن
    امیدوارم دیر نشده باشه ، ایشون هم یک مقدار ناوارده به این کارها ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی متقاضیان شرکت در آزمون های ALES | KPDS | UDS | TÖMER و مسائل مرتبط

میگن یک فرمی هست که باید برای امتحان ALES پر بشه ، آیا داوطلب حتما باید خودش برای پر کردن این فرم حضور داشته باشه ؟

Junior Member

به جی آر ای هم فکر کنین

Junior Member

با سلام...دوستان لطفا راهنمابان هست؟ چون فرصت شرکیی کنید... برای پذیرش از مقطع ارشد دانشگاه های انگلیسی زبان آیا نیاز به آزمون تومر هست؟ آیا به جز تافل آیلتس و YDS آزمون دیگری برای تعیین سطح هست؟ چون مهلت شرکت در YDS برای سپتامبر ظاهرا به اتمام رسیده و برای مابقی هم فرصت کافی نیست... به صورت مشروط می توان پذیرش گرفت؟ با تشکر فراوان

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Denizzz نمایش پست ها
    با سلام...دوستان لطفا راهنمابان هست؟ چون فرصت شرکیی کنید... برای پذیرش از مقطع ارشد دانشگاه های انگلیسی زبان آیا نیاز به آزمون تومر هست؟ آیا به جز تافل آیلتس و YDS آزمون دیگری برای تعیین سطح هست؟ چون مهلت شرکت در YDS برای سپتامبر ظاهرا به اتمام رسیده و برای مابقی هم فرصت کافی نیست... به صورت مشروط می توان پذیرش گرفت؟ با تشکر فراوان

امتحان YDS شهریور قراره برگزار بشه که تاریخ ثبت نامش :

30.06.2014
    09.07.2014

برا ارشد و دکتری دیگه ایلتس قبول نمی کنن
    اکثر یا همه دانشگاهها یه امتحان تعیین سطح می گیرن که اگه از اون قبول شدید نیازی به تافل یا YDS ندارید
    بستگی به دانشگاهت داره که بصورت مشروط پذیرش بدن یه نه !

Junior Member

سلام دوستان,من درمورد ازمون یوس دانشگاه استانبول سوال داشتم و اینکه میگن در تهران برگزار میشه,کسی اگه اطلاعی داره ممنون میشم,البته قسمتی رو پیدانکردم درمورد ازمون YOS سوالمو اینجا مطرح کردم فکر کردم مرتبط تره

Junior Member

من کارشناسی حسابداری معدل 14.02 هستم. میخوام واسه ارشد اقدام کنم؟ ایلتس 7 هم دارم. دیگه چه مدارکی لازمه؟ میتونم از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم و اینکه اوضاع کاری در زمینه زمینه اونجا چطوریه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    من کارشناسی حسابداری معدل 14.02 هستم. میخوام واسه ارشد اقدام کنم؟ ایلتس 7 هم دارم. دیگه چه مدارکی لازمه؟ میتونم از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم و اینکه اوضاع کاری در زمینه زمینه اونجا چطوریه؟
    دانشگاههاي تركيه مدرك ايلتس رو قبول نمي كنن
    بايد امتحان آلس يا جي آر اي بدي
    و بستگي به دانشگاهي كه مي خواي اپلاي كني تومر + تافل(يا مدرك YDS يا خود دانشگاه ازتون امتحان زبان ميگيره) هم بايد داشته باشي

Junior Member

ببخشید دوستان امکانش هست توضیح مختصری در مورد ales به من بدین؟
    میدونم تو تاپیک نوشته شده از اول خوندم ولی بیشتر گیج شدم
    من میخواستم برای مهر امسال پذیرش بگیرم که فهمیدم نمیتونم چون تو این آزمون شرکت نکردم قصد دارم شهریور شرکت کنم. اما نمیدونم اصلا این آزمون چیه؟ چی باید بخونم ؟ اصلا کجا امتحان میدیم؟
    من که میخوام در دانشگاه خاورمیانه ادامه تحصیل بدم ک انگلیسی زبانه لازمه که در تومر هم شرکت کنم؟ اگه آره ..خب من ترک زبانم ترک ها هم باید این آزمون رو بدن؟
    من هم به انگلیسی و هم به ترکی مسلطم اما.. مدرک ندارم یعنی چون خودم از بچگی این دو زبان رو بدون هیچ معلمی و فقط از روی کتاب ها خوندم دیگه نیازی به کلاس رفتن و حتی مدرک گرفتن نداشتم. مثلا میشه من پذیرش بگیرم و بعد از پذیرش در ترکیه این آزمون ها رو بدم؟
    من مهندسی کامپیوتر خوندم ..آیا به جز این چن تا آزمون لازمه آزمون دیگه ای هم بدم که در راستای رشته خودمه؟

ممنون میشم اگه با جزئیات من رو راهنمایی کنید که خودم رو آماده کنم برای آزمون ها. من واقعا هیچی نمیدونم و راهنمایی هم ندارم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sakuraa نمایش پست ها
    ببخشید دوستان امکانش هست توضیح مختصری در مورد ales به من بدین؟
    میدونم تو تاپیک نوشته شده از اول خوندم ولی بیشتر گیج شدم
    من میخواستم برای مهر امسال پذیرش بگیرم که فهمیدم نمیتونم چون تو این آزمون شرکت نکردم قصد دارم شهریور شرکت کنم. اما نمیدونم اصلا این آزمون چیه؟ چی باید بخونم ؟ اصلا کجا امتحان میدیم؟
    من که میخوام در دانشگاه خاورمیانه ادامه تحصیل بدم ک انگلیسی زبانه لازمه که در تومر هم شرکت کنم؟ اگه آره ..خب من ترک زبانم ترک ها هم باید این آزمون رو بدن؟
    من هم به انگلیسی و هم به ترکی مسلطم اما.. مدرک ندارم یعنی چون خودم از بچگی این دو زبان رو بدون هیچ معلمی و فقط از روی کتاب ها خوندم دیگه نیازی به کلاس رفتن و حتی مدرک گرفتن نداشتم. مثلا میشه من پذیرش بگیرم و بعد از پذیرش در ترکیه این آزمون ها رو بدم؟
    من مهندسی کامپیوتر خوندم ..آیا به جز این چن تا آزمون لازمه آزمون دیگه ای هم بدم که در راستای رشته خودمه؟

ممنون میشم اگه با جزئیات من رو راهنمایی کنید که خودم رو آماده کنم برای آزمون ها. من واقعا هیچی نمیدونم و راهنمایی هم ندارم.
    سلام
    بهترین راه برا اینکه بدونی دانشگاه مدرک تومر می خواد یا نه بهشون زنگ بزن و بپرس !
    الان دیگه دانشگاهها اول امتحان زبان می گیرن بعدش اگه تونستی نمره قبولی رو کسب کنی می تونی مدارکت رو برای پذیرش ارائه بدی (البته بستگی به دانشگاه داره)
    در مورد آلس هم چون فنی هستید 2 قسمت ریاضی + یک قسمت ادبیات ترکی باید بزنید.که واقعا سخته.از اوجا که می گید زبانم خوبه بهترین راه امتحان GRE هست که راحت می تونید نمره کامل رو بیارید