صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange /

سلام دوستان.
    من تصمیم دارم مبلغی در حدود ۴۰ هزار دلار را از ایران به استرالیا منتقل کنم. من میتونم مبلغ ریالی رو به حساب شما در ایران واریز کنم (یا کارت به کارت کنم) و شما مبلغ دلاری رو به حساب من در استرالیا واریز کنید. نرخ تبدیل رو هم متوسط قیمت خرید و فروش صرافی \ارس ملبورن حساب میکنیم که هر دوطرف سود ببریم. اگر کسی مایل بود لطفا به من \یام خصوصی بده.
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Junior Member

پیش فرض سپرده ارزی با سود بالا

یکی از دوستان پس از بازگشت از استرالیا مقداری دلار استرالیا در یکی از حساب های رایج اونجا داره.

به نظر شما حالا که برگشته ایران بهترین کار برای نخوابیدن سرمایه اش چیه؟ چون سود واریزی حساب ها رو من چک کردم ظاهرا 3 درصد بیشتر نیست!

به نظرتون ارز رو چنج به ریال کنه و تو حساب های ایرانی بذاره یا حساب ارزی با سود بالاتر هم هست؟

این رو از این بابت می پرسم که اولین مبلغ ارزی که داره قابل توجهه از یک طرف و از طرف دیگه ممکنه بعدها (که البته زمانش معلوم نیست) بخواد برگرده اونجا.

ممنون می شم اگر کسی از دوستان تجربه مشابهی دارند راهنمایی بفرمایید.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : سپرده ارزی با سود بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    یکی از دوستان پس از بازگشت از استرالیا مقداری دلار استرالیا در یکی از حساب های رایج اونجا داره.

به نظر شما حالا که برگشته ایران بهترین کار برای نخوابیدن سرمایه اش چیه؟ چون سود واریزی حساب ها رو من چک کردم ظاهرا 3 درصد بیشتر نیست!

به نظرتون ارز رو چنج به ریال کنه و تو حساب های ایرانی بذاره یا حساب ارزی با سود بالاتر هم هست؟

این رو از این بابت می پرسم که اولین مبلغ ارزی که داره قابل توجهه از یک طرف و از طرف دیگه ممکنه بعدها (که البته زمانش معلوم نیست) بخواد برگرده اونجا.

ممنون می شم اگر کسی از دوستان تجربه مشابهی دارند راهنمایی بفرمایید.

ارز رو چنج کنه بزاره توی حساب های بانک هایی مثل سرمایه که برای 100 میلیون به بالا بیشتر از 20 درصد سود میدن. حساب های ارزی یکی دوتا مشکل داره از نظر من. اول اینکه اگه تحریم شد بانک با مصیبت بهتون ارز رو میده. اتفاقی که توی سال نود و یک و دو افتاد و بانک ها معادل ریالی ارز اونم به نرخ دولتی 1226 تومن رو به صاحب حساب برمی گردوندن و یکی اینکه سودشون خیلی خیلی کمه. در حد سه چهار درصد. ولی به نظر من به صورت نقد نگه داره خیلی بهتره چون احتمالا دلار امسال بین 4000 تا 4500 تومن در نوسان باشه و از تیر ماه یا اواخر مرداد تا آبان و آذر شروع کنه به افزایش قیمت چون حسن الدوله روی دولت محمود الدوله رو توی افزایش نقدینگی سفید کرده و دیر یا زود باید منتظر افزایش 20 تا 25 درصدی نرخ ارز باشیم.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام. من می خوام دلار استرالیام را به ریال تبدیل کنم. دوستانی که به دلار احتیاج دارند با من تماس بگیرند. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ACiv نمایش پست ها
    سلام. من می خوام دلار استرالیام را به ریال تبدیل کنم. دوستانی که به دلار احتیاج دارند با من تماس بگیرند. ممنون
    سلام. نرختون چقدر هست؟

سلام
    دوستان اگر کسی ارز برای فروش در تهران داره به من اطلاع بده لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ACiv نمایش پست ها
    سلام، چطور میتونیم با شما تماس بگیریم

Junior Member

من نیاز به دلار استرالیا دارم ...دوستانی که ریال لازم دارند لطفا بگن

سلام دوستان مقداری دلار استرالیا به صورت حواله یا نقد (در استرالیا) (واریز به حساب یا نقد در استرالیا موجود است)
    دوستانی که احتیاج به پرداخت با دلار نقد استرالیا دارند با من تماس بگیرند

Junior Member

قیمت دلار استرالیا رو از کجا باید بگیریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)