صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakorosh نمایش پست ها
    سلام یه سوال پولی که برای اسکولارشیپ باید پرداخت کنیم رو چه وقتی باید بدیم؟ بعد از کامل کردن فرم یا قبلش؟ سوال دوست قبلی هم جواب بدید ممنون میشم. سوال من هم هست...
    "پولی که برای اسکولارشیپ باید پرداخت کنیم رو چه وقتی باید بدیم"
    منظور سئوالتون مشخص نیس!
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلام دوستان
    من مقداری دلار استرالیا دارم و حدودا چند روز دیگه میرسم ایران (مشهد/تهران) و میخوام تو صرافی چینج کنم. اگه کسی میخواد دلار فیزیکی بخره میتونیم به قیمتی بینابین تعویض کنیم . وین-وین
    هر کسی خواست پیغام خصوصی بده.
    ویرایش توسط Armin65 : November 24th, 2015 در ساعت 08:05 AM

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه چطور میشه هزینه ارزیابی رو از طریق صرافی پرداخت کرد؟ شماره حسابی از سازمان مهندسین استرالیا دارین؟ و اینکه بعدش چطور باید نشون داد که هزینه پرداخت شده؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه چطور میشه هزینه ارزیابی رو از طریق صرافی پرداخت کرد؟ شماره حسابی از سازمان مهندسین استرالیا دارین؟ و اینکه بعدش چطور باید نشون داد که هزینه پرداخت شده؟
    ممنون
    وقتی که به مرحله پرداخت میرسید، میتونید بگید bill بفرستن تا پرداخت کنید، چند روزی هم انگار فرصت میده پرداخت کنید به حسابشون

البته پرداخت از طریق درگاه ویزا-مستر-امکس بصورت آنی هم قابل انجامه که صرافی میتونه شماره کارتشو وارد کنه تو صفحه تا پرداختتون انجام شه. در اینجالت، رسید بلافاصله به ایمیلتون ارسال میشه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    وقتی که به مرحله پرداخت میرسید، میتونید بگید bill بفرستن تا پرداخت کنید، چند روزی هم انگار فرصت میده پرداخت کنید به حسابشون

البته پرداخت از طریق درگاه ویزا-مستر-امکس بصورت آنی هم قابل انجامه که صرافی میتونه شماره کارتشو وارد کنه تو صفحه تا پرداختتون انجام شه. در اینجالت، رسید بلافاصله به ایمیلتون ارسال میشه
    خیلی ممنون از پاسختون. اگه bill بدن باید بریم از صرافی پرداخت کنیم؟ کلا یا باید تو صرافی وارد سایت بشیم و مستقیما وارد کنن یا اینکه bill بگیریم و ببریم صرافی؟ در مورد دوم رسید باید بگیریم بفرستیم؟ سایت moneymax تو این زمینه کاربرد داره که از طریق اونا پرداخت کنم؟
    اگه امکان داشته باشه یه کم بیشتر راجع به نحوه پرداخت و گرفتن رسید و ...توضیح بدین ممنون میشم بخصوص از طریق مانی مکس.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. اگه bill بدن باید بریم از صرافی پرداخت کنیم؟ کلا یا باید تو صرافی وارد سایت بشیم و مستقیما وارد کنن یا اینکه bill بگیریم و ببریم صرافی؟ در مورد دوم رسید باید بگیریم بفرستیم؟ سایت moneymax تو این زمینه کاربرد داره که از طریق اونا پرداخت کنم؟
    اگه امکان داشته باشه یه کم بیشتر راجع به نحوه پرداخت و گرفتن رسید و ...توضیح بدین ممنون میشم بخصوص از طریق مانی مکس.
    من خودم هفته پیش پرداخت کردم از طریق پرداخت آنی، لذا دقیق پروسه bill رو نمیدونم. اما دیدم یه همچین آپشنی هم هست انگار
    فک کنم وقتی بیل میده، اطلاعات بانکی داخلش باشه برای انتقال به حسابشون و بعد ارسال رسید بهشون تا پروسه ارزیابی استارت بخوره

بیان تجربه در مورد خدمات شرکتها تو تاپیکهای فروم خلاف مقرراته

دوستان تو ايران كدوم بانك هست كه بشه از طريق انترنت موجودي حساب يا انتقال وجه رو انجام داد. مثلا شما به صرافي دلار ميدي كه معادل رياليشو بريزه به يك شماره حساب در ايران. كدوم بانك ايراني هست كه شما بتوني از استراليا با انترنت چك كني كه پول به حسابتون رفته؟ در ضمن نرخ سودشم خوب باشه

Junior Member

سلام،دوستان کسی میدونه پول ویزا برای سابکلاس 143 رو چجوری باید پرداخت کرد؟ و اینکه این پول باید با نرخ رسمی پرداخت بشه یا نرخ آزاد؟ لطفا سوال منو پاسخ بدین.ممنونم

Junior Member

درود بی پایان،

نکات بسیار کاربردی:
    1-برای دسترسی به حساب بانک ملت از خارج از کشور حتما باید یک دستگاه یکبار رمز از بانک بخرید (گوگل سرچ کنید) به قیمت 26000 تومان،در غیر این صورت اجازه ورود به حساب بانکی از خارج از کشور نخواهید داشت

2-برای تبدیل پول از حساب ریالی به ارز می تونید با حساب ایرانیتون (ریالی) از همون استرالیا به صورت اینترنتی از سایت صرافی moneyMex دلار بخرید بعد از همون سایت درخواست کنید حواله کنه به حسابتون در استرالیا و بالعکس. هر هزار دلار 30 دلار کارمزد -حواله 3 روز کاری که اگه تلفنی باهاشون صحبت کنید شاید چند ساعته هم انجام بدن- قبل از هر خریدی حتما باهاشون تماس بگیرید و هماهنگ کنید برای اطمینان

3-قبل از سفر به بلاد کفر و شیطانی (joking)، به این طریق میتونید پول حواله کنید به استرالیا بدون اینکه خطر اسکناس تقلبی و یا دزدیدن و گم شدن پولاهای کلانتون در مسافرت رو به جون عزیز و بسیار گرامیتون بخرید. می تونید با هماهنگی دانشگاه یه حساب توی مثلا بانک common wealth باز کنید که فقط می تونید توش پول بریزید و برداشت ممنوع تا زمانی که حضورا به بانک با پاسپورت برید. بعد پول رو قبل از سفر حواله کنید به اون حساب خودتون. در ضمن بعدا دانشگاه پول بورستون رو هر دو هفته یه بار در همون حساب بانکی واریز می کنه.

موارد 2 و 3 رو خودم انجام ندادم بنابراین دانشجویان research-based و یا حتی دیگران! این موارد رو به موضوع تحقیق اضافه بفرمایید و بعد همه رو از نتیجه این تحقیق بهره مند.
    ویرایش توسط meappabr : May 30th, 2016 در ساعت 04:00 PM

Junior Member

سلام دوستان من برای ارزیابی مدارکم نیازدارم که 550 دلاراسترالیا روبه اداره ارزیابی استرالیاپرداخت کنم.کسی هست که این مبلغ روپرداخت کنه ومن معادل ریالیشوبه حسابش بریزم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)