صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Thumbs up تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان

کسی می دونه اگر در فرودگاه ارزی غیر از دلار استرالیا داشته باشیم محدودیتی براش هست یا نه؟ من می خوام با بلیطم ارز بگیرم اما یا یورو میدن یا دلار آمریکا.... کسی تجربه داره که کدومش بهتره و از اون طرف تبدیلش آسونتره؟
    Live Your Dream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Money Exchange

هر جور تبدیل کنی نباید بیشتر از 10000 دلار استرالیا بشه.یعنی مثلا 8300 آمریکا ،ولی کسی نمیپرسه چقدر داری.فقط یه فرم میدن میپرسن تو هم بگو ندارم.بذار تو جیبت.به نظر من که کلا حواله کن

Junior Member

یعنی چی بیشتر از 10000 دلار استرالیا نباشه؟یعنی اگر بخوای 50000 دلار ببری استرالیا مشکلی داری تو فرودگاه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    تا قبل از قانون جدید مجلس ، در فرودگاه سخت گیری نمیشد و میتوانستید هر میزان میخواهید با خود خمل کنید (البته خطرات احتمالی در راه را هم باید می پذیرفتید که ما پذیرفتیم و به راختی مقداری پول بردیم) ولیکن حلالا نمیدانم میزان جستجو و سخت گیری در چه حدی است و بهمین جهت از دوستانی که به تازگی از فرودگاه رد شده اند خواهش میشود تجربه خودشان را بیان کنند و راهنمایی نمایند.
    بهترين كار اين هستش كه إز طريق يك صرافي پول را حواله كنيد يا بعضي إز شركت هاي كه كار پذيرش دانشجو را انجام مىدهند ، فقط قبل إز إرسال حتما نرخ را جك كنيد كه دچار مشكل نشيد ، در مورد خروج همراه مسافر ايده جالبي نيست چون ريسك بالايي مي تواند داشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط m15032 نمایش پست ها
    بهترين كار اين هستش كه إز طريق يك صرافي پول را حواله كنيد يا بعضي إز شركت هاي كه كار پذيرش دانشجو را انجام مىدهند ، فقط قبل إز إرسال حتما نرخ را جك كنيد كه دچار مشكل نشيد ، در مورد خروج همراه مسافر ايده جالبي نيست چون ريسك بالايي مي تواند داشته باشد.
    مشخص است که یک راه ارسال توسط صرافی است ولیکن آن هم مسایل مربوط به خود را دارد از قبیل نرخ بسیار بالای حواله، ریسک های مربوط به نرسیدن احتمالی پول یا برداشت بیش از حد از آن که در این شرایط دست فرد به جایی بند نیست و ....
    من مقداری دلار استرالیایی از فبل تهیه کرده ام و میخواهم خودم برای مابقی شهریه و هزینه زندگی ببرم و لذا خواهشمند است که
    اگر تجربه ای در مورد عبور از فرودگاه در چند روز اخیر دارید ذکر نمایید. چرا این بخش اینقدر سوت و کور است؟ شاید هیچکس مساله بردن پول به استرالیا ندارد!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری دانشگاه کاشان

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    مشخص است که یک راه ارسال توسط صرافی است ولیکن آن هم مسایل مربوط به خود را دارد از قبیل نرخ بسیار بالای حواله، ریسک های مربوط به نرسیدن احتمالی پول یا برداشت بیش از حد از آن که در این شرایط دست فرد به جایی بند نیست و ....
    من مقداری دلار استرالیایی از فبل تهیه کرده ام و میخواهم خودم برای مابقی شهریه و هزینه زندگی ببرم و لذا خواهشمند است که
    اگر تجربه ای در مورد عبور از فرودگاه در چند روز اخیر دارید ذکر نمایید. چرا این بخش اینقدر سوت و کور است؟ شاید هیچکس مساله بردن پول به استرالیا ندارد!!!!!!!!!!
    یکی از دوستان من یک ماه پیش از ایران خارج شد و می گفت فقط از خودت می پرسیدند که چقدر دلار همراهته،ولی نمی گشتند

Junior Member

این روزها این مشکل همه است، ولی انگار کسی جوابی هم نداره، صرافی به ما گفته هر دلار 100 تومان برای حواله می گیره!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman60 نمایش پست ها
    یعنی چی بیشتر از 10000 دلار استرالیا نباشه؟یعنی اگر بخوای 50000 دلار ببری استرالیا مشکلی داری تو فرودگاه؟
    ورود پول نقد در میزان زیاد جزو قوانین پول شویی حساب میشه . به هر حال اگر میزان پول زیادی رو از شما در فرودگاه توقیف کنن تقریبا میشه گفت تو دردسر بزرگی افتادید .....
    بهتره به قانون احترام بذارید و پول رو از صرافیهای معتبر حواله کنید (کاری که همه میکنن).
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, ANU

سلام
    من دو تا سوال دارم:
    1.خطرناک نیست 10000دلار نقد دستمون باشه و حملش کنیم!!
    2.دولت برای ما دانشجوها مزیت خاصی قرار نمیده، مثلا ارزونتر از بازار بده!؟
    ممنون از همگی

از دوستان کسی می دونه میشه دلار آمریکا رو به راحتی در استرالیا با دلار استرالیا change کرد (از لحاظ کارمزد، در دسترس بودن صرافیها و ...)؟
    فکر می کنم توی استرالیا بهتر باشه تا توی ایران (به دلیل نرخ برابری دلار آمریکا و دلار استرالیا)

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)