صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : Money Exchange

نقل قول نوشته اصلی توسط farvardinesabz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم جواب سوالمو باید همینجا پیدا کنم یا نه. چون جاهای دیگه فروم هم نتونستم تاپیک مربوطه رو پیدا کنم. کسی می دونه بهترین راه برای ارسال پول (بیشتر از 5000) به شماره حسابی در استرالیا که کد سوئیفتی رو هم ارائه داده چیه؟ این مساله انتقال پول برای اونایی که تو شهرستان زندگی میکنن خیلی سخت تره. بانکها (و حتی صرافیهای موجود هم) نمی تونن به استرالیا دلار حواله کنن. ممنون میشم کسی بتونه کانالهای مطمئنی رو معرفی کنه.
    تا قبل از قانون جدید مجلس ، در فرودگاه سخت گیری نمیشد و میتوانستید هر میزان میخواهید با خود خمل کنید (البته خطرات احتمالی در راه را هم باید می پذیرفتید که ما پذیرفتیم و به راختی مقداری پول بردیم) ولیکن حلالا نمیدانم میزان جستجو و سخت گیری در چه حدی است و بهمین جهت از دوستانی که به تازگی از فرودگاه رد شده اند خواهش میشود تجربه خودشان را بیان کنند و راهنمایی نمایند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    تا قبل از قانون جدید مجلس ، در فرودگاه سخت گیری نمیشد و میتوانستید هر میزان میخواهید با خود خمل کنید (البته خطرات احتمالی در راه را هم باید می پذیرفتید که ما پذیرفتیم و به راختی مقداری پول بردیم) ولیکن حلالا نمیدانم میزان جستجو و سخت گیری در چه حدی است و بهمین جهت از دوستانی که به تازگی از فرودگاه رد شده اند خواهش میشود تجربه خودشان را بیان کنند و راهنمایی نمایند.
    بهترين كار اين هستش كه إز طريق يك صرافي پول را حواله كنيد يا بعضي إز شركت هاي كه كار پذيرش دانشجو را انجام مىدهند ، فقط قبل إز إرسال حتما نرخ را جك كنيد كه دچار مشكل نشيد ، در مورد خروج همراه مسافر ايده جالبي نيست چون ريسك بالايي مي تواند داشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط m15032 نمایش پست ها
    بهترين كار اين هستش كه إز طريق يك صرافي پول را حواله كنيد يا بعضي إز شركت هاي كه كار پذيرش دانشجو را انجام مىدهند ، فقط قبل إز إرسال حتما نرخ را جك كنيد كه دچار مشكل نشيد ، در مورد خروج همراه مسافر ايده جالبي نيست چون ريسك بالايي مي تواند داشته باشد.
    مشخص است که یک راه ارسال توسط صرافی است ولیکن آن هم مسایل مربوط به خود را دارد از قبیل نرخ بسیار بالای حواله، ریسک های مربوط به نرسیدن احتمالی پول یا برداشت بیش از حد از آن که در این شرایط دست فرد به جایی بند نیست و ....
    من مقداری دلار استرالیایی از فبل تهیه کرده ام و میخواهم خودم برای مابقی شهریه و هزینه زندگی ببرم و لذا خواهشمند است که
    اگر تجربه ای در مورد عبور از فرودگاه در چند روز اخیر دارید ذکر نمایید. چرا این بخش اینقدر سوت و کور است؟ شاید هیچکس مساله بردن پول به استرالیا ندارد!!!!!!!!!!

Junior Member

این روزها این مشکل همه است، ولی انگار کسی جوابی هم نداره، صرافی به ما گفته هر دلار 100 تومان برای حواله می گیره!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری دانشگاه کاشان

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    مشخص است که یک راه ارسال توسط صرافی است ولیکن آن هم مسایل مربوط به خود را دارد از قبیل نرخ بسیار بالای حواله، ریسک های مربوط به نرسیدن احتمالی پول یا برداشت بیش از حد از آن که در این شرایط دست فرد به جایی بند نیست و ....
    من مقداری دلار استرالیایی از فبل تهیه کرده ام و میخواهم خودم برای مابقی شهریه و هزینه زندگی ببرم و لذا خواهشمند است که
    اگر تجربه ای در مورد عبور از فرودگاه در چند روز اخیر دارید ذکر نمایید. چرا این بخش اینقدر سوت و کور است؟ شاید هیچکس مساله بردن پول به استرالیا ندارد!!!!!!!!!!
    یکی از دوستان من یک ماه پیش از ایران خارج شد و می گفت فقط از خودت می پرسیدند که چقدر دلار همراهته،ولی نمی گشتند

