صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    به نظرم این بهترین قیمت رو میده: http://www.sarafijalali.co/
    به نظر من سایت ص جلالی قیمتهای بروز میده اما قیمت فروشش از بقیه صرافی ها بالاتره....بهتر بنظر میاد USD بفروشی به جلالی از یکی دیگه AUD بخری بصرفه تر باشه

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلا م دوستان. من یکی از همکارام مقداری دلار استرالیا قراره بهم بفروشه. قیمتش خوبه. 10-20 تومن زیر قیمت بازار. چطوری باید چکش کنم که اصله ؟ میترسم تقلبی باشه. کسی بلده چطوری باید چک کنم؟
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Telecommunication Engineering -University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    سلا م دوستان. من یکی از همکارام مقداری دلار استرالیا قراره بهم بفروشه. قیمتش خوبه. 10-20 تومن زیر قیمت بازار. چطوری باید چکش کنم که اصله ؟ میترسم تقلبی باشه. کسی بلده چطوری باید چک کنم؟
    سلام. دلارش پلاستیکیه! بعید میدونم تقلبی باشه اصلا !! بازم دوستان اگه تقلبی دیدن بگن ممنون میشم.

Senior Member

دلار استرالیا تقریبا میشه گفت تقلبی نداره چون سخت و پر هزینه هست
    روی اسکناس یه قطعه شفاف پلاستیکی هست که باید کاملا هم جنس و هم تراز با بقیه اسکناس باشه. نمیدونم چطوری توضیح بدم ولی وقتی روی اون قطعه دست میکشید نباید احساس کنید که این تکه جدا از اسکناسه و لبه هاش برجستگی نداشته باشه
    خود اسکناس هم از جنس پلاستیک هست یعنی شما اگه اسکناس رو توی آب بزارید از بین نمیره.

سلام دوستان
    یه سری اطلاعات در مورد قانون تاسیس صرافی تو استرالیا میخواستم.
    ممنون میشم کمک کنید
    حتی اگه بگین چی سرچ کنم هم ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

دیدم اینجا حرفی از مانیمکس نیست خواستم بگم این سایت رو هم به صرافی های معتبر برای حواله پول اضافه کنید و اگر حوصله داشته باشید از بازار ارز همین سایت هم می تونید با قیمت های خیلی مناسب مبادله انجام بدید.
    آدرس سایت:
    https://www.moneymex.com

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_mech_84 نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای گرفتن ارز دانشجویی باید برچسب ویزا رو بگیرم یا با نامه پی دی اف کارم راه میفته؟
    Your electronic visa grant letter (pdf file) is enough for Nesha.
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz_sm نمایش پست ها
    دیدم اینجا حرفی از مانیمکس نیست خواستم بگم این سایت رو هم به صرافی های معتبر برای حواله پول اضافه کنید و اگر حوصله داشته باشید از بازار ارز همین سایت هم می تونید با قیمت های خیلی مناسب مبادله انجام بدید.
    آدرس سایت:
    https://www.moneymex.com
    اصلا از مانی مکس استفاده نکنید که جدیدا خیلی دزد شدند. الان که دلار استرالیا 10 درصد زیر دلار امریکاست از یکی از دوستان من در ایران دلار امریکا گرفت و همون مقدار براش در استرالیا واریز کرد!! یعنی 10 درصد کارمزد گرفت در حالی که من از صرافی 3 درصد کارمزد دادم که باز هم بالا بود . جوابگو هم نیستند و پول طرف رو همینطوری بالا کشیدند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    اصلا از مانی مکس استفاده نکنید که جدیدا خیلی دزد شدند. الان که دلار استرالیا 10 درصد زیر دلار امریکاست از یکی از دوستان من در ایران دلار امریکا گرفت و همون مقدار براش در استرالیا واریز کرد!! یعنی 10 درصد کارمزد گرفت در حالی که من از صرافی 3 درصد کارمزد دادم که باز هم بالا بود . جوابگو هم نیستند و پول طرف رو همینطوری بالا کشیدند .
    مثل اینکه هر جا آدم حواسش جمع نباشه ممکنه یه کلاه سرش بره.
    من که راضی هستم. از حساب بانکی ایرانم اینترنتی پول رو به حساب مانیمکس می ریزم و بعد تو بازار ارز دلار می خرم و اینجا به حسابم می ریزن. البته مینیمم کارمزد 30 دلار رو دارن که به نظرم قابل قبوله.

Senior Member

بازار فرق میکنه در اون شما دارید با کس دیگه معامله میکنید و مانی مکس هم داره حق دلالی رو میگیره
    من برای حواله گفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)