صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 159 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام

کسی در ایران یا استرالیا هست که مقداری دلار امریکا (نقد) رو با معادل دلار استرالیا چنج کنیم؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    اگر کسی دلار استرالیا برا فروش داره لطفا به من پیام خصوصی بده. من یه مقدار میخوام.

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

برای گرفتن ویزای استرالیا باید دلار استرالیا بگیریم؟

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh6299 نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای استرالیا باید دلار استرالیا بگیریم؟
    دوست عزیز هزینه ویزا می بایست به صورت انلاین و با دلار استرالیا پرداخت شود.

Junior Member

سلام صرافی ها دلار استرالیا به راحتی میدن؟ با مدرکی چیزی میخوان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Money Exchange

نقل قول نوشته اصلی توسط chat_global نمایش پست ها
    از دوستان کسی می دونه میشه دلار آمریکا رو به راحتی در استرالیا با دلار استرالیا change کرد (از لحاظ کارمزد، در دسترس بودن صرافیها و ...)؟
    فکر می کنم توی استرالیا بهتر باشه تا توی ایران (به دلیل نرخ برابری دلار آمریکا و دلار استرالیا)
    میشه کسی اگه جواب این سوالو میدونه دقیق نرخشو بگه مقایسه کنم ببینم دلار آمریکا ببرم یا استرالیا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط n4srin نمایش پست ها
    میشه کسی اگه جواب این سوالو میدونه دقیق نرخشو بگه مقایسه کنم ببینم دلار آمریکا ببرم یا استرالیا؟
    در جواب سوال بالا، بله به راحتی با یه مدرک شناسایی (پاسپورت) میشه تبدیل کرد.

اما بنظر شخصی، ریتی که در خاک استرالیا، برای تبدیل دلار استرالیا به دلار امریکا دریافت میشه بالاتر از از ایران هست.
    به صرفه نیست که از ایران دلار اونم دلار امریکا بخرید بیاید استرالیا تبدیل کنید. بهترین کار همون خرید دلار استرالیا از تهران هست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    در جواب سوال بالا، بله به راحتی با یه مدرک شناسایی (پاسپورت) میشه تبدیل کرد.

اما بنظر شخصی، ریتی که در خاک استرالیا، برای تبدیل دلار استرالیا به دلار امریکا دریافت میشه بالاتر از از ایران هست.
    به صرفه نیست که از ایران دلار اونم دلار امریکا بخرید بیاید استرالیا تبدیل کنید. بهترین کار همون خرید دلار استرالیا از تهران هست.
    سلام دوستان

منهم کاملا با فرمایش دوستمان موافق هستم. قاعده کلی این است که در هر کشوری پول جاری ان کشور گرانتر فروخته میشود.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دلار استرالیا به قیمت توافقی پایین تر از قیمت صرافی موجود است. لطفا با شماره 09125681259 تماس حاصل فرمایند.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)