صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

بچه ها من حدود 4400 دلار استرالیا دارم که توی استرالیاست. و می خوام به ایران منتقل کنم. کسی هست که توی استرالیا این مقدار یا بخشی از اون را لازم داشته باشه و در ایران به من ریال تحویل بده.
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

دوستان ببخشید قانون مربوط به گردش حساب بانکی مربوط به قبلا بوده یا الان هم هست(همون 60 میلیون تومان در شش ماه)
    در قوانین و رول های جاری من چیزی ندیدم
    ممنون می شم اگه دوستی اطلاعاتی داره بگه
    (قوانین مربوط به مهاجرت منظورمه)

Junior Member

سلام
    دوستان عزيز اگه كسي دلار استراليا براي ثبت نام در دانشگاه و يا ساير نيازها در استراليا احتياج داره و ميتونه معادل ريالي يا دلاريشو در تهران تحويل بده لطفا پيغام شخصي بزاريد.مرسي

Junior Member

سلام
    خواهش می کنم اگر کسی جدیدا هزینه لاج ویزای استرالیا رو با قانون جدید یعنی پرداخت در دفاتر DIBP در خاک استرالیا انجام داده به من اطلاع بده که چطور باید این کار رو کرد؟! آیا حتما باید کسی در استرالیا این کار رو برای ما انجام بده؟! دوستان و اقوام در دیگر کشورها می تونن این پرداخت رو انجام بدن ؟ واقعا مسخرس. کسانی که این کار رو در ایران انجام می دن به اندازه ی پول ویزا هزینه می گیرن. یعنی من باید برای یک ویزای 130 دلاری 130 دلار هم پول اضافه بدم به دلال !!!!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4515 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم اگر کسی جدیدا هزینه لاج ویزای استرالیا رو با قانون جدید یعنی پرداخت در دفاتر DIBP در خاک استرالیا انجام داده به من اطلاع بده که چطور باید این کار رو کرد؟! آیا حتما باید کسی در استرالیا این کار رو برای ما انجام بده؟! دوستان و اقوام در دیگر کشورها می تونن این پرداخت رو انجام بدن ؟ واقعا مسخرس. کسانی که این کار رو در ایران انجام می دن به اندازه ی پول ویزا هزینه می گیرن. یعنی من باید برای یک ویزای 130 دلاری 130 دلار هم پول اضافه بدم به دلال !!!!
    من اخیرا هزینه ویزای توریستی رو در یکی از دفاتر DIAC در استرالیا پرداخت کردم. همونطور که تو اینجا نوشته، تنها راه پرداخت هزینه ویزایی که در سفارت استرالیا در تهران لاج میشه اینه که این هزینه در یکی از دفاتر DIAC در استرالیا پرداخت بشه. این پرداخت هم حتما باید به صورت حضوری انجام بشه (یعنی یه نفر باید اینجا برای شما این کار رو انجام بده و امکان پرداخت به صورت آنلاین وجود نداره) و شخصی که هزینه ویزا رو پرداخت میکنه باید فیش پرداخت هزینه رو اسکن کنه و برای شما بفرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    دوستان ببخشید قانون مربوط به گردش حساب بانکی مربوط به قبلا بوده یا الان هم هست(همون 60 میلیون تومان در شش ماه)
    در قوانین و رول های جاری من چیزی ندیدم
    ممنون می شم اگه دوستی اطلاعاتی داره بگه
    (قوانین مربوط به مهاجرت منظورمه)
    سلام یعنی چی؟
    برای درخواست ویزای تحصیلی که اون استیتمنت حساب رو میخواستن؟ هنوز این قانونی هست و شصت میلیون تومن نیست خیلی بیشتره
    پیروز باشی

Junior Member

سلام دوستان، من هزینه بیمه و هزینه ویزا رو باید پرداخت کنم. از مانیمکس بگیرم خوبه؟ جای بهتری هم سراغ دارین؟ کارمزدش و سرعت عملشون چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام دوستان، من هزینه بیمه و هزینه ویزا رو باید پرداخت کنم. از مانیمکس بگیرم خوبه؟ جای بهتری هم سراغ دارین؟ کارمزدش و سرعت عملشون چقدره؟
    من تا به حال چندین بار از طریق مانیمکس پول حواله کردم. به نظرم هم قیمتشون و هم سرعت عملشون بسیار خوبه.

Junior Member

بچه ها به دادم برسید تروخدااا
    من می خوام بیمه از medibank بگیرم، فکر کردم با moneymex می تونم حواله کنم، اما اینجا مشخصات credit card می خواد، چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    بچه ها به دادم برسید تروخدااا
    من می خوام بیمه از medibank بگیرم، فکر کردم با moneymex می تونم حواله کنم، اما اینجا مشخصات credit card می خواد، چی کار کنم؟
    اگه مطمئنید که راهی به جز پرداخت با CC ندارین ، از طریق دوستانی که اینکارو توی اینترنت انجام میدن میتونید پرداختتون رو انجام بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)