نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
من تا حالا از بازارشون خرید نکردم همیشه از خودش گرفتم. وقتی مشتریش بشین باهاتون خیلی راه میان تو قیمت. من اولین بار که گرفتم واقعا جونم در اومد تا پول اومد به حسابم چون هم اونا تازه کار بودن هم من. قبل از اون من از تهران برام حواله میکردن حداقل سه روز طول میکشید. اینا نیم ساعته میریزن به حسابتون. خدا خیرش بده اقای اصلی رو که واقعا کلی از دقدقه های من یکی رو حل کرد. من دو ماه پیش یک کار جدید هم باهاشون کردم. ۶۰۰۰دلار دانشجویی گرفته بودم تهران نمیدونستم چطوری انتقال بدم استرالیا. به صرافی ملی زنگ زدم گفت ۴۰۰ دلارش رو کم میکنیم. به دو تا صرافی دیگه زنگ زدم هر کدوم یه چیز پرتی پروندن. گفتم بدم مسافر بیاره بعد اینجا تبدیل کنم زنگ زدم یه صرافی تو ایجا گفتم ۶۰۰۰ تا امریکا رو چقدر تبدیل میکنید که ۳۵۰ تا کم میکردند. مانی مکس هر دلاری رو ۳ سنت کم کرد و برام فرستاد که شد ۱۸۰ دلار کسر.
خوب اینجوری خیالم راحت شد البته من به "استرالیا اکسپرس " هم زنگ زدم ولی اونا قیمتشون بالاتر بود و البته مانی مکس میگفت اونا پول رو با تاخیر میزن ولی مانی مکس حداکثر 4 ساعت و از این حرفا.

من چند تا سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم اگر شما یا دوستان دیگه بتونین کمک کنید.

1- این 6000 تا رو به همه میدن ؟ یعنی منکه اسکالرشیپ گرفتم هم میتونم بگیرم و از کجا؟
2- زنگ زدم فرودگاه گفت نفری 5000 تا میشه ببرید، درسته؟
3- حالا اگر 5000 تا فقط بشه آورد به نظرتون من 15000 تا بریزم به حساب دوستم توی استرالیا مشکلی نیست؟ نمیگن اینهمه پول چرا و اینا؟؟؟