صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط agholami نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
    راستش منم زنگ زدم و باخود آقای اصلی صحبت کردم،نرخ حوالرو از بقیه جاها ارزونتر حساب میکردن(بقیه جاها3500،اینجا3485) ولی نرخ چنج دلار آمریکا به استرالیا رو نه!(1.08)
    طوری که اگه بخوام از طریق مانی مکس پول حواله کنم حدود300هزارتومان بیشتر باید پرداخت کنم نسبت به صرافی های دیگه.
    چنتا سوال مهم ممنون میشم پاسخ بدین:
    حواله قانونی غیر قانونی چیه؟!من از صرافی سامان(که اونم واسه حواله خیلی معتبره)پرسیدم چقدر حواله میکنین واسه دانشگام،گفت چون دانشگاهه باید قانونی و از حساب بانکی ریخته شه،رو این حساب ما 4520حواله می کنیم!! +50 دلار استرالیا کارمزد! بنظر شما این صرافی بیش از اندازه گرون نمی گیره؟ کسی هست در این مورد اطلاع داشته باشه؟ برای دانشگاه که پروسش خیلی مهمه بازم مانی مکسو پیشنهاد میکنین؟
    3450 یا 4450؟؟؟4450 که خیلی گرونه اما 50$ کارمزد معقولانس
    اگر گفته 3450 قیمت حواله استرالیا امروز تو صرافی جلالی 3430 بودش.البته تو سایت.حدود قیمتای این چنتا صرافی (جلالی-سامان-سفیران ) معمولا یکی هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrrrrrr نمایش پست ها
    3450 یا 4450؟؟؟4450 که خیلی گرونه اما 50$ کارمزد معقولانس
    اگر گفته 3450 قیمت حواله استرالیا امروز تو صرافی جلالی 3430 بودش.البته تو سایت.حدود قیمتای این چنتا صرافی (جلالی-سامان-سفیران ) معمولا یکی هستش
    نه سحر خانم 4520!این قیمتو حضوری که رفتم گفتن یعنی 1200تا بیشتر از بقیه جاها که معمولا3500 میگفتن!در مورد صرافی جلالی نرخ حواله هاش از مانی مکسم ارزونتره واقعا!فقط آدم نمی دونه چقدر معتبره کارش(البته با احترام بهشون)

Junior Member

امروز از طریق یه صرافی که آشنامون هم بود بالاخره بحساب دانشگاه حواله کردم (حواله سفید) که قیمتش از بقیه جاها مناسبتر درآمد.3445حواله معمولیش بود(همون سیاه!!) که در طی 3 روز بخش بخش میریختن بحساب. ولی من حواله سفید(که قانونیه و رسمی)انتخاب کردم با قیمت3470،در عوض هم مطمئنه هم1 روزه واریز میشه. بنظر من اگه جایی آشنا دارین بهترین راهه

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

با سلام خدمت دوستان
    از یکی از بچه ها شنیدم که دلار آمریکا رو قبل رفتن تو ایران تبدیل کنیم. اما قیمت جهانی نشون میده دلار استرالیا بی ارزش تر از آمریکاست. بهتر نیست ببیریم اونجا؟کسی دیتا داره
    ممنون

سلام،
    اولا شما کجا رو چک کردی که میگی دلار استرالیا ارزشش کمتره؟
    توی گوگل تایپ کن USD to AUD. امروز هر دلار آمریکا معادل با 0.96 دلار استرالیاست که نشون میده ارزش دلار استرالیا بیشتره!
    این سایتها هم برای تعیین نرخ برابری ارز خوبن:
    http://www.x-rates.com/calculator/
    http://www.ozforex.com.au/exchange-rate/
    سایتهای بالا نرخ عمده‌ی تبدیل ارز رو نشون میدن (که قاعدتا با نرخ خرده فروشی فرق داره).

ثانیا، این موضوع که آیا به صرفه هست توی ایران پولتو تبدیل کنی یا اینجا تبدیل کنی، هیچ ربطی به اینکه نرخ جهانی تبدیل ارز چقدره نداره! اگر نرخ جهانی بره بالا، توی ایران هم نرخ تبدیل میره بالا!
    ولی نکته‌ای که وجود داره اینه که توی استرالیا بانکها با نرخ خیلی بدی ارز رو تبدیل میکنن و تازه کارمزد هم میگیرن. میتونی وبسایت بانکها رو چک کنی تا دستت بیاد نرخ خریدشون چقدر هست و نرخ فروششون چقدر (چون خیلی با هم متفاوته). صرافیهای اینجا اکثرا منصفتر از بانکها هستن و با نرخ بهتری تبدیل میکنن و اگر بگردی شاید بتونی یه صرافی با نرخ خوب پیدا کنی که کارمزد هم ازت نگیره. ولی مطمئن باش هیچ جایی رو نمیتونی پیدا کنی که به خوبی نرخی که گوگل میده باهات معامله کنه!

به نظر من بهتره اول از دوستاییت که توی دانشگاه مقصدت درس میخونن بپرسی که آیا اونجا صرافی که با نرخ خوبی تبدیل کنه سراغ دارن یا نه و اینکه نرخ تبدیلش چقدره! بعدش با نرخهایی که توی ایران میتونی پیدا کنی مقایسه کن ببین کدوم به صرفه تره!

موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    از یکی از بچه ها شنیدم که دلار آمریکا رو قبل رفتن تو ایران تبدیل کنیم. اما قیمت جهانی نشون میده دلار استرالیا بی ارزش تر از آمریکاست. بهتر نیست ببیریم اونجا؟کسی دیتا داره
    ممنون
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا و مسائل مرتبط

چند روز از جلوی یک صرافی رد شدم توی بریزبن توی خیابون کویین بود.اسمش فکر میکنم american express بود دلار امریکا رو با نرخ خیلی خوبی چنج میکرد فکر کنم فقط 2 درصد کارمزد میگرفت. حتما همه جای استرالیا شعبه داره سرچ کنید پیدا کنید تا حالا بهترین نرخی بود که دیدم البته من چنج نکردم و فقط نرخهاش رو نگاه کردم .
    گفتم بگم شاید به درد دوستانی که توی استرالیا هستند و دلار امریکا دارند بخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا و مسائل مرتبط

لطفا یک صرافی با انصاف اطراف mascot تئ سیدنی به من معرفی کنید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Swinburne university - PhD of Eng

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

دوستان عزیز، کسی میدونه تو تهران کجا میشه دلار استرالیا با نرخ خول پیدا کرد!؟
    آدرس یا تلفن رو لطف کنید بسیار ممنون میشم
    چند صفحه قبل رو خوندم، اما همه دارن درباره نرخ تبدیل حرف میزنن!
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

دوستانی که قصد ارسال پول به استرالیا یا بالعکس رو دارند می تونند مستقیما در بازار ارز moneymex خرید و فروش کنند. نرخ هم از طرف خریدار و فروشنده تعیین میشه https://www.moneymex.com/au/fa/trader

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ugik نمایش پست ها
    دوستان عزیز، کسی میدونه تو تهران کجا میشه دلار استرالیا با نرخ خول پیدا کرد!؟
    آدرس یا تلفن رو لطف کنید بسیار ممنون میشم
    چند صفحه قبل رو خوندم، اما همه دارن درباره نرخ تبدیل حرف میزنن!
    مرسی
    به نظرم این بهترین قیمت رو میده: http://www.sarafijalali.co/
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)