Thumbs up تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    ضمن تبریک به همه دوستانیکه نتیجه پذیرش، اسکالرشیپ و ویزاشون اومده، لازم دونستم تاپیک جدیدی درست کنم در رابطه با تهیه دلار اسرالیا. چون میدونم خیلی از ماها تجربه ای در این زمینه نداشتیم و از حالا باید به فکر تهیه اون باشیم. از همه دوستانیکه در این زمینه تجربیاتی دارن تقاضا میکنم که تجربیاتشون اینجا بنویسند. این تاپیک میتونه شامل بحث در مورد موارد زیر باشه:

1- مقدار مجاز دلار که میتوانیم از ایران خارج کنیم.
    2- صرافی های معتبر برای خرید دلار استرالیا.
    3- صرافیهای معتبر برای حواله دلار استرالیا.
    4- نحوه، مقدار و باکی که دلار دولتی با نرخ 2540 ( با داشتن ویزا ) میتوان گرفت.
    5- نحوه دریافت و مقدار دلاری که برای هزینه تحصیل به دانشجویان میدن.
    ....

اگر دوستان موارد دیگری به ذهنشون میرسه لطفا به این لیست اضافه کنن.

با آرزو موفقیت برای همه!

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا

اول از همه خودم شروع میکنم:
    این صرافی به نظر قیمتهاش خیلی مناسب میاد که برای حواله دالار استرالیاست و 3400 تا fan توی Facebook داره:
    www,moneymex.com

صرافی ملی هم جای معتبریه برای خرید دلار.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

من دو سالی هست با مانی مکس کار میکنم. خداییش هم سریع هم مطمین هم منصف هستن. همیشه میخوام بگیرم اول به سه چهار تا صرافی تو تهران زنگ میزنم بعد که اطمینان از ارزونتر بودنش پیدا کردم میگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    من دو سالی هست با مانی مکس کار میکنم. خداییش هم سریع هم مطمین هم منصف هستن. همیشه میخوام بگیرم اول به سه چهار تا صرافی تو تهران زنگ میزنم بعد که اطمینان از ارزونتر بودنش پیدا کردم میگیرم
    خیلی ممنون که جواب دادین . چون منهم واقعا دیدم که منصف هستن ولی نمیدونستم اعتماد کنم یا نه. پس شما همیشه حواله کردید دیگه نه؟ توی اون جدولی که توی صفحه اولشه قیمتهای ارزونتر هم داره خودشون گفتن اونها رو هم میشه خرید شما از اونا میخرید یا از خودشون؟ مثلا دیروز قیمت خودشون 3240 بود و لی توی جدول 3080 هم میشد خرید. در ضمن اینو هم بگم که دیروز صرافی ملی قیمتو 3400 میگفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

من تا حالا از بازارشون خرید نکردم همیشه از خودش گرفتم. وقتی مشتریش بشین باهاتون خیلی راه میان تو قیمت. من اولین بار که گرفتم واقعا جونم در اومد تا پول اومد به حسابم چون هم اونا تازه کار بودن هم من. قبل از اون من از تهران برام حواله میکردن حداقل سه روز طول میکشید. اینا نیم ساعته میریزن به حسابتون. خدا خیرش بده اقای اصلی رو که واقعا کلی از دقدقه های من یکی رو حل کرد. من دو ماه پیش یک کار جدید هم باهاشون کردم. ۶۰۰۰دلار دانشجویی گرفته بودم تهران نمیدونستم چطوری انتقال بدم استرالیا. به صرافی ملی زنگ زدم گفت ۴۰۰ دلارش رو کم میکنیم. به دو تا صرافی دیگه زنگ زدم هر کدوم یه چیز پرتی پروندن. گفتم بدم مسافر بیاره بعد اینجا تبدیل کنم زنگ زدم یه صرافی تو ایجا گفتم ۶۰۰۰ تا امریکا رو چقدر تبدیل میکنید که ۳۵۰ تا کم میکردند. مانی مکس هر دلاری رو ۳ سنت کم کرد و برام فرستاد که شد ۱۸۰ دلار کسر.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادین . چون منهم واقعا دیدم که منصف هستن ولی نمیدونستم اعتماد کنم یا نه. پس شما همیشه حواله کردید دیگه نه؟ توی اون جدولی که توی صفحه اولشه قیمتهای ارزونتر هم داره خودشون گفتن اونها رو هم میشه خرید شما از اونا میخرید یا از خودشون؟ مثلا دیروز قیمت خودشون 3240 بود و لی توی جدول 3080 هم میشد خرید. در ضمن اینو هم بگم که دیروز صرافی ملی قیمتو 3400 میگفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)